Şimdi Ara

====Yeni Honda City Bölümü====Ana Başlık====buradan devam (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.832
Cevap
52
Favori
1.089.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende şööle farklı 2 resmini koyiyim görmek isteen arklar için

====Yeni Honda City Bölümü====Ana Başlık====buradan devam

--------------------------------------------------------------------------------------------------

• fena deil ama daha başarılı olabilirdi.
  • daa ne istion kuzzy bence cok güzel araba ama biras paalı :S
  • Aracı incelemedim ama bu araç aslında Güney Asya bölgesi için Hondanın üretime aldığı bir araç. Adamlar Zaten ilk fabrikası Hindistan da kuruldu galiba. Fakat her şart altında Albea, Fabia Sedan, Clio Symbol gibi alternatiflerden çok daha uygun ve mantıklı. Ama benim insanım Albea, Clio yerli diye onu alır. Korkmayın City de Gebze-Şekerpınar da üretiliyor.
  • ALBEA yerine alınabilir hoş bir araba
  • 1981 de üretilen ilk honda city şimdiki versiyon ile alakaları yok

hatta o zamanın modlu city versiyonu bile mevcuttu 1300cc ve 65 hp gücünde zamanın en kıvrak şehir içi böcüüü

bu city modeli (olumsuz bakanlar olmuş fiyat ve kullanılabilirlik açısından kesinlikle 1 numara bir araç olacak)

Honda yı modlamak gerçekten güzel Honda ya mod yakışıyor...

bu araç 3.5 veya 5cm yayla alçaltılıp 17 inch jantlarla gerçekten Şık bir görünüme sahip olur...!!!

1.4 83 hp diiip küçümsemeyin motoru gayet başarılı hava filtresi ve egzost kiti ile çok başarılı sonuçlar almak mümkün ki çıkan Sesi de cabası..!!! (jazz tecrübesi ile sabittir)

jant seçimi kesinlikle YANLIŞ... O.Z un klasik jantı gerçekten görüntüyü değiştirir

• quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

ALBEA yerine alınabilir hoş bir araba

benzinli albea yerine diyecekyin heralde.dizel almak isteyen gider yine albea alır.

honda nın acil dizel motor bulması lazım .kia da benzinli bile yok

ayrıca bu yeni fotolardaki city nin arkası farklı ve daha güzel
  • asyada üretilen city farklı. onlarda 1.5 (?) L vtec de var
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

1981 de üretilen ilk honda city şimdiki versiyon ile alakaları yok

ya bi cok araba okadar değişioki bende şaşırıorum golf htta bi reklam yapmıstı değişimini gösteriodu sonra beatle içinde yaptılar öle bi reklam hatırlarsan güzel oluo değişimi görmek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

asyada üretilen city farklı. onlarda 1.5 (?) L vtec de var

valla bu asya tipi bizimkine 5 çeker.1.5 vtec hem de arka güzel
  • şimdi gördüm de filipinlerde yeni city denen araç türkiyede üretilenle aynıymış. 1.5 L vtec de 110 bg üretiyor ama torku 145 Nm yani 1.6 L den 7 Nm daha az.
  • valla marka honda'ysa gözün kapalı alabilirsin arabayı,bu fiyat bu donanım kaçmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delicem -- 11 Aralık 2005, 0:43:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

quote:

Orjinalden alıntı: muallim35

uzaktan kumandanın maliyeti ne olur acaba?

aynı şeyi ben de düşünüyorum

150-200 liraya alarm takar, sadece kumanda özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Her honda gbi modlanmak için üretilmiş gibi duruor.. Modlayınca araba mükemmel oluor.. Dedikleri gibi benim gözüme çarpan iki şey de biri lastikler biri de kumanda.. Lastikler geniş lastikle değiştirilip giderilir o içeri duruşu kumanda da alarm işi ile basit yani...
  • bir de 1.6 taksalar bomba olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Her honda gbi modlanmak için üretilmiş gibi duruor.. Modlayınca araba mükemmel oluor.. Dedikleri gibi benim gözüme çarpan iki şey de biri lastikler biri de kumanda.. Lastikler geniş lastikle değiştirilip giderilir o içeri duruşu kumanda da alarm işi ile basit yani...

bencede araba tam bir modifiye yuvası her köşesi beni modifiye et die baarıo tavsie ediceim arabalar arasına girdi şimdiden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

bir de 1.6 taksalar bomba olur

1.5 L nin gücü 1.6 L ile aynı ama o motoru burada takarlar mı bilmem. belki sonradan 'yoğun istek üzerine' onu de takarlar.
  • Ta tipi çok orantısız, garip ben anlamadım, sanki 3-4 arabayı toplamışlar lastikler küçücük duruyor arkası üst sınıf araç gibi bir D segmenti araç arkası, ön taraf B segmenti çok garip
  • İstedikten sonra her arabada bir kusur bulunur,ama bu fiyata
    bu araba ve honda olması bence çok iyi bir seçenek.Bazı
    arabaların satışını kesecektir.Daha iyisini isteyen honda civic
    alsın,yeni kasası çıkacak olsada şimdiki kasa çok iş görür.
  • arkadaşlar gerçekten resimlerdeki gibi değil başta onu söliyim.. ben kıbrıstayım şu anda ve burada bu hondalardan heryerde var.. sizde görünce bu arabanın hiçbirşeye benzemediğini, göreceksiniz.. çok kötü bir tasarım bence....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.