Şimdi Ara

Yeni Fiesta Fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
7.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamların ekmeğine yağ sürüyor bu firmalar..

Geçenlerde Reno sorumlusu diğer markaların Dacia gibi bir marka başlatmadıkları için şaşkın olduğunu okumuştum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece araç almak yetmiyor yılda 30- 40 bin km yapıyorum,, 20 - 30 bin tl mazota gider olarak düşünün,, yıllık gelirimizde 20.000 dolar değil 20 bin tl dir ülkenin başındakiler seçime yakın garanti 1 milyon öyv düşecek,, yoksa nanayları dikecekler farkındalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 model arabanın motorlarına bak, ford hiç değiştirmiyor kafayı sadece filolar için getirecekler aracı
  • Sonrada miplet vay efendim niye Duster aliyolar bilmem ne diye atar yapiyo.

Ulan Fiesta 1.0 benzinli otomatik arabaya 84500 istiyolar.

Adam tabi gider bu paraya dizel otomatik Duster alır.

• Sonrada miplet vay efendim niye Duster aliyolar bilmem ne diye atar yapiyo.

Ulan Fiesta 1.0 benzinli otomatik arabaya 84500 istiyopar.

Adam tabi gider bu paraya dizel otomatik Duster alır.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Fiesta alacak adam duster'a bakar zaten değil mi ? Yada tam tersi, tamamen farklı araçlar nasıl muadil olabilirler ?
  • Bu fiyatlarla Fiesta satarlarsa helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Fiesta alacak adam duster'a bakar zaten değil mi ? Yada tam tersi, tamamen farklı araçlar nasıl muadil olabilirler ?

Valla bu piyasada kimin neye baktigi da karisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Arabaların fiyatı artmıyor, bizim liramız değersizleşiyor maalesef... Dolar 5 olsun ben TL ile alışveriş yapıyorum diyenler nerede :)

düzeltelim... hem araba fiyatları artıyor, hem paramız değersizleşiyor...

Güncel fiesta baz fiyatı 59 bin iken yenisi 64 binden geliyor. Hangi ülkede aracın yenisi 5000 birim fiyat artırarak giriş yapıyor?

• Fiestanin fiyatını forda sormayın bizi yönetenlere sorun

• Bu Ford kadar berbat yönetilen bir otomobil firması yoktur. Otosan da binek araba satmayı bilmiyor, anlamıyor bu işten.

Elinde 1.5TDCI + PS kombinasyonun var. Bunu kullanmıyorsun.
    En azından bir modelde 1.5TDCI'nin daha güçlü bir versiyonunu sunmuyorsun.
    1.0 ecoboost'ta manuel seçeneği sunmuyorsun.
    Eminim ki donanım paketleri de absürddür.

Fiyatlar zaten kazık ötesi. Polo'nun başlangıç seviyesi benzinli baz 57, Fiesta benzinli baz 64.

Bu araba Polo, Clio, i20'nin sattığının üçte biri kadar bile satmaz.
  • Başlangıç fiyatı corolla ve Auris ile aynı! Yeni Kia rio concept( full donanım) 60 bin tl.Yani anlayacagınız 1.1 fındık motorlu boş fiesta 64.500 tl fiyatıyla olayı aşmış.

• Bu arabaya bu paraları veren sağlam enayidır kusura bakmasın

• 1.0 140lık 2018 e doğru gelecek .

• 999 CC 140 hp motorun hayrını göreceğini inanan varsa buyursun alsın. Tutturmuşlar vay 140 beygirlik niye yok.

• ford un derdi zaten ticari satmak. Kaç senedir fiesta ve focus un satış adetleri ortada. Sadece filoya sedan gidiyor. Hb satışları çok kötü. Herkes yeni kasa gelsin fiesta satış rekoru kıracak diyordu. Demek ki rekor kırmak gibi bir niyetleri yok. Beklediğim bir araçtı ama neden c sınıfı parasını bu araca vereyim? Yukarda bi arkadaş rio demiş. Şu anda cidden rio da fiyat avantajı var. 57-58 civarına orta donanım 1.25 veriyorlar. Keşke iyi bir fiyatla giriş yapsaydı. Bu saatten sonra fiesta ya Geçmiş olsun.

• 2 seneye baz donanim benzinlin 100 bin olur insallah.mustehak bu millete.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

2 seneye baz donanim benzinlin 100 bin olur insallah.mustehak bu millete.

Tamam vergi falan yüksekte bu fiyati tamamen vergiye bağlamakta olmaz. 85 bg 1.1 lt atmosferik manuel 74500 TL. Leon 1.2 lt 77400 TL..... 1.0 lt turbo 100 bg otomatik fiesta titanium 84500 TL. 1.0 dsg style leon 86700 TL. Ford ya tutarsa demiş.

• 1.1 Titaniumu bende merak ediyordum. LPG uyumlu olur. Ekonomik bir araç olurdu. Tabi bu fiyatlarla hiç şansı yok. 65-70 arası bişey olsa düşünürdüm. Kısaca dağ fare doğurdu. Artık yeni polonun fiyatlarını tahmine koyulabiliriz

• Fiyat uçuk maalesef. Hadi gözü kararttık diyelim, bu sefer de düzgün bi motor şanzıman seçeneği yok. Powershift ile 100 lük ecoboost hem yakıt hem de hızlanmada çok daha iyi veriler elde ediyor. Yeni kasada kullanılan tam otomatik şanzımanla üstüne bu fiyatla ölü doğmuş diye düşünüyorum. Etraf dizel trend x kaynar yine. Bari 100 luk ecoboostu 6 ileri manuelle biraz daha uygun fiyatla geyir eyy otosan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.