Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.828
Cevap
141
Favori
689.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1236
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 141
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (310 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3094 mesaj) Mobil (4672 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (509 mesaj) Uygulama (442 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    86 Mesaj
    İthal araba gibi zam yiyor, mükemmel ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

|
    |

• Teğmen
    195 Mesaj

hakettiği kadar pahalanmadı egea citroen'in renault'un çöp arabaları yanında hala uygun kalıyor. alana kadar fiyat artmasın istiyorsunuz satın aldıktan sonra da ikinci eli değerlensin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    650 Mesaj

29 haziran da 2019 1,3 sedan urban plus aracımı 125,000 tl ye almıştım. hatasız 11,000 km de idi. şimdi bu rakamları görünce ne kadar doğru bir adım atmışım.

aracımdan da çok memnunum. allah isteyen herkese nasip etsin.. araç şuan 16,500 km oldu..

|
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj

Yeni kasaların en azından yüzde 50'lik ÖTV diliminde kalıp fiyat avantajı sağlaması yönündeki umutlarım eriyip gidiyor.

Özellikle bu ayın fiyat zammı, genel artışın aksine beklediğimden daha yüksek geldi.

Ocak ayına kadar 1.6 multijet otomatik mirror veya lounge plus paketlerin yüzde 80'lik dilime girmesi kesin gibi.

Bu durum bahsettiğim araçlara ortalama 50 bin TL zam gelmesi demek.

1.6 multijet lounge paketin, 2015 yılı kasım ayı kampanyalı satış fiyatı 69400 TL imiş.

Aynı dönemde 1.4 fire easy paket ise 48400 TL.

|
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    23 eylülde sipariş vermiştim 2 ayda yediğimiz zama bak böyle giderse aralık zammınıda yiyeceğiz vazgeçmeyi düşünüyorum çok arttı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    12 ekimde kırmızı 1.4 urban plusu 141 bine galariden sıfır km olarak almıştım.

O tarihlerde bayi 2 ay sonrası yani aralık ayına gün veriyordu. Kasım ve Aralık zamları totalde 10 bin olur diyerek aracı almıştım. Ama beklediğimden daha yüksek bir zam aldı kasım ayı.

Şimdi bayiler bu fiyata satıyor. Hatta opsiyon olarak kırmızıyı eklemek istersen ki eklemiyorlar, 143 bin diyorlar.

İlerde sıfır araba almak gerçekten orta alt sınıf için imkansız olacak.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

sizin gibi düşünüyordum ancak euro dolar ve ekonominin gidişatı belli. aşağı yön beklerseniz çok beklersiniz.. en fazla bi süre sabit kalır. bu ülkede ne zaman bir aracın fiyatı düşmüş? en fazla ötv indirimi dersiniz ben de size satış rakamlarını gösteririm devlet aldığı vergiden vazgeçmez. bu pahaliliga rağmen araç satışı deli gibi devam ederse hic düşmez.en fazla erken seçim olursa düşer o da kısa bir süre kapan kapar o kapan kişilerin kimler olacağı belli.

|
    |
    alfa-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj

1,6 multijet hatchback sport, yüzde 80'lik vergi dilimine girdi bu ay.

Ekim ayı satış fiyatı:223.900 TL

Kasım ayı satış fiyatı:284.900 TL

• Teğmen
    151 Mesaj
    Tam 4 sene önce kasım ayında 64 bin TL'ye (25 bin TL si 0 faizli kredisi) aldığım araç 174 bin TL olmuş ahahahahahha. Bu ne len ahahahahahha. Ağlanacak halimize gülüyoruz. İki üç yıl sonra 1 milyon olur artık bizim araçlar. Bugün satsam aracı yeni aldığım evin borcu bitecek.

|
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Bayi aradı 15gün sonra faturayı keseceklermiş nihayet

• Teğmen
    142 Mesaj

Hangi bayii? Ne zaman sıraya girmiştiniz, hocam

|
    |
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

model paket?

|
    |
    trapper54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj
    23 eylülde kapora vermiştim 1.4 easy

|
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj

bir ayda 50bin tl, vay başımıza gelenler...

|
    |
    Mickael Pote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

bugün konuştum bayiyle 10 bin tl zam geldi.1.4 fire easy .1500 tl metalik boya, 6000 tl zorunlu opsiyon paketi ( sis farı,film cam,krom paket,sensörler kamera,gps) 131000 tl...Kararsız kaldım.Ekim başı araba fiyatı 114 bin tl diye bayiye gittim 7500 tl zorunlu opsiyon + 10 bin zam 131 bin oldu fiyat.

• Teğmen
    112 Mesaj

Arkadaşlar merhaba genelde gelme süresi zammı vs konuşuluyor şu an ama ben yakıt tüketimiyle alakalı birkaç veri paylaşmak istiyorum . İlk olarak aracımı alalı yaklaşık 6 gün oldu ve manuel 1.4 easy paket araç aldım . Daha öncesinde sadece ehliyet kursunda manuel kullanmıştım onun dışında hiç kullanma tecrübem olmadı yani bu arabayla kullanmayı öğrendim . Akabinde de verilerimi düşünüp kendinizle kıyaslarken fazla miktarda stop yaptığımı , geç vites attığımı , arabayı bağırttığımı düşünüp kıyaslarsanız yararınıza olacaktır . Sonuca gelecek olursak ;

Aracı aldığımdan beri sadece şehir içinde genelde 80 km hariç orta-yüksek trafik yoğunluklu alanlarda ( bilenler için demet-sincan ağırlıklı ek olarak da eryaman trafik saatlerinde ) toplam 335 km kullandım ve karşılığında 190 tl'lik benzin tükettim . Bu da kmde 0.56 kuruş bir yakıt tüketimi olduğunu gösteriyor . 100 km de şu kadar litre vs araç verileri bana pek güvenilir gelmediğinden direkt kendim fulleyip kullanma yöntemiyle ölçtüm .

Ek olarak yokuşta çekmediğini vs söyleyen arkadaşlar olmuş . Benim ilk aracım olduğundan çok kıyaslama şansına vakıf değilim ama çoğu dik olarak düşündüğüm yokuşlarda vites atarak kalkıp ilerleyebiliyorum . Ama dediğim gibi kıyaslayacak biri değilim . Biraz da verdiğim para bazında baktığım için araç bana güzel geliyor . Umarım arkadaşlara yardımcı olmuşumdur . Araç bekleyen arkadaşlara allah kolaylık versin diyorum .

• Binbaşı
    1870 Mesaj

egea hb aracımın sağ ön kapısında hafif yol bozukluğu sırasında trim sesi geliyor tam yerini bulamadım ama. benzeri sorun yaşayan var mı acaba ya da ileride düzelir mi? araç 250km'de henüz 1 haftalık...

• Çavuş
    86 Mesaj

Hangi bayiydi Hocam?

|
    |
    trapper54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

56 kuruş, yeni motor ve acemi sürücü için iyi bir değer. Araba çekmiyor diyenler ise 5. viteste rampa çıkmayı düşünenler.

|
    |
    Empirewashere kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
anzer balı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.