Şimdi Ara

YENİ FOTOLAR GELDİ 2. KEZ MAKYAJLANAN 2013 SCENİC XMOD VE GRAND SCENİC FAZ II PLATFORMU (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
41.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    citroen c4 otomatikleştirilmiş şanzıman yazılımı ile biraz oynanılarak düzeltme yapılmış gibi bir bilgi var ama açıkcası eşim özellikle otomatik+dizel vb. seçenekleri koyunca o da kullanacak çünki, yığılma-sarsıntı vb durumlarda paniklemeler olabilir bu nedenle; bize tek çıkar yol reno scenic kalıyor, üstad ben full donanım almak niyetindeyim eğer 76 fiyat çakarlarsa ankarada akbak-neziroğlu-mais epey mücadele edeceğim gerekirse ankara dışına gidip en ekonomik veren yerden alırım, 6 binlirası fazla gibi geldi üstelik bir logo değiştirip logoya 6 bin istenmez hadi senelik zammı anlarız
  • Sayın Bilgili; Dediğim gibi fiyat konusunda benim aldığım teklif var elimde, bu konuda istişare halinde olursak daha iyi fiyatlarda alabiliriz belki. özelden telefonunuzu yazarsanız görüşelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

bilgiler için teşekkürler,
    citroen c4 otomatikleştirilmiş şanzıman yazılımı ile biraz oynanılarak düzeltme yapılmış gibi bir bilgi var ama açıkcası eşim özellikle otomatik+dizel vb. seçenekleri koyunca o da kullanacak çünki, yığılma-sarsıntı vb durumlarda paniklemeler olabilir bu nedenle; bize tek çıkar yol reno scenic kalıyor, üstad ben full donanım almak niyetindeyim eğer 76 fiyat çakarlarsa ankarada akbak-neziroğlu-mais epey mücadele edeceğim gerekirse ankara dışına gidip en ekonomik veren yerden alırım, 6 binlirası fazla gibi geldi üstelik bir logo değiştirip logoya 6 bin istenmez hadi senelik zammı anlarız

Yeni C4 Picasso önü hariç çok güzel gözüküyor.Önünü de bu kadar garip yapmasalardı alır başını giderdi bence.Fakat herşey bir yana PSA grubunun 2013 yılında hala tek kavramalı otomatik vites sunması tam bir komedi.Bunların kar hırsı nereye kadar gidecek anlamıyorum.Siz bakmayın yazılım muabbetlerine. Sistemin altyapısı belli.Eğer rahatlık ve keyif istiyorsanız Edc'den şaşmayın.

• merhabalar;
    uzun bekleyiş ve merak sonucunda reno 2013 scenic 1.5 dizel otomatik sedef beyaz full donanımlı aracı gördüm, inceledim ve fiyat da aldım.
    ama bir şey öğrendim ki reno aynı telefon firmalarının bazılarının ...30 birkaç ay sonra ..30 1 çıkarması gibi tüketici kazıklama yöntemini seçmişler ve bizleri de koydukları yer belli.
    istanbul merkez, istanbul bayiiler, izmir, ankara hemen her yeri arayıp detay bilgi istedim, hele merkez müşteri hizmetleri hiç bir bilgi sahibi değil, görevli bana 2013 prilevige var diyor,
    r-link hakkında hiç kimsenin bilgisi yok ve ne zaman hangi şekilde reno scenic e konulacak hiç bir bilgi sunamadılar, hemen hemen hepsinde hiç araçla ilgili bilgi yok ve ne zaman geleceğini de bilmiyorlar, ankara da iki yer mais de (henüz gitmedim cumartesi uygun olursam) manuel gelmiş, akbak reno hasköy gittim full donanımlı ürün gelmiş, fakat orada da net bilgi şu şekilde verildi, icon-touch var icon donanımlı ve opsiyonları var opsiyonlarına urbanp adında bir 2000 tl gözüküyor ama bilemediler nedir epey araştırmadan sonra eski teknoloji paketinin ismi değiştirilerek sunulmuş hali, aracı alıcı gözle incledim sonuçta alacağım, r-link yok, logo büyük tek fark o, sanırım eskisini görmedim ama arka kapı menteşe kenarlarından arkaya klima hava üfleme yerleri yapılmış, onun haricinde hemen hiçbirşey görmedim farklı olarak ve verilen fiyat da ooooo cinsinden pahalı düşseler bile pahalı kısaca logoya zamlı para veriyoruz, bir de 2013 üretim olmasına, tamamiyle 2012 olan ve şu an herhangi bir bayide olan sıfır reno scenic 1.5 dizel otomatik full olanı tahminim 12-13 bin tl ucuza alınabilir,
    araç almayı düşünen arkadaşlara genel güncel bilgilerdir.

• Evet fiyat anormal ben bu parayı reno arabasına vermem,üstelik logo dışında bi şey yok.

Eylul de Opel insigna yenilenmiş geliyor,beklemek biraz zor ama şu an karar veremiyorum çünkü arabami sattım beklemekte istemiyorum.

Sonu hayırlı olur inşallah.

YENİLENMİŞ OPEL İNSİGNA
  • 2011 benzinli manual Verso aracım vardı. Çok memnun olmama rağmen, eşim kullanabilsin diye otomatik olsun istedik ve bir arkadaşım satarken (2012 G.Picasso Dynamic) aracını aldım.

Citroen kullanmadan önceki marka hakkındaki mevcut olumsuz kanaatlerim ve korkularım mahfuz olmak kaydı ile, Picasso'nun konforunu, rahatlığını, ekonomik ve güçlü motorunu beğendim.

Günlük kullanımımda 8 ileri CVT şanzımanlı dizel aracım var. CVT şanzıman elektrikli araç gibi hiçbir kesinti hissettirmiyor. EDC'ninde benzer olduğunu düşünüyorum, Fluence EDC test etmiştim, ancak CVT şanzımanda EDC, DSG veya tek kavramalıda bulunan ara kararsızlıklar veya silkelemeler kesinlikle olmuyor. Bence en ideal ve sorunsuz şanzıman CVT.

Picasso'nun tek kavramalısının vites geçişlerinde ara veren hissi benim için sorun olmadı. Hatta kendimi manual şanzımanlı araç kullanıyor gibi hissdiyorum. 2014 Picasso'da şanzıman tek kavramalı da olsa, aracı gerçekten beğenirsem ve alabilme imkanımda olursa İNŞALLAH almayı düşünebilirim.

Bu tip şanzımanların tek sorunu 10-15 km hızlardaki dur kalk trafikte bazen kararsız kalmaları. Böyle bir durumda M moduna alarak işi çözüyorsunuz. Picasso'nun motoru tatmin edici bir güce sahip olmasına rağmen ekonomi yönünden de tatmin edici görünüyor. Ş.içi ve uzunyol ortalaması 6.1 Lt. Sadece uzun yolda bunun 5.4 lere düştüğü söyleniyor.

Yeni Scenic'leri kullanmadım fakat 2000 model 2.0 motorlu aracım vardı. MPV almak isteyen bir arkadaşım test ettiğinde Yeni Scenic'lerin süspansiyonunu sert bulduğunu söylemişti ve gidip başka araç aldı. Picasso'nun süspansiyonu, asfaltta giderken insana havada süzülüyormuş hissi veriyor. Bozuk yolda süspansiyon biraz gürültülü. Bunu 17 jant 50 yanak lastiğe bağlıyorum.

Yeni Picassso'nun Secenic donanımları kadar zengin olup olmadığını bilmiyorum ama şu bir gerçek ki, ilk çıkan aracı hiçbir zaman full getirmezler. Extra seçenekleri aracın talebinin gevşediği dönem çıkarmalılar ki yenilik sayılsın. Bu ticari bir durumdur ve belli tüm markalar böyle yapıyor.

• makyajla makyajla sat

yeni scenic konusu bu mu acaba??
  • Güncel fiyat alan varmi arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kampanya 4 kasım gibi gelecek...
  • 1.6 dizel otomatikle alakalı kimsenin bilgisi yok mu ?

konuyu açan arkadaşta forumdan atılmış. konu sahipsiz kalmış.
  • Scenic xmod da haber var mı arkadaşlar tr de satılıyor mu bir dr şu an satılan scenic lerde Full paket dr rlink var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.