Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hakkımdaki düşüncelerin için çok teşekkür ederim,fikir ve tecrübelerimizi paylaştığımız bu güzel sitede sevip saygı duyduğum,yorumlarını beğendiğim arkadaşlardan şahsıma yönelik olumlu yorumlar almak çok güzel bir duygu,eksik olmayın.

Saygılarımla..
  • arkadaşlar bravo'yu teste gittiğimde,optik farları görünce sesli bir şekilde "neden xenon'u opsiyon olarak bile koymazlar ki!" diye söylenirken satış danışmanı,istenirse orijinal xenon far takabileceklerini söyledi.ben ısrarla opsiyon bile değil dedim ama adam servise açıp sordu.800 YTL civarı fiyatının olduğunu ve original fiat marka olduğunu söyledi.arkadaşlar hakkaten fiat'ın kendi üretimi Xenon'u varmıdır sizce? ben kesin çin işidir dedim içimden.adam isterseniz istanbul merkeze telefon açıp öğrenebilirsiniz dedi ama...!!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

Orjinalden alıntı: ctrl_alt_del

FORD FOCUS'TAN 2 ADIM GERİDE
    1-İÇ DİZAYN VE İŞÇİLİK
    2-ARKA KOLTUK MESAFESİ

SEAT LEOANDAN 3 ADIM GERİDE
    1-DIŞ DİZAYN VE İŞÇİLİK
    2-İÇ DİZAYN VE İŞÇİLİK
    3-ARKA KOLTUK MESAFESİ

GOLF VE ASTRA İLE ANCAK İYİ BİR FİYAT BELİRLERSE REKABET EDEBİLİR. ÇOK İYİ BİR FİYAT BELİRLEMESİ YAPMASI LAZIM... ZATEN DE YAPMIŞ....

arkadaş anlaşılan espiri yapmış.herhalde seat leon yerine passata binip yorum yapmış.araçları görmesek ve test etmesek bize yuttaracak.senin gibi taraflı ve işkembesinden yorum yapanlara

tutturuşlar bir iç mekan işçiliği sanki herkes kalite kontrol üretimi bizde grande punto var ön konsol işçiliği yetersiz çok tıkırtı oluyor dediler araba 1000km yi geçiyor öyle birşeyle karşılaşmadım saçma sapan yorumlar sorsam nedir iş mekan işçiliği burdakilerin yüzde doksanı cevap veremez wv de çalışan ve gayet bu işlerden iyi anlayan bir dostumla geçen pazar bravo yu inceledik hemde kendisi fazla fiat lardan hoşlanmaz ama aracın içi golf ten daha şık ve eksiksiz kalitede yorumunu yaptı artık anlamayan arkadaşlar fiat a laf atmak için şu iç mekan işçiliğine laf atıp durmasın illa bişey sölücekseniz motoruna görüşüne ne biliym başka şeylerine söyleyin hep aynı saçma yorumlar

• 1000 km'de tıkırtı gelmesini beklemiyorsun umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmert

sevgili esmerce;
    yazılarını birçok yerde okudum.seni tarafsızlığın,ilgin ve bilginden dolayı kutluyor,yürekten teşekkür ediyorum.
    bence hiçbirzaman "peşin hükümlü" olmamak gerek.ben de geçtiğim 2 yıldır citroen C4 kullanıyordum.o zaman da alırken çevremdeki insanlar"citroen de alınır mı canım!" dediler.bense fiyat/performans/donanım/güvenlik dörtlemesine bakarak uygun buldum ve aldım,çok ta memnun kaldım.şimdi ise bravo'yu C4'ten bazı konular da daha üstün buluyorum ve bu araç gönül rahatlığıyla alınabilir diyorum.
    bence de fiat'ın aşması gereken en önemli problem önyargı.bizim insanımız araştırmadan-kullanmadan-test etmeden,deyim yerindeyse "işkembeden atmayı" çok sever.
    yine de kaliteli malın eninde sonunda farkedileceği kanaatindeyim.
    saygıyla.

diger bir onemli grup ise kullananan ve test eden den daha iyi bildiğini iddia eder

• Fiat bravo alacaklara ; eğer koç personeli iseniz % 10 indirim yapmıyorlar

her arabaya var bravo ya yok

bence yapılan çok ayıp
  • Eee Nede olsa FİAT...
  • Tüm BRAVO kullanıcılarının MÜBAREK MEVLÜD KANDİLİNİ KUTLARIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: panelvan

Fiat bravo alacaklara ; eğer koç personeli iseniz % 10 indirim yapmıyorlar

her arabaya var bravo ya yok

bence yapılan çok ayıp

nisan'da gelicek dediler koç indirimi için
  • ARACI BİR RENAULT KULLANICISI OLARAK YAKINDAN İZLİYORUM.YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜLER.GARANTİ SÜRESİ NE KADAR ARKADAŞLAR. BİRDE FİAT BRAVO YU BAŞKA İTHAL EDEN GRUP VARMI?
  • quote:

Orjinalden alıntı: biz

ARACI BİR RENAULT KULLANICISI OLARAK YAKINDAN İZLİYORUM.YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜLER.GARANTİ SÜRESİ NE KADAR ARKADAŞLAR. BİRDE FİAT BRAVO YU BAŞKA İTHAL EDEN GRUP VARMI?

İthal eden grup derken?
  • BENCE MÜHTİŞ BİR ARABA ÖNCEKİ 2002 MODELERİNEDE HASTAYDIM BU YENİSİDE İYİ ÇIKIŞ YAPARAK FİATIN EN ÇOK SATAN ARABASI OLMASINI DÜŞÜNÜYORUM.EĞER PARAM OLURSA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    BROWO FİAT BRAVO
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

Orjinalden alıntı: biz

ARACI BİR RENAULT KULLANICISI OLARAK YAKINDAN İZLİYORUM.YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜLER.GARANTİ SÜRESİ NE KADAR ARKADAŞLAR. BİRDE FİAT BRAVO YU BAŞKA İTHAL EDEN GRUP VARMI?

İthal eden grup derken?

TOFAŞ DAN BAŞKA TÜRKİYEYE GETİREN VE SERVİS HİZMETİ VEREN ŞİRKET.
  • tofaş ,fiat markalı ürünlerin tek ithalatçısı ve satıcısıdır.
  • anlayamadıgım bir nokta var fiat neden birseyleri hep eksik yapar neden böyle tam oldu denecek oto lar yapamaz..
    öncelıkle aracın tasarımı cok hoş ancak önden bana hyundai i30 u hatırlatıyor ozellıkle fark kısımı..
    bir diğer kısım ise vitesi.. paliodan aldıgı vitesi direk buna koymus (sadece goruntusunden bahsedıyorum) yanı soyle kısa bır vıtes koymak o kadar zormu acıkcası ben alacak olsam sıf bu yuzden almam. grande puntonunda goster tabloları palıodan alınmıs gıbıydı.. bunlar benım gorusum fıata antıpatısı olan bırı degılım boyle bır arac yaptıgı ıcınde kutlarım ama eksıklıkler goz ardı edılemez . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: djnone

anlayamadıgım bir nokta var fiat neden birseyleri hep eksik yapar neden böyle tam oldu denecek oto lar yapamaz..
    öncelıkle aracın tasarımı cok hoş ancak önden bana hyundai i30 u hatırlatıyor ozellıkle fark kısımı..
    bir diğer kısım ise vitesi.. paliodan aldıgı vitesi direk buna koymus (sadece goruntusunden bahsedıyorum) yanı soyle kısa bır vıtes koymak o kadar zormu acıkcası ben alacak olsam sıf bu yuzden almam. grande puntonunda goster tabloları palıodan alınmıs gıbıydı.. bunlar benım gorusum fıata antıpatısı olan bırı degılım boyle bır arac yaptıgı ıcınde kutlarım ama eksıklıkler goz ardı edılemez . .

vites topuzlari ve boyutu opsiyona gore degisiyor diye hatirliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salamander19 -- 22 Mart 2008; 18:09:41 >
  • fiat tan böyle bi araba beklemezdim ama güzel tasarım olmuş
  • SADECE VİTESİ Mİ? KOLTUKLARI DA ALIP AYNEN PALİODAN BUNA KOYMUŞLAR....
    YAZIK...
  • Yazık yazık çok yazık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ctrl_alt_del

SADECE VİTESİ Mİ? KOLTUKLARI DA ALIP AYNEN PALİODAN BUNA KOYMUŞLAR....
    YAZIK...

ya ewet zaten tofas paliolari yolluyor. bravo markasini basilip ithal ediliyor. ama makyaj yapacaklarmis seneye palio yerine dobloyu yollayacakmis tofas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salamander19 -- 22 Mart 2008; 21:32:37 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.