Şimdi Ara

Yeni Evleneceklere Buzdolabı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene olaylardan dolayı evliliği seneye erteledik. Bu süreçte tüm beyaz eşyalarımı almak istiyorum.Malum şu an ki durumdan dolayı fiyatların artacağını düşünüyorum.
    Ve şimdiden taksitle bu işi bitirmek istiyorum.
    3 Parça (Çamaşır mak., Bulaşık mak., ve Buzdolabı) alacağım. Toplam bütçem 10 bin civarında.

Buzdolabı konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.
    Bosch-Siemens-Profilo düşünüyorum.Belki Arçelik'de olabilir.

Oturacağım ev nasıl bir yer olacağını bilmediğimden 70 cm genişlikte standart bir Buzdolabı alacağım.

Aşağıda ki buzdolapları arasında ki farklar nelerdir ? 3'lü olan model karşılaştırmasında dijital ekran yok. Diğer 4 model'de dijital ekran var.
    Hepsi birbirine yakın buzdolabı. Kullananız var ise yorumlarınız yazar mısınız.

Sizlerin de tavsiye edebileceği 4-5 bin civarında bir buzdolabı var mı ?

Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Yeni Evleneceklere Buzdolabı TavsiyesiYeni Evleneceklere Buzdolabı Tavsiyesi

• bütçelerimiz benzer hocam. ben de buzdolabı konusunda kararsız kaldım. bu modellerin inox olanlarına bakıyorum ama hepsi birbirine benziyor.
  • Ben inox almayacağım beyaz düşünüyorum. Evet hepsi aynı bsh grup firması. Şimdi piyasalar açılıyor. Fiyat araştırması yapıp en uygununu almayı planlıyorum. Yetkili satıcılara bakmakta fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.