Şimdi Ara

Yeni Honda CR-V ciler Buraya!!!!(2007-2008) Herkes görüşlerini yazsın! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
6
Favori
110.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de satıyoruz , 2008 , Executive , CMBS ve diğerleri var. 64000 km.
  • Kaca satıyonuz polat bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 honda crv aracım var, ekstra güvenlik paketi olduğundan ön panjurdaki honda amblemi üzerinde plastik bir koruyucu var.
    Sorunum bu koruyucu plastik katman ile, zaman içerisinde bu plastik tabaka sararma ve deformasyondan dolayı
    çok kötü gözükür hale gelmiş. Bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı ? Varsa herhangi bir çözümünüz oldu mu?
    Yardımcı olursanız sevinirim. (Umarım aracın neresinden bahsettiğimi anlatabilmişimdir.)
  • plastidip ile kaplayabilirsin
  • araştırıcam, tşkkürler, ilk defa gördüm, çok ilginç bir malzeme....
  • bende jantları plastidip ile gövde rengi yapmayı planlıyorum
  • Arkadaşlar, eski kasalarda olduğunu biliyorum ama bu kasada da bagajda kamp/piknik masası varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Arkadaşlar, eski kasalarda olduğunu biliyorum ama bu kasada da bagajda kamp/piknik masası varmı acaba?

Piknik masası yok.

• nasıl bir şey o kamp-piknik masası
    şöyle bir şeymi acaba

Yeni Honda CR-V ciler Buraya!!!!(2007-2008) Herkes görüşlerini yazsın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 11 Şubat 2015; 21:43:44 >
  • you rock
  • Birde bir tane satıcı ilanda, radarı tespit ediyor diye yazmış, CMBS olan araçlarda böyle bir özellik var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Birde bir tane satıcı ilanda, radarı tespit ediyor diye yazmış, CMBS olan araçlarda böyle bir özellik var mı?

Hayır,yok ....

• 2008 CRV YE PİRİNS MARKA LPG MONTAJI YAPTIRDIM.YAKIT 275 KRŞ
  • WERTOYS W kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ben de CR-V almayı düşlünüyorum. Bu yakıt fiyatları ile LPG ile kullanacağım ama yakıt veren arkadaşlar acaba güzergah ve ort. hız verisi paylaşabilir mi?

Ben şu an 1.4 tsi 122 DSG eski kasa Jetta kullanıyorum ve 24 km./s ort. hız ile 8 lt. yakarken, 46 km./s hız ile 6.6 yakıyor.

Arada çok fark var görüldüğü gibi. Araç LPG de 15 lt./100 km. üstünde bir tüketime çıkar mı İstanbul anadolu yakasında???
  • sönmez güdücüoğlu S kullanıcısına yanıt
    Ben honda Crv mi yeni aldım. 2008 Exe. LPG taktırdım. 22 Kuruş yakmakta. zavoli tüp var.

• honda crv 2.0 2012 H kullanıcısına yanıt
    Ben LPG taktırdım. Yakıt 22 Kuruş. Performans aynı ve ses yok.

• 2008 CRV var. Bagaj orta bölmede ki ayıran şey ismi nedir bilmiyorum o yok nerden buluruz :)
  • Abirdal A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım merhaba bende 2008 CRV alıyorum LPG yi nerede taktırdınız memnun musunuz ? 22 kuruş çok iyi, bir performans markasını da alabilir miyim?
  • Merhaba arkadaşlar 2007-2009 crv almayı düşünüyorum. Fakat yakıt konusunda kararsızım. Daha önce 2005 cmax kullanıyordum. 2012 cmax ve crv arasında kalıyorum şuan. CRV yakıt durumu nedir. Şehir içi şehir dışı trafik yoğunluğuna göre tüketimlerinizi paylaşırmısınız. Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.