Şimdi Ara

Yeni Ford Kuga Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
6.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam mesleğim gereği bir çok markanın aracıyla içli dışlı sayılırım , kuga nın ilk 2 kasası yanında bu hiç olmamış..

şöyle düşünün misal yeni volkswagen tiguan çıktı diyelim ama tasarımı şimdiki t-roc olarak , onun gibi bir şey olmuş yani
  • Yeni Ford Kuga Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Yeni Ford Kuga Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Kötü değil bu tasarım .En azından ford adam akıllı bir hayalet ekran getirebilmiş.
    Fordun tasarımları zaten ilk çıktığında pek beğenilmiyor. Ama sonradan benimseniyor .Mesela yeni focus
    Jant konfigurator sitesine girin ve yeni focusun sadece jantini duzenleyin .Bmw oluyor araç resmen
    Kalite var zaten ama son zamanlarda fiyatlar afaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski heybetli hali kalmamış ayrıca motorların hp güçleri düşük ayrıca iç tasarımda ortaya tablet koyalım akımına uymaları kötü olmuş,fiyatları zaten söylemiyorum bile benim açımdan ölü doğum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arka koltukların ileri geri oynaması büyük rahatlık , neden otomobillerde standart değil bilmem , yoksa Kuga diz mesafesi vs biraz küçüktü e hali ile jeep aldım diyorsun ama içi Fiesta gibi

• bu liste fiyatlarından indirim olmaz mı ? bu fiyatlara satılacaksa hiç şansı yok gibi
  • deboern94 D kullanıcısına yanıt
    Kabrin dehsetinden kim kurtaracak seni? Allah'a duadan başka yol var mıdır?

• Bıkmadınız mi bos tehditler savurmaktan ?

• 1.5Ecoboost benzin 8ileri otomatik gelmemesinin sebebi ne olabilir ?

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Keşke devlete alsak. Helali hoş olsun. Insallah seçimle gelip seçimle gidenlerle gitmez o 8 araba

• Giden geleni aratırmış. Önceki kasanın yanında bu çok sönük kalmış hele o kokpit hiç olmamız rezalet görünüyor hem iç hemde dış dizayn çok kötü hiç olmamış. Fiyatıda tamamen fiyasko bu araç satmaz

• Hayaldi gerçek oldu, millet 3 kuruşluk bir bez parçasına muhtaç oldu :)

• Acele etmeyin yerli aracımız çıkar yakında

• ev mi alıyoruz araba mı?anlayamadım çok çok çok pahalı....

• Arkadaşlar bu kadar abartılacak ne var anlamıyorum.3008 başlangıç paketi 1.2 motor 270 binden başlıyor.ayrıca 4 yıl önce 3008 yeni çıktığında da aynı yorumlar yapılmıştı.döviz aldı başını gidiyor, devletin aldığın vergileri konuşmuyorum zaten.bu fiyatlar çok normal.tasarım olayına gelince zamanla göz alışır.bence şık olmuş

• Yerli aracımızı bekleyin, bundan 10bin lira daha ucuz olur gerçi ama yine de bekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaprakdusuyor

Bu mesaj silindi.
    Tamam. Türkiye'ye bekleriz ama bir şartla; bizim gibi ortalama bir TÜRK lirası maaş alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaprakdusuyor

Bu mesaj silindi.
    Acıdım haline valla atla gel vatanınA uğraşma elin gavuruyla burada herşey daha güzel gel sen hemende iş bulursun

• Fiyatı hakkında atıp tutanlar, boş konuşuyorsunuz.

Mevcut Kuga satışı devam ediyor, o yüzden bunun fiyatı fazla tutuluyor. Klasik Ford stratejisidir bu. Yeni Focus da ilk geldiğinde satışı devam eden eski kasanın önünü kesmemek için yüksek fiyat belirlenmişti.

Focus 4 bu şekilde yüksek fiyatla girdi ve uzun süre doğru dürüst satılmadı. Şu an ise C-sedan segmentte F/P arabalarından birisi oldu sayılır. 2020 satışların tüm araçlar arasında ilk 10'da. Ben ger tarafa Focus4 görmeye başladım Antalya'da.

Bu Kuga da belli süre rakiplerinden pahalı olacak ve pek satılmayacak. Mevcut Kuga satışları devam edecek. Belli bir süre sonra Yeni Kuga rakipleri arasında F/P bakımından cazip hale gelecek.

Bu aracın tutmaması için neden yok. Tasarım, hacim, heybet, dize+otomatik olması, vs. vs. Ben tasarımını beğenmedim ama genel olarak çoğunluk beğenmiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Fiyatı hakkında atıp tutanlar, boş konuşuyorsunuz.

Mevcut Kuga satışı devam ediyor, o yüzden bunun fiyatı fazla tutuluyor. Klasik Ford stratejisidir bu. Yeni Focus da ilk geldiğinde satışı devam eden eski kasanın önünü kesmemek için yüksek fiyat belirlenmişti.

Focus 4 bu şekilde yüksek fiyatla girdi ve uzun süre doğru dürüst satılmadı. Şu an ise C-sedan segmentte F/P arabalarından birisi oldu sayılır. 2020 satışların tüm araçlar arasında ilk 10'da. Ben ger tarafa Focus4 görmeye başladım Antalya'da.

Bu Kuga da belli süre rakiplerinden pahalı olacak ve pek satılmayacak. Mevcut Kuga satışları devam edecek. Belli bir süre sonra Yeni Kuga rakipleri arasında F/P bakımından cazip hale gelecek.

Bu aracın tutmaması için neden yok. Tasarım, hacim, heybet, dize+otomatik olması, vs. vs. Ben tasarımını beğenmedim ama genel olarak çoğunluk beğenmiş gibi.
    Sen boş konuştun. Focus ekstralarla 300 e satılıyor. Kuga stline da bile dünya opsiyon var ki doldursan ne yazar^^

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.