Şimdi Ara

Yeni Hitman Filminden Tanıtım Videosu Geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Usbehci

Ben karakterin olmamasını ve aksiyon sahnelerini geçtim acaba bu filmi nasıl sonlandıracaklar? Tutup 47'yi öldürmeseler iyi yine.

Öldüreceklerini sanmam adamı ramboya dönüştürmüşler
  • Karakterin Ajan-47 ile bir alakası yok arkadaş, böyle Ajan-47 mi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentimiz ;

Yeni Hitman Filminden Tanıtım Videosu Geldi

Bulduğumuz ;

• Bu adamın hitmana benzer bir hali yok ki tipe bak sokaktan bulmuşlar hitman diye gösteriyorlar başka biri mi kalmadı bunu koydunuz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • coni sins oynasa bundan iyi
  • Ne oyuncu seçimi,ne de hikayenin işlenişinin efsaneyle alakası yok.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • David Bateson abimizi koysalar daha iyiydi hem yüzünü hemde sesini vermiş
  • En olmayacak adamı Ajan 47 diye bize itelemeye çalışıyorlar :D
    Herifin kafayı tam kazıtsaydınız bari hiç mi oyunlarını oynamadınız? Ajan 47 60 kiloluk haliyle mi dövüyor şimdi kötü adamları? Ajan 47 gibi duygusuz, sert ve soğuk kanlı adamı süt çocuğuna çevirmişler resmen, hep bi an ağlayacak gibi duruyor bide orası çok komik :D
    Son oyunundan 1 bölümünü inceleselerdi bile adam gibi birini seçerlerdi, bunların oyunla hiçbi alakası yok. Batman'ın filmleri neden bu kadar kaliteli ve sağlam oluyor? Çünkü adamlar oyuna sadık kalıyor.

Şu kısa filmi izlesinlerde biraz feyz alsınlar.

https://www.youtube.com/watch?v=sgVHzNwthC0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp4rtacus -- 11 Şubat 2015; 22:06:39 >

• Timothy Olyphant olmalıydı devam film inde bence en yakışan oydu

• son sahne de resident evil 6 nın kokusu var

• johnny sins bence bundan daha uygun olurdu

• geniş çeneli ve kafası iyice dazlak olabilen bir adam bulamamışlar mı ? hanımeller çocuğu gibi duruyor resmen ve kafası makineyle kesilmiş tam traşlanmamış bile. o soğuk donuk ifade yok, hitmanin özü o zaten duygusuz ruhsuz bir karakter fakat bunda duygusal mimikler, çelimsiz ve kısa boy yaşaran sulanan mavi gözler falan gerçekten berbat.
  • Madem gizli ajanı aksiyona sokmak istiyorsunuz Paul Greengrass gibi bir yönetmenin eline vereceksiniz bu filmi ancak o adam ederdi.

• Karakterin çok bir alakası yok ama filmin aksiyon sahneleri güzel olmuş.Bence öteki filme nazaran kalitesi artmış.Bekleyip göreceğiz.

• ben ilk filmi beğendim . bu öncekinden daha kötü bence .

• quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

geniş çeneli ve kafası iyice dazlak olabilen bir adam bulamamışlar mı ? hanımeller çocuğu gibi duruyor resmen ve kafası makineyle kesilmiş tam traşlanmamış bile. o soğuk donuk ifade yok, hitmanin özü o zaten duygusuz ruhsuz bir karakter fakat bunda duygusal mimikler, çelimsiz ve kısa boy yaşaran sulanan mavi gözler falan gerçekten berbat.

kesinlikle katılıyorum son oyununa bakmamışlar bile bir oyundaki agent 47 ye bak bide buradaki karşılaştırılamaz bile bari biraz kaslı bir şeyler bulsaylarmış sıska geldi bana

• aksiyonu "Cehennem Melekleri" gibi bol bir film olacaksa hiç çıkarmasınlar.(o helikopter sahnesi nedir arkadaş)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

En olmayacak adamı Ajan 47 diye bize itelemeye çalışıyorlar :D
    Herifin kafayı tam kazıtsaydınız bari hiç mi oyunlarını oynamadınız? Ajan 47 60 kiloluk haliyle mi dövüyor şimdi kötü adamları? Ajan 47 gibi duygusuz, sert ve soğuk kanlı adamı süt çocuğuna çevirmişler resmen, hep bi an ağlayacak gibi duruyor bide orası çok komik :D
    Son oyunundan 1 bölümünü inceleselerdi bile adam gibi birini seçerlerdi, bunların oyunla hiçbi alakası yok. Batman'ın filmi neden bu kadar kaliteli ve sağlam oluyor? Çünkü adamlar oyuna sadık kalıyor.

Oha video harikaymış

• Heroes deki Syler (Zachary Quinto) değil mi o :) O elemanın oyunculuğu ve aksiyon için izlenebilir. Yoksa film ile oyun hiç bağdaşmıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

En olmayacak adamı Ajan 47 diye bize itelemeye çalışıyorlar :D
    Son oyunundan 1 bölümünü inceleselerdi bile adam gibi birini seçerlerdi, bunların oyunla hiçbi alakası yok. Batman'ın filmi neden bu kadar kaliteli ve sağlam oluyor? Çünkü adamlar oyuna sadık kalıyor.

Batman'in filmleri oyuna mı sadık kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.