Şimdi Ara

Yeni DS 4 104.550 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: caldexter

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arka Camlar açılıyor mu ?

Bunu ben de merak ediyorum.

Araba surat hariç aynı, o yüzden tüm tasarım aynen devam ediyor ve cam hala açılmıyor. Açılması için makyaj değil, kasanın değişmesi lazım.
  • Türkiyeye Fransada olduğu gibi komple napa deri konsol ve koltuk opsiyonu getirmemişler galiba
  • Hocam bu Fransız arabası alınmaz klişelerine ne diyosun? Bana saçmalık gibi geliyor adamların o kadar yıllık birikimi var üretim teknolojileri o kadar gelişti çok iyi motorlar yapıyorlar hala Fransız arabası alınmaz diye yorumlar okuyorum. Bir yönden iyi oluyor yalnız ikinci elde benzer kalitedeki araçlardan çok daha uygun fiyata alınabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yıllarca VW kullandım ve artık keriz yerine konduğumu düşünüyorum.

Daha geçenlerde biri 85'e DS5 almış tampon sensörü olmayan Golf mü alsaydım diyor...

Şu an Renault(Talisman/Megane IVL) tasarım ve konfor olarak Focus'tan,PSA/Citroën ise çoğu VAG ve Opel'den daha iyi.

Zaten 2017 gibi Hyractive süspansiyon tekrar gelecekmiş artık arka tekeri söktüğünde 3 tekerle gidebilen C4'leri de görünce ne diyecekler merak ediyorum.

• Herzamanki gibi satmamak icin getirilmis bir fransiz daha.

• Ölü doğmuş
  • DH bi moku begenmeme timi is basinda
  • DS 5 İle 20 bin civarı fark var.Bu aracın fiyatı normal sayılır ama DS 5 Fiyatına göre harbiden mükemmel araç.Ayrıca DS 4'te Nappa döşeme ve Düz vites opsiyonu neden yok
  • Bu parayı hakedermi bilmiyorum ama
    Piyasadaki en iyi dizel motor
    Tam otomatik şanzıman
    Yüksek malzeme kalitesi
    İyi ve futuristik farklı bir tasarım
    İyi yalıtım düzeyi
    Eksileri de vardır elbet

• Başlangıç fiyatını okuyunca bir ''Çüşşş!'' dedim. Sonra da yaşadığım ülkeyi hatırladım...

Evet ,eskisi kadar bile satmayacaktır.
  • Yazık günah. 60000TL edecek araca hangi kafa 104000TL istiyor anlamak güç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markadnın adı DS miymiş.bende citroen'in logosu değişti sanıyorum Bu kadar benzer araçlar xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muslat Çevik -- 29 Temmuz 2016; 3:19:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.