Şimdi Ara

YENİ F/P LİDERİ MONSTER ABRA A5 V10.2.2 (7700HQ,16GB,240GB SSD+1TB,4GB GTX1050Ti,FHD IPS) - 4699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sn. Forum Üyeleri ve Değerleri Arkadaşlar;

4GB GTX1050 Ti ekran kartlı, 7.Nesil Kaby Lake i7-7700HQ işlemcili, 16GB DDR4 2400Mhz. bellek ve 240GB SSD + 1TB HDD 'li yeni kampanya modelimizin satışına az önce başlanmıştır.

NOT: Kampanyamız 30.04.2017 tarihine kadar sitemiz üzerinden yapılan siparişlerde geçerlidir.

Aşağıdaki ürün linkinden kampanya modelimizi inceleyebilir, detaylı bilgi almak için 444 26 04 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Abra A5 V10.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı

7.Nesil Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ,
    16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz,
    240GB SSD + 1TB HDD,
    15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran,
    4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12,
    3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SATA + 1x HDD & SSD),
    RGB Klavye,
    Turbo Fan Özelliği,
    30.7mm Kalınlık,
    2,8 Kg Ağırlık,
    2 Yıl Garanti,
    Ücretsiz Kargo,
    15.6" Monster Sırt Çantası Hediyeli

4699 TL KDV Dahil
    https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V10-2-2.html

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMusteriHizmetleri -- 19 Nisan 2017; 16:25:53 >

• Sonunda 1050ti olan gercek bir f/p urunu ortaya cikardiniz. Kampanya tarihi vererek de dolarin cok artmasi durumuna onlem aldiniz sanirim.
  • 4400 falan olsa alırdım
  • Adam gibi fiyatlar verebilmek için illaki dell gibi markaların ucuz fiyatla sektöre girmesi mi gerekiyor?
    Hani bu güne kadar neredeydiniz?
    Aylarca size yalvardık bu fiyatı yapmadınız şimdi ne olduda düştü böyle? Dolara bakıyorum yerinde sayıyor
    Allah allah anlayamadım yaw
  • aynı fiyata hatta daha ucuza aynı özelliklerde Dell modeli geldi. (sadece SSDsi 128 gb ve ekran ips değil, Monsterda çok büyük ihtimal ışık sızması sorunu olacağı için bu bi dezavantaj değil aslında)
    Dell, Monster ile karşılaştırılmayacak kadar büyük bi marka. o yüzden bu fiyat hala pahalı. 4.000 - 4.200 civarı bir fiyat olmalı ki insanlar Monster alsın, hiç bi çekiciliği yok şuan Dell Inspiron 7567 modeli varken ve yeni ürünler yavaş yavaş Türkiyede satışa başlamak üzereyken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 14 Nisan 2017; 22:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalan!

aynı fiyata hatta daha ucuza aynı özelliklerde Dell modeli geldi. (sadece SSDsi 128 gb ve ekran ips değil, Monsterda çok büyük ihtimal ışık sızması sorunu olacağı için bu bi dezavantaj değil aslında)
    Dell, Monster ile karşılaştırılmayacak kadar büyük bi marka. o yüzden bu fiyat hala pahalı. 4.000 - 4.200 civarı bir fiyat olmalı ki insanlar Monster alsın, hiç bi çekiciliği yok şuan Dell Inspiron 7567 modeli varken ve yeni ürünler yavaş yavaş Türkiyede satışa başlamak üzereyken.

Sizce bu mu 7667 mi? Ben 7667 nin kırmızı detaylarını pek sevemedim fakat Dell markası ve ucuz oluşu yüzünden çok ilgimi çekiyor arka kasayı full siyah istiyorum monster gibi kararsız kaldım şimdi
  • Taksitte niye vade farkı var. Bu devirde vade farkı mı kaldı
  • Kağıt üstünde tek eksiği Windows 10 gözüküyor. Aslında onu da hediye etseydiniz çok daha cazip olurdu
  • Gtx 1080'e koyduğunuz i7 7700hq işlemciyi 1050ti'ya koymanın mantığı nedir? Bir de yerli firma olacaksınız. Sizin ülke ekonomisinin durumunu iyi bilip ürünlerinizi ona göre hazırlamanız gerekir. 1050ti'li modeli zaten 4750 liraya veriyordunuz. Bir ssd fazla ya da az. Oyuncu için ekran kartı her zaman daha önemlidir. Sırf "i7'li makinem var"cılara da ürün satmak için bilmeyen insanları kandırıyorsunuz. 1050 ve 1050ti'ya 64 gb ram takıp "alın size canavar" demekle yine bu kartlara i7 verip alın size "canavar" demek aynı şey. Her neyse zaten geçen yazdan beri takip ediyorum ürün gamında ciddi seyrelme ve tek düzeleşme var. Modifiye alanı sadece ram takıp çıkarmaya yarar olmuş eskiden ekran kartının bile seçildiği dönemleri hatırlarım. Umarım böyle devam eder de batarsınız. Teknosa aral gibi firmaların nasıl bir vizyonla yönetildiği gün yüzüne çıkmışken sizin de çok farklı olmadığınızı düşünüyorum. Bilemiyorum belki gereksiz çok sert veya dememen gereken şekilde konuştum. Ama daha önce youtube kanalınızda ve email yoluyla bunları iletmiştim. Geri dönüş olmamıştı. Ona sayarsınız. Ha son olarak. Siteye girildiğinde öğrenci indirimi varsayılan olarak fiyatlar endeksleniyor. Hani bilin istedim; sandığınız kadar salak değiliz.

• Şimdi ben üniversite öğrencisiyim ve iktisat okuyorum. Forumda da biliyorum bir monster sevgisi var. Şunu açıklamama izin verin arkadaşlar bu adamlar bu ürünleri satarken size bir kahramanlık yapmıyor tam tersi sizin el mahkumluğunuzdan yararlanıyor. Değişen sektör yapısı ve Türkiyenin siyasal sorunlarından dolayı samsung lg sony gibi devler pazardan çekildi. Ülkemizde satılmıyor artık. Şimdi bu adamların da yaptığı şu;

1050 ve 1050ti arasında normalde 100 lira fark var.(msi gl62m modeli amazonda 1050 ve 1050ti aynı fiyattan veriliyor) Ama ti çok daha verimli bir kart. Zaten yurtdışında ve bizdeki masaüstü sahipleri hep ti versiyonu kullanıyor. Bunu benchmark araştırmalarında görebilirsiniz. Yani almışken ti almak çok daha akıl işi. Hal böyleyken bu adamlar bunu fırsat biliyor. "Adam zaten ti alacak ti varken 1050ye yönelmez. Hazır satmışken yanında bi iki şey daha iteleyek."

Yani şu bilgisayardan 16 gb rami sil 8 tak. -250TL

Ssd'yi çıkar -350 TL

İ7 yerine i5 koy -350TL

YENİ FİYAT:3750TL

Al sana f/p isteyen yine ssdsini koysun. Hadi i7den vazgeçmemek gibi süper! bi marka karakterin olsun. Yine fiyat 4100

Bu arada ramin tek slot halinde 16gb olması "manidar". Bildiğin elinizde kalan stokları boşaltmak için kullanıcılara çekici/mantıklı gelecek ürünleri kullanıyorsunuz.

• Monster şu konuyu açtıktan sonra ne kadar kötü niyet beslediğini anladım.
    Piyasada bu fiyat aralığında benzer donanıma sahip ürünler yokken, bu millet kazdır ne kadar yolsam kardır düşüncesiyle pahalıya sattınız
    Bu fiyat aralığında bu donanımı verebiliyordun da bu güne kadar neden vermedin? Dolar kuru düşer bize uygun fiyat yüksek donanım çekersin anlarım ancak Dell'in piyasaya girmesinden saatler sonra aynı donanımı aynı fiyata sunmak gerçekten manidar.
    Yapmış olduğun son hamleyle bizleri üzdün.
  • kendini dell ile kiyasliyor ustelik daha onceden neden bu fiyata cikarmadin birak bu isleri mike.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compley

Gtx 1080'e koyduğunuz i7 7700hq işlemciyi 1050ti'ya koymanın mantığı nedir? Bir de yerli firma olacaksınız. Sizin ülke ekonomisinin durumunu iyi bilip ürünlerinizi ona göre hazırlamanız gerekir. 1050ti'li modeli zaten 4750 liraya veriyordunuz. Bir ssd fazla ya da az. Oyuncu için ekran kartı her zaman daha önemlidir. Sırf "i7'li makinem var"cılara da ürün satmak için bilmeyen insanları kandırıyorsunuz. 1050 ve 1050ti'ya 64 gb ram takıp "alın size canavar" demekle yine bu kartlara i7 verip alın size "canavar" demek aynı şey. Her neyse zaten geçen yazdan beri takip ediyorum ürün gamında ciddi seyrelme ve tek düzeleşme var. Modifiye alanı sadece ram takıp çıkarmaya yarar olmuş eskiden ekran kartının bile seçildiği dönemleri hatırlarım. Umarım böyle devam eder de batarsınız. Teknosa aral gibi firmaların nasıl bir vizyonla yönetildiği gün yüzüne çıkmışken sizin de çok farklı olmadığınızı düşünüyorum. Bilemiyorum belki gereksiz çok sert veya dememen gereken şekilde konuştum. Ama daha önce youtube kanalınızda ve email yoluyla bunları iletmiştim. Geri dönüş olmamıştı. Ona sayarsınız. Ha son olarak. Siteye girildiğinde öğrenci indirimi varsayılan olarak fiyatlar endeksleniyor. Hani bilin istedim; sandığınız kadar salak değiliz.

Altına imzamı atarım.
    Reklamlara çok güveniyorlar, hayatında ekran kartı görmemiş adam 'monster çoh eyi yeaa' diyip bilmeden parayı basıyor.İnsanlarımız da bu kafayla gittikçe işimiz zor.

• Hemen hemen aynı özelliklerde ve aynı fiyata Dell 7567 varken kimse Monster almaz.

7567 piyasada yokken ortalığı boş bulup müşteriyi kazıklamanız da forumda tepki çekti.

Karşınızda Dell, MSI gibi firmalar varken gerçek f/p ürünleri çıkarmanız lazım ki insanlar sizi tercih etsin.

Ayrıca özelleştirilebilir laptop sattığını iddia eden bir firma olarak hdd, ssd ve ram içermeyen (boş) şekilde alım yapma imkanını vermeniz gerekir.
  • şu özelleştirme işini halledin artık kardeşim ben i7 istemiyorum i5 yap işlemciyi, belki bana 8 gb ddr4 ram yetecek, 17 inç yap ekranımı fiyatı biraz daha çek aşağı o zaman fp ürünü diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarum_58 -- 15 Nisan 2017; 19:33:43 >
  • 3160 tl'ye gtx1050 17 inçlik laptop almışken bu kadar para gereksiz geliyor
  • Hangi model o
  • Çok monster düşünüyordum ama uzun süredir girip sitenize bile bakmıyorum. Gördüğüm yerde kaçıyorum sizden. Kusura bakmayın da hiç f/p ürünü değil yani
  • Monster bey sizde bizim yerimizde olsanız 4500 tl ye olan dell modelini alırdınız geçmiş olsun :)
  • 16GB (1x16GB) DDR4L 1.2V 2400MHz, denmiş ama linkte 2x8
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.