Şimdi Ara

Yeni hat aldım sorun yaşıyorum bakabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm herkese haziran ayıydı sanırım Turkcell'den hat aldım.Hat sıfır yeniydi fakat daha önce kulanılmış ve kapatılmış sanırım eski sahibini arayanlar oluyor.Bu olay sürekli hale geldi ve benim canımı sıkıyor ne yapmam lazım sizce

• Numara değişikliği yapabilirsiniz Turkcell de 6 ay dolduğundan 10 lira karşılığında numaranizi değiştirebilirsiniz.Ayni simkart ve bakiyenizi kullanmaya devam edersiniz.Musteri hizmetleri her aramada 2 numara önerir size bayiye giderseniz daha çeşitli numaralara bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Numaramı değiştirmek istemiyorum daha yeni değişti zaten uğraşmakta istemiyorum.Turkcell den memnunum diğer operatörlere geçmeyi düşünmüyorum ama Turkcell in daha çok eskimemiş bir numarayı niye tekrar pazarlıyor bu yanlış değil mi
  • Onu öğrendiniz mi ne zaman kapanmış diye?En az 1 yıl geçiyor iptalden sonra satışa çıkması.. Yada kullanılmamış bir numara alabilirsiniz.Turkcell de olmasa bile Avea- vodafone dan alıp 3 ay sonra Turkcelle tasitabilirdiniz.

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Yani hiç böyle bir şey olucağı aklıma gelmedi.İlk defa oluyor bilseydim yeni açılmamış alırdım.Heralde buda bana bir tecrübe oldu.
  • Gecmis olsun hocam,oncelikle benimde basima gelmisti sana tavsiyem arayanlari mesgule atmamandir bu sefer hic rahat birakmiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.