Şimdi Ara

Yeni Fiyat/Performans telefonu 'GM 5 Plus video inceleme' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada markayı kötülemeyin. Marka takıntılı olmayın. GMD 1 var ve gayet iyi. Her oyunu oynuyom ve kasma takılma yok. Adamlar zaten en yüksek perfoperformanslı en iyisi demiyor. F/P bir ürün Sony de aldım Samsung ta ve ikiside bin pişman ettiriyor. Hem marka hem kalitesiz. Sony de tek telefon Z serisi LG de G serisi başka telefonları alınmaz. Samsung hiç alınmaz zaten. Asus yerine GM aldım şuan asus almadığım için mutluyum. O telefon bana dayanmaz 1 yılı zor çıkarırdı ama GM öyle değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

bu telefonun orjinal modelini bilen varmı? orjinal çin modelini? gsmarenada felan özelliklerine bakabilmek için orjinali lazım :)

Telefonun orjinal çin modeli diye bir şey yok.
    Tamamen firmanın kendi tasarımı.
    Evinizde kullandığınız herhangi bir marka cihazda olduğu gibi sadece çin'deki fabrikalarda üretiliyor.

• şunun kamerasına oıs ve parmak izi sensörü koysalardı yok satarlardı.

• siz bu telefonun orjinalini bilmiyorsanız, bilmediğinizi söyleyip geçebilirsiniz "yavrucum".
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    discovery 1, bir çin telefonunun türkiyedeki hali gibi bişeydi. gerçi daha sonrasını takip etmedim. artık bu stratejiyi bıraktılar mı yani?
  • quote:

siz bu telefonun orjinalini bilmiyorsanız, bilmediğinizi söyleyip geçebilirsiniz "yavrucum".

Ya ne kadar bilgisiz insanlar var.

• yurt dışı 199 euro diyorlar (sıfır vergi diyelim)
    buna yüzde 43vergi (radyo yok kabul edersek) yani 18kdv ve 25otv eklersek bile 900 tl civarı (kura göre değişir) yapıyor ki bu firma yerli diye vergi avantajı kullanıyor (vestel vergisini desteklediler)
    buna rağmen 999 tl diyenleri anlamak güç.
    (yanlış varsa düzeltin rakamsal bilgilerde hata olabilir)
    iyi satışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gülünçsünüz gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Binyamin Netanyahu

quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

500 liraya ikinci el g2 bile buna 1000 basar.Bariz kasıyo telefon

Böyle yorum yapan birine vatan haini derim.

General mobile uretmiyo telefonlari. Sizin üzerimizde para kazanıyor hala anlayamadiniz

• quote:

gülünçsünüz gerçekten.

Aklın sıra dalga geçtin ama tek yaptığın rezil olmak bu ürünü GM çinde anlaşmalı firmalara kendi ürettiriyor. üstünde tüm mühendislik çalışmaları GM ofisinde İstanbul'da yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi backend -- 26 Şubat 2016; 17:01:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Binyamin Netanyahu

quote:

500 liraya ikinci el g2 bile buna 1000 basar.Bariz kasıyo telefon

Böyle yorum yapan birine vatan haini derim.

General mobile uretmiyo telefonlari. Sizin üzerimizde para kazanıyor hala anlayamadiniz

I Phone'da Çin'de üretiliyor. bilginize
  • daha önceki discovery telefonlarının özellikleri gionee ile aynıydı. bu konuda bilginiz varsa engin bilgilerinizle aydınlatın bizi.

• GM android one kullanıcsıyım çok memnunum bu telefon satışa çıkınca satıp bundan alacağım. Samsungcular bi dağılın abi kendi sayfanıza gidin yorumlarınızda telefonlarınız gibi kasıyor.

• Telefon güzel de çift tıkla açıp kapama bunda da olmaz sanırım. Çoğu cihazın güç tuşunu sağlam bulmuyorum. Sistemi çok mu ağırlaştıran bir şey de kernele eklenmiyor acaba?

• Herkese merhabalar,

Discovery Elite kullanıcısıyım. Kullandığım telefon Gionne Elife E7 modeli olduğu biliyorum. General mobile 4G ondroid one hangi model telefondur bilen var mı ? Ayrıca yeni çıkacak olan GM 5 plus ta hangisine tekabül ediliyor. Bilen varsa öğrenmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

Arkadaşlar Her Telefon Çinde Üretiliyor Bilmemezlikten Gelmeyin Kimse İPhone Çinde Üretiliyor Çin Malı Diyemez Bu Durum GM İçinde Geçerli Aslolan Firma Sahibinin Kim Olduğudur.

Telefona Gelecek Olursak General Mobile 4G Sahibi Olarak Telefonumdan Memnunum Hiç Garantiye Yollamadım Arızası Olmadı Telefonu İndirim Çekleri İle 615 Liraya Aldım.GM 4G Yi Aileden Birine Vererek Bunu Almayı Düşünüyorum Donanımı Tam İstenilen Seviyede Olmasada Android One Optimizasyonu İle Farkı Kapatacaktır.
    Ayrıca USB C Type
    2.5D Ekran
    3.100 Mah Pil
    Hafıza Kartı Desteği
    Flaslı Ön Kamera
    Ekran Kasa Değeri %74
    Olup Bin Liraya Bir Telefon Daha Var İse Söyleyin Onu Alalım Ayrıca Çekler İle 900 Liraya Alınabilir Bence.

G3 Gibi Miyadı Dolmuş Güncelleme Almayacak ve Bir Çok Kronik Sorunu Olan Telefonu Bunla Kıyaslamak Türk Firması GM ye Hakaret Olur.

Türk Firmalarını Biraz Kollayalım Arkadaş Nedir Yabancı Malı Merakı Para Niye Dışarı Gitsin On Numara Telefon Yapılmış Her Şeye Bir Kulp Buluyorsunuz.

Bas harfler niye buyuk?

• AH ŞU KALIN SİYAH ÇERÇEVE AH AHHH

ALMAMAM İÇİN TEK ENGEL....

UMARIM BU ŞEKLİDE SATIŞA ÇIKMAZZZ
  • Bugüne kadar GM dan uzak durmuş birisi olarak bu modele olumlu bakıyorum .Sanırım çok satacak. Kullanacağım tüm özelliklerin olduğunu ve 4,5G ile hızlı olacağını tahmin ediyorum. 4 Renk seçeneği de güzel görünüyor. Fiyat ise çok makul. 2 Adet almak için 1 Nisan ı bekliyoruz.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Mesut hocam cihazla alakalı bir sorum var. Hali hazırda kullandığımız android 4g cihazda ortam ışığına duyarlı ekranın ışığını kısip acan ışık sensoru yok. Bu cihazda bu sensor var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 17 Mart 2016; 22:48:40 >
  • Konuya yazılanları okudum beyler hele bir durun cihaz piyasaya ciksin alanlar bir incelensin nedir ne değildir bakalım. Eğer 900 TL civarı bir fiyat olursa bende turkcell den 4g nin tüm taksitlerini öder bunu alırım. 4g de ucmuyor kacmiyor ama 650-750 TL arası daha iyi bir cihaz yoktu 7 ay öncesinde aldığımda. Bu yüzden yerden yere vurmayin. Fiyatlar güzel ve gerçekten ucuz fiyata kullanılabilirliği yeterli seviyede cihazlar üretiyorlar. Servisi de duzeltirlerse GM nin çok daha hızlı büyüyeceğini düşünüyorum. Su an çıkaracakları cihazı discovery 2 de yaptıkları gibi açıkladıkları tarihten 1 yıl sonra çıkarmazlar barı. Bekleye bekleye kafamizin tasını attirmislardi GM nin genel müdürüne ağır konuştuğum için uzaklaştırma verildi forumda bana. Bu bile soguttu beni ama sonuçta karşılıklı çıkar ilişkisi yinede GM 4g aldım ve kullandım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.