Şimdi Ara

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC FAZ II PLATFORMU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
3
Favori
41.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • park sensörü stndarttır ama TFT ekranda yine görüntü çıkıyor mu?
    Bose standart diye okumuştum yenilerde. Arkamys beğenilmiyordu ama teknopaket ile Arkamys geliyorsa herhalde o daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medonk

park sensörü stndarttır ama TFT ekranda yine görüntü çıkıyor mu?
    Bose standart diye okumuştum yenilerde. Arkamys beğenilmiyordu ama teknopaket ile Arkamys geliyorsa herhalde o daha iyidir.

Ekranda yine görüntü çıkıyor ama belirttiğim gibi ön park sensörü TKNPK ile geliyor.

Ancak bugün TKNPK olmayan versiyon için el sıkışmaya gittiğim bayinin ekranında opsion bir full araç görülmesi ve aracı sipariş edenin vazgeçmesi nedeniyle aracı kaptım, operasyonu tamamladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykoru

quote:

park sensörü stndarttır ama TFT ekranda yine görüntü çıkıyor mu?

Ekranda yine görüntü çıkıyor ama belirttiğim gibi ön park sensörü TKNPK ile geliyor.

Ancak bugün TKNPK olmayan versiyon için el sıkışmaya gittiğim bayinin ekranında opsion bir full araç görülmesi ve aracı sipariş edenin vazgeçmesi nedeniyle aracı kaptım, operasyonu tamamladım

Hayırlı olsun o zaman.
    Alınca resim ve izlenim isteriz.

• Kesinlikle paylaşacağım, kalite resim ve sürüş izlenimleri
    Hiç tercih etmeyeceğim bir renk derdim ama güzel durduğu için itiraz edemedim, kırmızı aldım ismine nar çiçeği diyorlar sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrullah bozlak

Baz donanımını kismetse yarın akşama teslim alıyorum. Fiyat 61.000 Opsiyonlarin hiç biri elzem değil bence. Bir tek sunroof belki takılabilir ama fiyatını görünce direk vaz geçtim. O paraya kaç depo yakıt alınır.

Merhaba,
    Hayırlısı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Yarın bende pazarlığa oturacağım, sizin araç 5 kişilik Scenic mi?

Evet, 5 kişilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle paylaşacağım, kalite resim ve sürüş izlenimleri
    Hiç tercih etmeyeceğim bir renk derdim ama güzel durduğu için itiraz edemedim, kırmızı aldım ismine nar çiçeği diyorlar sanırım

Nar çiçeğini canlı olarak görmüş bir kişi olarak gerçekten güzel bir tercih
    hayırlı günlerde ailenizle birlikte sağlıklı mutlu kazasız belasız kullanınız.

deneyimlerinizi bekliyoruz.
  • makyajlı kasanın çıkması sonucunda eski kasa sahipleri araçlarını ellerinden çıkarmaya başladılar 2012 model 3-4 aylık araçlar satışa çıkmış durumda. neredeyse 0 km olan araçlara çok uygun fiyatlarla almak mümkün.

hatta yeni kasa sceniclerde bile 2. el ilanlar çıkmış.

makyajlı kısa scenic full düz vites 2. el arayan varsa siyah renk bu ilanda var pazarlıkla fiyat daha aşağı inebilir. hem de sıra beklemeden

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-scenic-2012-model-cam-tavanli-85591107/detay

bu ilanda mavi renk 0 km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-yeni-scenic-1-5dci-privilege-edc-110-bg-93106211/detay

• Araç alımında 1400TL gibi rakama Renault estetik adı altında boya koruma değilde adını hatırlamadığım aracın üzerine bir kaplama yaptıklarını belirttikleri operasyondan bahsedildi.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini alabilir miyim? Aşırı pahalı ancak 5 yıl garanti ile fırça vs. çizikleri kuş pisliklerinden doğan erozyan ayrıca motor, iç mekana kadar heryere uygulama yapıldığını belirttiler.
    Yaptıran var mıdır? varsa faydasını görmüşmüdür?
    Teşekkürler.
  • Aracımı aldım. Allah çok daha iyisini herkese kısmet etsin inşallah. 3 gündür biniyorum. Ilk defa diesel aracim oldu.

Şehir içi 100 km de 8-9 lt yakıyor. Bu değer çık fazla ve katalog değeriyle alakası yok. İleride düşer mi?

• quote:

Aracımı aldım. Allah çok daha iyisini herkese kısmet etsin inşallah. 3 gündür biniyorum. Ilk defa diesel aracim oldu.

Şehir içi 100 km de 8-9 lt yakıyor. Bu değer çık fazla ve katalog değeriyle alakası yok. İleride düşer mi?

malesef çok düşmez. şehiriçinde 7-8'lerde olacak tüketiminiz.
  • quote:

quote:

Aracımı aldım. Allah çok daha iyisini herkese kısmet etsin inşallah. 3 gündür biniyorum. Ilk defa diesel aracim oldu.

malesef çok düşmez. şehiriçinde 7-8'lerde olacak tüketiminiz.

Halbuki broşüründe şehir içi 100 km de 5,4 yazıyor. Tamam, fabrika verileri gerçek hayatı tutmaz ama bu kadar da değil yani.

Yakıt konusunda eksi puan aldı benden.

• Yakıt konusunda 1.5 motor için düşük değerler yayınlanıyor, keza internette incelemelerde de düşük değerlerden bahsediliyordu. İzmir'de ikamet ediyorum, yokuş bir yerde oturuyorum, böyle olursa ben 10lt vururum demek oluyor.
    Genelde değerler hep böyle mi?
  • quote:

Kesinlikle paylaşacağım, kalite resim ve sürüş izlenimleri

benim aracın aynısını almışsın bende mavi veya beyaz stiyordum ama bu renkte bu araçta muhteşem duruyor hele birde cam filmi kaplatınca gören dönüp bir daha bakıyor
  • quote:

haklıısn yakıtı 7 lt altına düşüremedim bende ki çoğu şehir dışı olmak üzere kullanmama rağmen bakalım bekliyeceğiz motorun açılmasını
  • dün symbolu servise götürdüm bu arada üst kattaki yeni scenice baktım.
    arabayı baya begendim
    ön hız göstergeleri arabanın tam ortasında o biraz garibime gitti :D
  • Opel zafira İç mekan ile Renault karsılastırdım
    zafira daha güzel geldi acıkcası en azından göstergeler alıştıığmız yerde tam sürücü önünde

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC  FAZ II PLATFORMU

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC  FAZ II PLATFORMU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 21 Temmuz 2012; 13:57:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Opel zafira İç mekan ile Renault karsılastırdım
    zafira daha güzel geldi acıkcası en azından göstergeler alıştıığmız yerde tam sürücü önünde

zaten doğru dürüst motoru olsaydı Zafira daha iyi satardı.
    1.7 dizel motor ile kaybediyor.

• Zafira bu yıl yenilendi ve Zafira Tourer ismiyle satışa sunuldu. Artık 1.4 turbo benzinli motor ve otomatik şanzumanla satılıyor. Fiyatı 70 bin civarında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Zafira bu yıl yenilendi ve Zafira Tourer ismiyle satışa sunuldu. Artık 1.4 turbo benzinli motor ve otomatik şanzumanla satılıyor. Fiyatı 70 bin civarında.

haklısınız,ben yanlış biliyormuşum.
    ama dediğim gibi yine efektif bir dizel-otomatik kombinasyonu yok.
    1.4 otomatih ş.içi tüketimi 10 lt. , delilik neredeyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

dün symbolu servise götürdüm bu arada üst kattaki yeni scenice baktım.
    arabayı baya begendim
    ön hız göstergeleri arabanın tam ortasında o biraz garibime gitti :D

Alalı 1 hafta olmadı, çoktan alıştım bile.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.