Şimdi Ara

Yeni Fiyat/Performans telefonu 'GM 5 Plus video inceleme' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kullanıyorum, Pil ve ısınma dışındakiler önemsiz, tolere edilebilir, sorun bile sayılmaz. Bildirim ışığı tam karanlıkta belli ki manyağı olmak lazım. Hışırtı rahatsız edici ama düzeltilebilir gibi geldi bana, Ayrıca sesi kısıldığında daha net oluyor, zaten sesi aşırı açmışlar rahatsız ediyor mecburen kısıyorsun. Diğer türlü çok akıcı hiçbir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm5 plus d yi 3 haftadir kullaniyorum.gordugum sorunlar şunlar

Cihaz 2 defa kilitlendi kamerayi acmadi.ac- kapa duzeliyor

Bildirim ekranindan sonraki kisa yollarda flash ikonu surekli kaybolup tekrar geliyor ac kapa oyle duzeliyor

Lenovoda ki gibi cepte arama onleme kipi eklenmesi lazim ne zman cebimden cikarsam ekran surekli acik ve kendi kendine bursuru tusa basmis.power tusu cok hassas cebinize koyarken muhtemelen basiyorsunuz

Ekranin otomatik isik ayari cok kotu stabil bi ayar yapamiyor aydinlatmayi ya cok aciyor yada cok kisiyor

Kamera 13 mp hakkini vermiyor zoom yapinca anlarsiniz.ve kamera ozellikleri hic yok gibi bisey.

Sarj i tamam cabuk doluyor ama cabukta bitiyor.guc tasarufu modunu kullanirsaniz gunu kurtarır

Genel anlamda cihaz cok hizli benim gibi standart kullanici iseniz tabi telefonda oyun yok.sadece sosyal uygulamar ve gorusme icin cok hizli.

• pıyasada aynı ozelıkte bır suru telefon var yanlız fıyatlarıda ona gore yuksek general mobal hem ozelıklerı guzel hemde fıyatı guzel alınabılecek en guzel telefon bence

• Arkadaslar wifi baglanma hızı nsl yavaşmı hızlımı 3

• Merhaba,
    Sırasıyla, discovery,elite şimdi de gm5 plus kullanmaktayım. Ortalama 1 ay oldu bu telefonu alalı. Öncelikle dış tasarım, özellik ve fiyat oalrak ele alındığında süper bir telefon. Özelliklerinden ziyade negatif yönlerinden bahsetmek istiyorum.
    Telefon çok çabuk ısınıyor, upload-download ya da oyun oynadığınız anlarda ateş gibi oluyor. Bunun dışında yine aynı işlemleri yaptığınızda wifi de açık ise şarjı inanılmaz çabuk gidiyor. Kendi ayarlarından baktığımda kalan bekleme saatini kendisi 7 saat olarak gösterdi. Bunun yanında bildirim ışığı ekranın içine doğru sızma yapıyor. Kamera da da bir bug farkettim. Flaşı açık tutamıyorsunuz, yalnızca fotoğrafı çekerken açıyor. Ama el fenerinde bir sıkıntı yok.

• Az önce müşteri hizmetlerine şöyle yazdım : Çıkar çıkmaz satın aldığım,alırken rengini bulamadığım için eşime de sipariş verdiğim GM 5 pulus beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.Telefonun ısınma sorunun yanında bir de şarj sorunu var.5 yıldır kullandığım GM PLANET telefonunun şarjı bile daha çok gidiyor.Piyasayı allak bullak edip satış rekorları kırabilecek bir telefonu böyle basit hatalarla acelece piyasaya sürüp lekelemeniz akıl dışı. Bakalım ne cevap gelecek..

• Telefonu 16 gün kullandım bozuldu şarj olmadı garantiye yolladim 12 gün sonra geldi. Ve telefonda aşırı derece altını ciziyorum ısınma var. Telefon sadece görüntü olarak güzel face de internette takilinca ateş gibi oluyor. Telefonu annem kullaniyor bende GM one1 4g var gayet iyi ama 5plus almanızı asla onermiyorum..

• Arkadaslar ben tlfnu alalı 4 gün oldu gm5plus dual

Tlf herşeyi 4-4luk

Ciddi tek sıkıntısı var çok ısınıyor

Ama bu fiyata bi eksigide olsun bence

Gidip 2000 tl verip aldığımız tlfnlarda oldu hepsinde ısınma olayı var kardeşim bunda biraz fazla ama hiç bi işleminizi engellemiyo

Ben sevdim tlf hızlı sağlamda gorunuyo ekran kalitesi malzeme falan çok kaliteli sarzida günü bitiriyo çok kullandığım halde verdiğim para 1000 tl bence değer

(Bu arada sıradan bi vatandaşım

Hiçbir firmanın yandaşı yada çalışanı değilim)

• Ben telefonu aldım 5 gundur kullanıyorum telefon güzel ancak bazi özellikleri yok , mesela galerisi yok , dosyalar diye bi klasör yok , bunun dışında fotoğraf SD karttan telefonun hafızasına tasinmiyor ve telefonu bilgisayara taktığımda telefonun hafıza kartı görünmüyor , SD kart görünüyor sadece . ...

• Kesinlikle onnumara telefon.Dış tasarım harika.Elinize aldığınızda klasini konusturuyo.size tavsiye yakından incelemeden eş geçmeyin.ekran mükemmel,telefon hızlı.kamera iyi.şarj hızlı.ve bağlantı hızı çok iyi.Z1 den bu telefona geçtim.etek kelimeyle harika.

• Slm arkadaşlar bugün itibariyle gm discover imi satıp 5plus ailesine katıldım.telefonla ilgili birkaç bisey de ben yazayım.

+Öncelikle ekran büyüklüğü süper.

+renkler çok canlı.

+uygulama geçişleri hızlı.

+fotograf odaklama ve çekme hızlı.

-seri çekim yok.

-isinmasi aşırı değil ama var

+kulakliğin ses kalitesi müthiş

-uygulamalari sd karta atamiyorum.

-ewet şarj hızlı azalıyor.

-hotmail hesabımı kullandirmiyor.maillerime bildirim gelmiyor.g maille çalışıyor.

• Malzeme kalitesi nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ben telefonu aldım 5 gundur kullanıyorum telefon güzel ancak bazi özellikleri yok , mesela galerisi yok , dosyalar diye bi klasör yok , bunun dışında fotoğraf SD karttan telefonun hafızasına tasinmiyor ve telefonu bilgisayara taktığımda telefonun hafıza kartı görünmüyor , SD kart görünüyor sadece . ...

galerisi var kardeş.Sadece ismi fotoğraflar olmuş.

• Arkadaslar yorumlari okudum kimi memnun kimi degil ben yarin buvtelefonu almayi dusunuyodum anladigim kadariyla tek sorun isinmasi ve sarj skntisi bi telefoncuya gidip baktim inceledim de bu telefonu cok hos telefonu hor kullanan biri de degilim sizce bu telefonu alayim mi yoksa baska telefonlara goz atayim mi acil yardimci olursaniz sevinirim cok tesekkurler

• KARDEŞİM BEN TELEFONU ALALI 3-4 GÜN OLDU BENCE GÜZEL TELEFON NİYE DİYE SORARSAN ÖZELLİKLERİ HARİKA HA ŞU DA VAR TABİİ ISNIYORMU EVET AMA FAZLA DEĞİL...
    WAATSAAP FACEBOOK YOUTUBE YE GİRDİĞİN ZAMAN ISINMIYO AMA OYUN OYNADIĞIM ZAMAN BİRAZ ISINIYOR MESELA ASPHALT 8 OYNUYORUM EN FAZLA GÖRDÜĞÜM 42 C* .HADİ SAMSUNG J7 İLE KARŞILAŞTIRAYIM WAATSAAP TA FACEBBOKTA ISINIYOR ASPHALT 8 DE DE ISINIYOR . SEÇİMİNİ YAP

• Bu telefon tamamıyla bir pişmanlıktır. Hatta GM genel olarak bir hatadır. O kadar duydum ettim alayım dedim resmen hergün sorun yaşıyorum. Servisi ayrı bir dert. Bu kadar ilgisiz ve özensiz bir servis yok. Servisten telefonu aldığım gibi satıcam.

• bu telefon bildiğiniz ÇÖP! marka hele ucuzculuktan kalitenin içine etmiş

• zenfone 2 16 gb mi yoksa gm 5 plus mi tesekkurler

• Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum 2 tane aldık birinden memnunuz fakat diğeri gerçekten çıldırtacak düzeyde dokunmatik hassasiyeti berbat algılamıyor ısınma vs. Bunlara takılmıyorum ama klavye dokunmatiği berbat algılamıyor kırılmaz cam yok beyaz olanda yağ gibi akarken siyahda ekranı zorla basmak gerekiyor. İade talebinde bulunan değişim olur mu sizce. Bu gm5 plus şans işi alanların %50si pişman bende dahil olmak üzere biri harika biri çöp çıktı

• Bin defa pişmanım. Nedenmi?Durun tek tek sayayım..(alalı 4 hafta oldu,Teknosadan aldım)
    1-şarj giriş soket yeri tam oturmuyor.Şarj edene kadar kadar 100 defa git gel yapıyor.
    2-Tam kapama yaptıktan sonra açarken,açılışta tüm telefonları otomatik arıyor,tüm sayfalar yeniden açılıyor,bir çok özelliği tekrar başlatıyor(bloototh,fener vs.)
    3-internet bağlantısı sık sık kesiyor.
    4-Ekran donması oluyor.
    5-Kamera kalitesiz(13 MP ön arka külliyen yalan)
    6-Otomatik ışık ayarı diye bişi yok,külliyen yalan.
    7-Fiyatı ucuzmuş,yemişim ucuzunu,çöp olduktan sonra 5 lira olsa nolur.

Daha yazacak cok şey varda,bu kadarı bile yeter.Sıkıldım.

Almayın,kahrolursunuz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.