Şimdi Ara

Yeni geçiş yaptım, bana el uzatın :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 20 yaşındayım. 2.5 yıla yakın PS4 kullanıcısıydım.

Şu an için elimde, Fifa 16 ve Horizon 2 var. Yakın zamanda The Division ve Call of Duty'de alacağım.

Aktif olarak Pro Club oynayanlar varsa aramızda, tanışmak isterim.

Konsoldaki 2.günüm ve alışmaya çalışıyorum :)

GT : CheeseTR

• Senin durumundaki kişiye düşene bir tekmede biz atarız hesabı olur anca. Allah kurtarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun yeni konsolun ve yeni ekibin. @N'DexteR isimli kullanıcıya hiç takmayın, bu adam xbox forumunun sorunlu trolüdür. Gelir kendi çapında bi laf soktuğunu sanar eğlenir ve gider. Kendi yaptığı esprilere kendisi gülen bir tiptir. Hunili karikatür karakteri gibi düşünebilirsin bu adamı. Bu bilgilendirmeyi verme amaçlı yazıyorum. Rütbenden belli ve xbox forumunda yenisin. Bunun gibi 1-2 kişi daha var. Çocuklar eğleniyor işte bırakta çimlerde oynasınlar :) Neyse hocam tekrardan hayırlısı olsun. Hoşgeldiniz xbox ekibine.
    İyi Forumlar
  • Ekim

• Çok teşekkür ederim hocam, inşallah hızlıca alışırız
  • Bayadır ortalıktan yoksun, özlettin kendini.
  • Hayırlı olsun bende 10 gün oldu one a geçeli forza 6 ve horizon 2 oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: marshallah

Öncelikle hayırlı olsun yeni konsolun ve yeni ekibin. @N'DexteR isimli kullanıcıya hiç takmayın, bu adam xbox forumunun sorunlu trolüdür. Gelir kendi çapında bi laf soktuğunu sanar eğlenir ve gider. Kendi yaptığı esprilere kendisi gülen bir tiptir. Hunili karikatür karakteri gibi düşünebilirsin bu adamı. Bu bilgilendirmeyi verme amaçlı yazıyorum. Rütbenden belli ve xbox forumunda yenisin. Bunun gibi 1-2 kişi daha var. Çocuklar eğleniyor işte bırakta çimlerde oynasınlar :) Neyse hocam tekrardan hayırlısı olsun. Hoşgeldiniz xbox ekibine.
    İyi Forumlar

Nickinizin marshallağı var hocam sübhanallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Bayadır ortalıktan yoksun, özlettin kendini.

Eyvallah kardeş sende özlettin

• Beyler benim Gt: FORZADRiFTTR ekleyin forza serisi bf serisi r6 falan hepsi var oynarız yardımlaşırız sıkıntınız olursa
  • Ben bu cheese tr yi tanıyorum sanki

• 14 yaşimda ilk xbox i 360 i kullanidim simdi 20 yaşidayim gerçekten hayatimda büyük bi yeri var xbox in :D
  • Xbox one da video kaydetme nasıl oluyor ps4 de ki gibi mi farklı mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.