Şimdi Ara

Yeni Honda Civic & Yeni Elantra - Fotoğrafları Ekledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
123
Cevap
1
Favori
8.990
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Yeni Honda Civic & Yeni Elantra - Fotoğrafları Ekledim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj
    konu nerdeen nereye gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Game-Over-54 -- 6 Ocak 2012; 23:55:55 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    887 Mesaj
    hyundai ne kadar iyi tasarımlar yapsada 40 yıldır turkıye pıyasasında olan opel le ww le hondayla toyotayla asık atmaya kalkıp fıyatları boyle sısırırse ıstedıgı kadar ıyı tasarım yapsın ıstedıgı satış rakamlarını yakalayamaz daha bır tane hyundai elantra gormedim yolda yeni civic cıkalı 1 ay oldı ama daha bugun iki tane gordum hyundai nın hondayla karsılasması ıcın daha cok yolu var o0 yuzden herturlu cıvıc dıyorum ben
    |
    |
    eski kasa mugen body kitle efsane olur ;)
    |
    |
    Türk Birliği’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. TÜRK Birliği’ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını TÜRK Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. TÜRK'lüğün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim TÜRK olarak doğmamdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.