Şimdi Ara

Yeni DOBLO (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.038
Cevap
14
Favori
575.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nıghtman

Orijinal janta en ideal ölçü 205/55r16.

hocam bu ölçüler olur mu emin misin.. sıkıntı olmasın sonra
  • Ben 4 yildir 205. 55. 16 olcu kullaniyorum bir takim kislik bir takim yazlik .sorun yok.16 jantta alabileceiniz en uggun fiyatli olcudur bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaaaaa

Ben 4 yildir 205. 55. 16 olcu kullaniyorum bir takim kislik bir takim yazlik .sorun yok.16 jantta alabileceiniz en uggun fiyatli olcudur bu.

sağol hocam bugun bakıma götürdüğümde de sordum söylediğiniz ölcüler olurmuş sağolun yardımlarınız için..
  • Merhabalar

2011 Doblo combi sahibiyim. Heryere baktım bulamadım yada tam adını bilmediğimden beceremedim. Doblo combilerde bagaj pandizotu denen katlanan bagaj rafı katlandığında tutan aracın bagajının sağında ve solunda 2 tırnak var. Bende bir tanesi kırık onun acaba nereden bulabilirim.
  • sıfır lastiğin diş derinliği nedir bilen varmı acaba
  • 2015 DOBLO PREMİO PLUS

önerirmisiniz 1.6 full 55 bin tl ? iş için alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

2015 DOBLO PREMİO PLUS

hocam o kadar para veripte iş için kullanmayın bu araçı iş için kapalı kasaları tercih edin. arabaya yazık premio aile için tasarlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: laz_usagu

quote:

2015 DOBLO PREMİO PLUS

hocam o kadar para veripte iş için kullanmayın bu araçı iş için kapalı kasaları tercih edin. arabaya yazık premio aile için tasarlanmış

Hocam binek olarak bmw aracım mevcut, iş dediysem şöyle mağazam için belirli malların bulunduğu depomdan hafta içi ihtiyacım olduğu zaman eşya taşımak.

Diğer türlü balık için tekne vs çeki demiri ile çekilecek, transporter cityvan düşünüyordum doblo daha cazip geliyor hem aile için kullanılabilmesi tercih sebebi gayet güzel bir araç yapmışlar..

Önermezmisiniz ?

Araç alındı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 4 Ağustos 2015; 3:39:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laz_usagu

quote:

2015 DOBLO PREMİO PLUS

Hocam binek olarak bmw aracım mevcut, iş dediysem şöyle mağazam için belirli malların bulunduğu depomdan hafta içi ihtiyacım olduğu zaman eşya taşımak.

Diğer türlü balık için tekne vs çeki demiri ile çekilecek, transporter cityvan düşünüyordum doblo daha cazip geliyor hem aile için kullanılabilmesi tercih sebebi gayet güzel bir araç yapmışlar..

Önermezmisiniz ?

Araç alındı arkadaşlar.

Bi hafta olmuş nerdeyse
    Memnun musunuz? İlk izlenimler nası.

Takibimde olan 3 araçtan biri

trafic
    doblo
    yeni scudo (2016da geliyor)

• Bir bmw kullanıcısı olarak yeni doblodan çok memnun kaldım. En full versiyonunu satın aldım, sadece koltuk ısıtma olmayan premium plus 1.6, gerçekten çok güzel araç yapmışlar düşünmeden satın alın.

Koyu kahve rengide gerçekten harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 12 Ağustos 2015; 4:42:01 >
  • 2013 1.3 multijet safeline ilk sahibi olduğum aracı satmayı düşünüyorum. 30250kilometrede aile aracıdır. Boya yok.tamponda mini onarım yaptırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RFTCKR22

quote:

Orijinalden alıntı: mbsalkutlu

Arkadaşlar 2015 yeni kasa Doblo için fikriniz nedir? Fiyat listelerinde 1.6 premio 55000tl,.1.3 içinse 43000 yazıyor. Bu fiyatlar normalmi. Tüm doblocu arkadaşlar fikirlerini yazabilir mi acaba..Özellikle donanım ve aksesuarlar için. Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim saygılar.

hocam öncelikle selamlar.. Geçen gün yeni kasa 1.6 dobloyu test ettim araba henüz 5 km deydi.Araç benim hoşuma gitmedi. Neden diyecek olursanız şuan 2010 model 1.6 110
    beygir Berlingo kullanıyorum yani iki arabayı kıyaslayınca inanın ki berlingo daha oturaklı ve daha rahat..ayrıca berlingodan önceki arabam yine
    1.6 2011 model doblo premio idi. Yani doblo'ya yabancı değilim. Şöför koltuğu berlingo kadar rahat değil ve ayrıca arka koltuklar öne yakın ve de çok dik.Direksiyon bana
    çok sert geldi berlingoda daha yumuşak şehir içi kullanımı çok rahat. Ayrıca berlingoda olan yalıtım dobloda yok. Lastikleri çok sert ve hala 195 tabanlı lastik kullanıyorlar.
    mesajım biraz doblo-berlingo kıyaslaması gibi oldu ama aynı sınıftaki araçlarla kıyaslanırsa arabaların daha iyi değerlendirileceği kanısındayım..kolay gelsin

Eski Berlingo sahibi olarak motor olarak daha güçlüydü ve atikti Berlingo.Ama konfor olarak doblo önde.Şuan 1.6 premio 2012 sahibiyiz.Arka koltukta yolculuk zevkli ve camlar otomatik olunca güzel oluyor.Ve bej döşeme de gayet güzel.Deri direksiyon topuz konforu arttırıyor.Berlingo bu konuda ilerleme yaparsa ona geçmeyi düşünüyoruz.

• Merhaba arkadaslar 2011 1.6 premio kutup mavisi doblo aldim.Donaninm olarak hiz sabitleyici asr,yokus kalkis destegi var esp olduguds soyledi sahibi aracta esp oldugunu nasil anlariz birde bunlarda teyibe usb baglantisi varmidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinka251 -- 19 Ekim 2015; 22:10:35 >
  • sinka251 S kullanıcısına yanıt
    Premio modellerinde esp,asr,hillholder standart olarak geliyor.Hız sabitleme sistemi için sinyal kolunun alt kısmında ufak bir kol daha var ise bu da hız sabitleme sisteminin olduğunu gösterir.Usb girişi de blue and me sistemi olan modellerde dir.El freninin yanında Asr butonunu göreceksin bunun hemen yanında da usb girişi olur.
  • Tesekkurler esp kontagi actina kendino test ediyo ekranda yuvarlak ok icinde a isareti var.usb yok bizimkinde demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinka251

Tesekkurler esp kontagi actina kendino test ediyo ekranda yuvarlak ok icinde a isareti var.usb yok bizimkinde demekki.
    arkadaşlar doblomu sattım.
    elimde 3 ay kullanılmış
    4 adet Lassa Snoways 2C 195/60R16 99T Kış Lastiği var.
    dobloya birebir uyumlu orijinal ebatlarda sıfırdan farksızdır.
    il karaman ilgilenenler mesaj atabilir.
  • Merhaba
    Geçen hafta Doblo maxi 1.6 satın aldım. Araçtan genel olarak memnunum. Fakat aklıma takılan bi şey var
    Aracı ilk aldığımda kadrandaki Shift göstergesi vites değiştirmem gerektiği zamanlarda yanıp sönüyodu. Fakat bugün farkettim, Shift göstergesi gaza bastığımda sabit şekilde yukarı oku göstererek yanıyor ve sönmüyor. Teknik bi arıza olabilir mi, yoksa bilmediğim bi şey mi var?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cuncur

Merhaba
    Geçen hafta Doblo maxi 1.6 satın aldım. Araçtan genel olarak memnunum. Fakat aklıma takılan bi şey var
    Aracı ilk aldığımda kadrandaki Shift göstergesi vites değiştirmem gerektiği zamanlarda yanıp sönüyodu. Fakat bugün farkettim, Shift göstergesi gaza bastığımda sabit şekilde yukarı oku göstererek yanıyor ve sönmüyor. Teknik bi arıza olabilir mi, yoksa bilmediğim bi şey mi var?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Yanıp sönmüyor.2013 dobloda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı geçen hafta sıfır aldım. Yani 2015.

• 2012 1.6 doblo da gaz pedalına bastıktan 1 sn sonra algılıyor bu normalmi ? bilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.