Şimdi Ara

Yeni Hoca Belli, Alınacak 4 Oyuncu Belli?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şansal TV de aynen bunu dedi. varmı bu konunun derinini bilen?

şampiyonlar ligi maçından bi gün önce mi sonra mı ne açıklanacak dedi

• şampiyonlar ligi maçından sonra açıklanacak dediğine göre heynckes gelecek sanırım.

eğer doğruysa mükemmel olur bjk adına.
  • Aynen bende izliyordum. Acaba hoca kim çok merak ediyorum. Ve o 4 oyuncu kim inşallah hepsi Türkiye liginden vasatın altında topçular değildir. Eğer öyle olursa Anadolu takımından farkımız kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün ertem şener söyledi yeni antrenör O'Neill miş celtic in antrenörü
  • açıklayacaklarmıki programda
  • O 4 oyuncu inşallah iyidir. Teknik direktör kim acaba
  • heynckes ne alaka yahu. adam futbolu birakmak icin dunyanin en iyi takimindan ayriliyor.
  • Yılmaz Vural gelirse şaşırmayın

• Samet hedeflediğimiz yere geldik diyor bu nedemek la 3.lük Beşiktaşın Hedefimi ? Yarın Başkanla Görüşmesi Varmış.Hadi Güle Güle
  • böyle olması lazımdı zaten... çünkü eğer bu işler için başkanlık seçimi beklenseydi 10 hazirandan sonra bi cacık yapılamazdı. bizim asıl hedef kitlemiz olan boştaki veya sözleşmesinin bitimine yaklaşmış oyuncuları başka kulüpler çoktan kapmış olurdu... bakalım hayırlısı.
  • hoca ertuğrul sağlam olacak maalesef. insanlığına diyecek lafımız yok da beşiktaşa olmuyor işte.
  • Türk antrenörün geleceğini zannetmiyorum.

Ki inşallah gelmez.
  • Fikret Orman Scout ekibinin verdiği listeye göre yapacağız transferi demişti ben çok umutluyum inş nokta transferleri olur.

@€rché.19o3 Celtic'in teknik direktörü Neil Lennon , Senin dediğin Martin O'neill mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Fikret Orman Scout ekibinin verdiği listeye göre yapacağız transferi demişti ben çok umutluyum inş nokta transferleri olur.

@€rché.19o3 Celtic'in teknik direktörü Neil Lennon , Senin dediğin Martin O'neill mi?

Scout ekibinin buldugu oyuncularin tamami red starda oynuyor.

• Türk hoca gelmesin mümkünse. Martin O'neill gelirse süper olur yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Samet hedeflediğimiz yere geldik diyor bu nedemek la 3.lük Beşiktaşın Hedefimi ? Yarın Başkanla Görüşmesi Varmış.Hadi Güle Güle

fanatiktemi çalışıosun kardeş adam 3 dakka açıklama yaptı beşiktaşın en kötü hedefi şampiyonlar ligi olmalı dedi beşiktaş her sene şampiyonluğa oynamalı dedi bu sene bir değişim senesiydi 15 kişiyle mücadele ettik oyuncularım gelişti dedi bu senelik hedefimize ulaştık dedi daha dedi de dedi cımbızcı seni bu kadar lafın içinden onumu çektin
  • Neil Lennon bayağı arıza kişilik gibi..Fakat dışarıya çıkmamış bir isim.İrlanda,İskoçya falan takıldı..Beşiktaş için ,Türkiye şartları için doğru tercih olacağını düşünmüyorum.Hırslı ama zaman verilmez gönderilir..
  • Şansal BÜYÜKA : Yeni hoca ile anlaşıldı 4 oyuncu transfer edilecek.

Martin O'neill gelirse süperrrrrrrr ötesi olur. 10 yıldır 1 şampiyon olan Celtic'i 3 İskoçya şampiyonluğu ve 2003 te uefa finaline çıkartmıştı (Yanılmıyorsam Mourinholu Portoya elenmişlerdi) Heyecanlandım laan.
  • Jupp Heynckes

• O'Neill gelmez.Gelirse 10 numara olur.Rangers'i 6-2 yenen Celtic'in Td siydi zamaninda.Bir sezonda sunderland'de calisti ve basarili da oldu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.