Şimdi Ara

YENİ GELENLERE TURKCELL RAHAT FIRSAT 750DK+1000SMS+8 GB İNTERNET 35 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
5
Favori
2.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • açıldıysa kusura bakmayın göremedim sık takip ederim konuyu

-Dilediğiniz zaman paket alın !
    -Paket aşımı ve faturanızda sürpriz yok !
    -Taahhüt ve cayma bedeli yok !
    -Rahat paketler ile TL yüklemekle uğraşmayın !

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 8 Mart 2020; 14:58:11 >

• Dün 2 store gittim faturasız hatta taşıyacağım dedim 2 ci hat dedim kullanmayacağım pek ,illa bu olsun dediler artık hazirkart yokmuş ,vazgeçtim bunlarda uyanmış ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 ay önce geçtim rahat tarifeye "Dilediğiniz zaman paket alın" bu maddeye inanmayın 3. ayın başlangıcından itibaren otomatik paketi kendisi yenilemeye başladı.ilk 2 ay ben paketi alıyordum 3. ayda kendisi alıyor.Bi nevi faturalıdan farkınız olmuyor kendilerine göre böyle bir taktik geliştirmişler aman uyanık olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 8 Mart 2020; 16:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşlar 2 ay önce geçtim rahat tarifeye "Dilediğiniz zaman paket alın" bu maddeye inanmayın 3. ayın başlangıcından itibaren otomatik paketi kendisi yenilemeye başladı.ilk 2 ay ben paketi alıyordum 3. ayda kendisi alıyor.Bi nevi faturalıdan farkınız olmuyor kendilerine göre böyle bir taktik geliştirmişler aman uyanık olun.
    hakem heyetşne giştseydin böyle bir madde var uygulanmıyor diye. sözleşmeden ayrı bişey yapıyorlarsa
  • 2 gün önce aradım döneceklermiş bakalım ne bahane üretecekler yarın ararlar büyük ihtimal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hazir karta tasimamak için bir gayret içerisinde mi turkcell?Hattimi faturasiza taşımak için birkaç yeri dolaştım,hepsi de ellerinde faturasiz sim kart olmadığını soylediler.

• Hazırkart paketlerine sürekli zam yapıyorlar.
    Herkes faturalıya, ya da en azından rahat hatta geçsin istiyorlar.

• rahat kitliyorlar..faturalı hat alınmaz hangı operator olursa olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahat paketler ile TL yüklemekle uğraşmayın

fatura ödemekle uğraşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

rahat kitliyorlar..faturalı hat alınmaz hangı operator olursa olsun..
    ben faturalı kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim. ama turkcelin interneti hızı diğerlerine bin basar ben bıraktım fiyatı 70 tl falan diye ama bu fiyata alınır bence, çünkü diğer internetler hem çok yavaş hemde heryerde çekmiyor
  • Uzun zamandır Vodafone kullanıyordum ve aslında oldukça da memnundum. Hem Vodafone'un mevcut üyelerine indirim yapmaması hem de siz ve sizin gibilerin böyle abartılı yorumları yüzünden 2 ay önce Turkcell'e geçtim.

Ben sürekli yurt içinde seyahat halindeyim ve özellikle kırsal kesimlerde bolca bulunuyorum. Bir gün Artvin Yusufeli, diğer gün Tatvan, bazen Çanakkale Yenice, bir bakarsın Anamur... Hal böyleyken, sürekli internet ve konuşma için test imkanım oluyor.

2 aydır Turkcell'den o abartılan verimi bir türlü alamadım. Bu yaz sonuna kadar şans verip, hala aynı fikirde olursam Vodafone'a tekrar döneceğim.
    Artık abartma işi öyle bir hale gelmiş ki, Vodafone hatta sahip olduğum zamanlarda (4 ay kadar önce) Eriklitepe'de 2 gece kaldım ve giderken birlikte gittiğimiz dostlarımız, Turkcell harici telefonun çekmediği ve diğer hatlara sahip kişilerin mal gibi kalacağını söylediler. Gittik ve 2 gün boyunca Turkcell hatlılar bizim Vodafone'un internetinden girip sosyal medyada gezdiler. Yani ortada bir yanlışlık var ama nerede anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar_Fedaisi

Uzun zamandır Vodafone kullanıyordum ve aslında oldukça da memnundum. Hem Vodafone'un mevcut üyelerine indirim yapmaması hem de siz ve sizin gibilerin böyle abartılı yorumları yüzünden 2 ay önce Turkcell'e geçtim.

Ben sürekli yurt içinde seyahat halindeyim ve özellikle kırsal kesimlerde bolca bulunuyorum. Bir gün Artvin Yusufeli, diğer gün Tatvan, bazen Çanakkale Yenice, bir bakarsın Anamur... Hal böyleyken, sürekli internet ve konuşma için test imkanım oluyor.

2 aydır Turkcell'den o abartılan verimi bir türlü alamadım. Bu yaz sonuna kadar şans verip, hala aynı fikirde olursam Vodafone'a tekrar döneceğim.
    Artık abartma işi öyle bir hale gelmiş ki, Vodafone hatta sahip olduğum zamanlarda (4 ay kadar önce) Eriklitepe'de 2 gece kaldım ve giderken birlikte gittiğimiz dostlarımız, Turkcell harici telefonun çekmediği ve diğer hatlara sahip kişilerin mal gibi kalacağını söylediler. Gittik ve 2 gün boyunca Turkcell hatlılar bizim Vodafone'un internetinden girip sosyal medyada gezdiler. Yani ortada bir yanlışlık var ama nerede anlamadım?
    Buna bende katiliyorum. Ama ikinci hattimizi mecburen turkcele tasimak icin basvurdum.

Söyle katiliyorum, arkadaşım gecen sene turkcele gecti. Antalya merkez ilcede yeni mahahlle 2416 sokakda internet felaket ti.
    Bazi turkcell sahipleri mennundu ama arkadas da gercekten internet cok berbatti. Sanirim bazi musterilere oncelik sirasi veriyorlar. Odedikleri tutara gore.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar_Fedaisi

Uzun zamandır Vodafone kullanıyordum ve aslında oldukça da memnundum. Hem Vodafone'un mevcut üyelerine indirim yapmaması hem de siz ve sizin gibilerin böyle abartılı yorumları yüzünden 2 ay önce Turkcell'e geçtim.

benim gibi derken;öyle genelleme yapma ben denemesem öyle demem, vodafonu uzun zamandır kullanmıyorum ama turk telekomdan bin kat iyi. vodafone kendini bi ihtimal geliştirmiştir. belkide şehirlerdeki baz istasyonlarına göre farklılık gösterir, belkide fatura tutarına göre internet hızıda öyledir. bunu kimse bilemez. ama genelleme yapma, herkesin kendine göre bi haklılığı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.