Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aldığım sette bu vardı.fazladan bir tane daha alıp ikiye bolüp arka kapılara mi takayim.arka kapıların bir kısmında var sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Aldığım sette bu vardı.fazladan bir tane daha alıp ikiye bolüp arka kapılara mi takayim.arka kapıların bir kısmında var sanki

Sette 2 tane var, 2 ön kapı için her kapıya bir tame var. 1 tane fazladan alıp arka 2 kapıya pay edeceksiniz.

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

tesekkurler hocam

• S.a
    Araç için cam kenarlarina krom kaplama yaptıran oldumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 18 Mart 2024; 14:23:19 >
  • Kılif ve paspas alan oldumu?
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt

Paspas olarak Wöller ve Sahler alan var.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/156963870

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 27 Mart 2024; 8:36:29 >
  • Arkadaşlar 2021 hatchback urban paket egea aldim. Telefonu kablo ile bağladıktan sonra carplay otomatik olarak kullanabiliyor muyum yoksa ekstradan bir program yüklemem gerekiyor mu?

• Merhabalar,

Egea hb 1.4 2022 urban modeli almayı düşünüyoruz. Araç 40 bin km civarlarında. Değişen ve boya yok lpg takılı. Fiyatı 700k civarlarında. Egea 1.4 yokuşlarda gerçekten söylenenler kadar bayıyor mu ilk aracım olacak fikirleriniz nelerdir

lpg yetkili servis dışında takılmış yani aracın garantisi olmuyor sanırım bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xeqtr_cs -- 27 Mart 2024; 13:18:24 >
  • xeqtr_cs X kullanıcısına yanıt

çok fazla araç uzmanı değilim seni yanıltmak istemem..

sıfır egea 1.4 fire sedan urban aldık babama(2024)ben kullanıyorum suan 500km oldu

bora 1.6 8v

megane 2 1.5 dci

ve son olarak da focus 1,6tdci kullandım uzan yol sehır ıcı vs

son kullandıgım focus ıle performansını asla kıyaslayamam.hız sabitleyici ile 110-120 hıc vıtes dusmeden cok yol gıttım.

egea aya gelırsek kullandıgım kadarı ile;

bekledıgımden daha ıyı konforu var.ses yalıtımı fena degıl.sanzıma cok ıyı.suan yakıt ortalaması 6.1 gosterıyor.motoru ve cekısıne gelırsek ben sorunsuz tamırı ucuz ve kolay bır motor tercıhı yaptım.bana suan yeter daha tup takılmadı.tupu servıste takılmıssa garantısı bozulmuyor.yokuslarda vites kucultup basman sart.sen ıhtıyaclarına gore degerlendırmelısın

• Selamlar egea easy kullanicisiyim. Aracima multimedya ekran taktirdim. Ama surekli bu hatayi aliyoeum. Cozumunu bilen var mi yoksa servise gidip şorlamalimiyim?

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
  • Tayfundo T kullanıcısına yanıt

Takılan multimedya ekranla alakalı bir durum. Taktırdığınız yerle görüşün.

• cenkbora kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz
  • Easy paket sonradan easy plus a yükseltilebiliyor mu? Ya da orjinal tablet ekran ve gerı dönüs kamerasi takilir mi bayiide?
  • kozmoslu kullanıcısına yanıt

olmaz, satıp direkt easy plus almak daha karlı

• Bazı videolarda izledim.bir pas pas türü var tüm yeri kaplıyor yekpare.hic alan oldumu?
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt

Ben bundan kullanıyorum, memnunum öneririm.

www.hepsiburada.com
    Sahler Fiat Egea Sedan 2015+ 4,5D Havuzlu Paspas Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/sahler-fiat-egea-sedan-2015-4-5d-havuzlu-paspas-pm-HB00000E46WB
  • FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Ben de aldım bundan

Benim dediğim şey başka bir şey hocam her tarafı kapatiyor

• Selamlar,
    2020 HB 1.6 mj urban Plus ile aranıza katıldım. 100.000 km de aldım.
    Araç hakkında şimdilik merak ettiğim iki konu var.
    1- Geri görüş kamerasının çözünürlüğü çok düşük gibi. Daha iyisini bulabilir miyim?
    2- Yol bilgisayarındaki ortalama tüketim değereri resimdeki gibi. Burada bir yanlış yok mu?

• EneSerhat kullanıcısına yanıt

Hocam sizin tüketimin birimi farklı, onu ayarlardan düzeltebiliyor olmanız lazım. Şu an 1 litre yakıtla kaç km gidersiniz onu gösteriyor ekran. litre/100km olması gerekiyor birimin

• Arkadaşlar, fiat egea 2019 araca aydınlatma bana yetersiz geldiği için üst model egealardaki mercekli xenon far vs takılabilir mi? Direkt led istemiyorum karşıyı rahatsız etmemek adına
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.