Şimdi Ara

Yeni Honda Civic & Yeni Elantra - Fotoğrafları Ekledim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
9.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu devamli olarak vosvosa getiren arkadaslar; basiniza phaeton kadar tas dussun.
  • Orijinalden alıntı: Anti-vw

Bu nickle fazla yaşamazsın sen

Konuya bakar mısınız lütfen. Elenra ve Civic. Ama ne yapıp edip yok Golftü jettaydı passattı illa sıkıştırıyorlar araya. Bıktırdılar be kardeşim. Ne bitmez tükenmek bilmez aşağılık kompleksleri varmış almanlara karşı.

Bu nickle fazla yaşamasam da, buralarda vw cilerle kapışırım. Artık her buldukları konuya golftü jettaydı passattı diye atlamasınlar

Aksine bu nickle bu forumda daha çok prim yaparsınız Çünkü 3-4 tane fanatik VW'ciye karşı (kabul ediyorum, bıktıranlar gerçekten oluyor) 120 tane Anti-VW'ci vardır, doğru yere geldiniz kısacası Ama şu anda Aveo'cular daha fazla prim yapıyor.

• Bir hyundai ile karsilastirilip, hele ki geride kalmak...
    bu ayip ta hondaya yeter...
    Ben olsam genede civic alirdim farki satmak istediginizde anlayacaksiniz...
  • Köpeğin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı.

• Orijinalden alıntı: Janjan

Orijinalden alıntı: Anti-vw

Bu nickle fazla yaşamazsın sen

Konuya bakar mısınız lütfen. Elenra ve Civic. Ama ne yapıp edip yok Golftü jettaydı passattı illa sıkıştırıyorlar araya. Bıktırdılar be kardeşim. Ne bitmez tükenmek bilmez aşağılık kompleksleri varmış almanlara karşı.

Bu nickle fazla yaşamasam da, buralarda vw cilerle kapışırım. Artık her buldukları konuya golftü jettaydı passattı diye atlamasınlar

Aksine bu nickle bu forumda daha çok prim yaparsınız Çünkü 3-4 tane fanatik VW'ciye karşı (kabul ediyorum, bıktıranlar gerçekten oluyor) 120 tane Anti-VW'ci vardır, doğru yere geldiniz kısacası Ama şu anda Aveo'cular daha fazla prim yapıyor.

Valla bahsettiğiniz fanatikler maalesef 3-4 tane değil. Ben buraya üye olmadan önce bir süre forumu takip ettim. Neredeyse hangi konuya girsem bir vw lafı geçiyor. Başlıklar keza öyle. "Bunu alacağıma Golf alırım, sınıfında en üstün" , "Jetta varken buna o kadar parayı vermem" TSI si TDI si DSG si yumuşak plastiği...Hemen her konuda bunlar geçiyor. Başlıklar hak getire..."Bu DSG vw aldırır" gibi saçma başlıklar.

Önce şu bahsettiğiniz 3-5 kişinin (bence daha fazla) her konuya maydonoz olmasını bitireyim, sonra da yeni moda anti-aveo nickiyle ortalığı kasarım

• quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Köpeğin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı.

Arkadaşım bu kadar kompleks yapmana gerek yok. Almanlar da senin benim gibi insan. Üstün ırk oldukları, Hitler diye bir dahi-delinin uydurması.

Bak yukarda vw ve rakiplerinin videosunu bulup koymuşum. Daha başka rezil olduğu videolara rastlarsam pm de atarım istersen. Öyle köpekti kemikti,bu muhabbetler biraz ayıp kaçıyor. Edebinle tartışacaksan, buyur meydan!

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti-vw

quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Köpeğin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı.

Arkadaşım bu kadar kompleks yapmana gerek yok. Almanlar da senin benim gibi insan. Üstün ırk oldukları, Hitler diye bir dahi-delinin uydurması.

Bak yukarda vw ve rakiplerinin videosunu bulup koymuşum. Daha başka rezil olduğu videolara rastlarsam pm de atarım istersen. Öyle köpekti kemikti,bu muhabbetler biraz ayıp kaçıyor. Edebinle tartışacaksan, buyur meydan!

O laf sana değil, üstüne alınma.

• Yaptığınız büyük bir ayıp, ben siz gelip konunun içine edin diye açmadım bu topici.
    Emeğe saygınız olsun, vaktimizi ayırıp showroomları gezip fotoğraf çektik.
    Vakit ve emek verdik, siz gelip saçma sapan bir tartışmaya giriyorsunuz.
    Bir daha yazmanız halinde yöneticiye şikayet edeceğim.
  • Arkadasim emegine saglik oncelikle guzel fotograflar cekmissin.

Gercekten Hyundai Elentra C segmentide baya one cikti hem fiyati hem performansi hem donanimi bu araci cekici kiliyor ustelik ic hacmininde geni olmasi baya avantaj yenisine binmedim ama eski kasasi bile gayet guzel bir aracti hemde LPG ye uyumlu idi yenisininde eski kasayi aratmayacagini dusunuyorum.
  • Güzel karşılaştırma olmuş Kubilay emeğine sağlık..
  • güzel ayrıntılı resimler olmus emegine saglık arkadasım. elantranın tasarımı her zaman cok hosuma gitmiştir. yine bana elantra daha güzel gözüktü ama torpidonun orta kısımı civic te daha güzel. ama aracın genel olarak tasarımını pek begenmedim yakından görmek lazım.
  • Fotoğraflı karşılaştırmalar ile uğraşılmış ve güzel bir başlık olmuş, elinize sağlık.

Şimdi ben de kendime soruyorum, alacak olsam hangi arabayı alırdım. Öncelikle marka takıntım yoktur, ayrıca iki aracı da test etmedim.

Ancak en temel insanı duygularımla sanırım Honda Civic bana daha yakın gibi. Neden mi?
    Çünkü dijital hız göstergesi ve beyaz mavi ışıklandırması beni etkiliyor, bu da benim takıntım :)

Ancak ironik bir şekilde turuncu ışıklandırmalı ve analog göstergeli bir araç sahibiyim, ancak o araca işlevselliğinden ötürü sahibim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hangiaraba? -- 2 Ocak 2012; 12:42:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

Fotoğraflı karşılaştırmalar ile uğraşılmış ve güzel bir başlık olmuş, elinize sağlık.

Şimdi ben de kendime soruyorum, alacak olsam hangi arabayı alırdım. Öncelikle marka takıntım yoktur, ayrıca iki aracı da test etmedim.

Ancak en temel insanı duygularımla sanırım Honda Civic bana daha yakın gibi. Neden mi?
    Çünkü dijital hız göstergesi ve beyaz mavi ışıklandırması beni etkiliyor, bu da benim takıntım :)

Ancak ironik bir şekilde turuncu ışıklandırmalı ve analog göstergeli bir araç sahibiyim, ancak o araca işlevselliğinden ötürü sahibim :)

Rica ederim arkadaslar, begendiginize sevindim.

Hocam emin degilim ama yanlis bilmiyorsam Civic'te gostergelerde renk secenekleri mevcut, menuden hangisini secerseniz olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Civicin iç mekanı çok cıvıc olmuş.Önceki kasayı aratacakmış gibi geliyor.Elentraya ısınamadım bir türlü...Açıkcası bir Astra H kullanıcısı olarak itiraf etmeliyim ki,bu iki aracı gördükten sonra Golf veya Astra J'yi daha çok sevdiğimi söyleyebilirim...

Okuldan bir öğretmen arkadaş 2 ay önce sipariş vermiş idi Yeni civic füme rengini ama iptal etti.Sadece resim ve videolarına bakarak karar verme dedim ama dinlemedi...
    Önceki kasanın 2010-2011 modeline bakıyor şu sıralar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

quote:

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

Fotoğraflı karşılaştırmalar ile uğraşılmış ve güzel bir başlık olmuş, elinize sağlık.

Rica ederim arkadaslar, begendiginize sevindim.

Hocam emin degilim ama yanlis bilmiyorsam Civic'te gostergelerde renk secenekleri mevcut, menuden hangisini secerseniz olabiliyor.

Yeni Civic te hiz gostergesinin yanlarindaki uc boyutlu hissi veren cizgiler surus karakteristiginize gore mavinin tonlarindan yesilin tonlarina gecmektedir. Normal suruste mavi iken verumli sueuste yesile dogru gidiyormus ayrica ECON dugmesinden bagimsizmis bu olay.

• quote:

Orijinalden alıntı: matem@tiqçi

Civicin iç mekanı çok cıvıc olmuş.Önceki kasayı aratacakmış gibi geliyor.Elentraya ısınamadım bir türlü...Açıkcası bir Astra H kullanıcısı olarak itiraf etmeliyim ki,bu iki aracı gördükten sonra Golf veya Astra J'yi daha çok sevdiğimi söyleyebilirim...

Okuldan bir öğretmen arkadaş 2 ay önce sipariş vermiş idi Yeni civic füme rengini ama iptal etti.Sadece resim ve videolarına bakarak karar verme dedim ama dinlemedi...

Arkadasiniza araci mutlaka bayide ve anahtari uzerindeyken incelemesini tavsiye edin. Ben dahil bircok kisinin fikri boyle degisti ayrica haluk bey in belirttigi gibi birkac aya zamlanacagini bayiler iletiyor cunku jazz in 42 oldugu bir ortamda bu fiyatlar bu kadar donanimla burada kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Eklemeyi unutmuşum.Yalıtım konusunu sordum, görevli hanımefendinin bilgisi yoktu.Sadece elden geçirildiğini biliyoruz dedi.
    Lakin kapılar filan baya ağırlaşmış, önceki kasanın kapıları bunun yanında tüy gibi kalır.
    Burdan yalıtımla ilgili bir çıkarım yapılır mı bilmiyorum ama bana bu aracın yalıtımı iyiymiş gibi geldi

Bir de tekerlekler küçük değil, resimlerde öyle çıkmış.

hondanın yeni civic personel eğitim notlarını gördüm yüzde 60 daha iyi eskiye göre yalıtım. ve amortisör boyları biraz uzatılarak çukura düşen tekerin ses çıkarması önlenmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mpx_200

quote:

Orijinalden alıntı: matem@tiqçi

Civicin iç mekanı çok cıvıc olmuş.Önceki kasayı aratacakmış gibi geliyor.Elentraya ısınamadım bir türlü...Açıkcası bir Astra H kullanıcısı olarak itiraf etmeliyim ki,bu iki aracı gördükten sonra Golf veya Astra J'yi daha çok sevdiğimi söyleyebilirim...

Arkadasiniza araci mutlaka bayide ve anahtari uzerindeyken incelemesini tavsiye edin. Ben dahil bircok kisinin fikri boyle degisti ayrica haluk bey in belirttigi gibi birkac aya zamlanacagini bayiler iletiyor cunku jazz in 42 oldugu bir ortamda bu fiyatlar bu kadar donanimla burada kalmaz

+1

• konu nerdeen nereye gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Game-Over-54 -- 6 Ocak 2012; 23:55:55 >
  • hyundai ne kadar iyi tasarımlar yapsada 40 yıldır turkıye pıyasasında olan opel le ww le hondayla toyotayla asık atmaya kalkıp fıyatları boyle sısırırse ıstedıgı kadar ıyı tasarım yapsın ıstedıgı satış rakamlarını yakalayamaz daha bır tane hyundai elantra gormedim yolda yeni civic cıkalı 1 ay oldı ama daha bugun iki tane gordum hyundai nın hondayla karsılasması ıcın daha cok yolu var o0 yuzden herturlu cıvıc dıyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.