Şimdi Ara

YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
48.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyundai i20 almak daha mantıklı. Hem sağlam hem yerli malı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu araci polo ile kiyaslamak cok sacma bence

neden saçma fiyatına göre polodan daha çok şey sunduğu için mi?
  • Polo'yla kiyaslayanlar var, vay forumun haline.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kinglbj23

Polo'yla kiyaslayanlar var, vay forumun haline.

aynı sınıf araba değil mi bunlar

polo makam aracı mı

peki clio ile polo kıyaslanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

Daciaya verilen paraya yazık.
    Buna para vermek parayı çöpe atmak gibi bir şey.
    Bunu alacağıma
    Hyundai, Kia,
    Peugeot 301, Citroen c-elysee
    Alırım.
    En azından daha sağlam ve kaliteli.

geldi yine o arabaya o para verilir mi tayfası. 25 bin veriyorsun arkadaşım sıfır araca. senin dediğin araçlar da öyle ahım şahım araçlar değil ayrıca. ve 25 bine hyundai kia göster de biz de alalım bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

hyundai i20 almak daha mantıklı. Hem sağlam hem yerli malı

hyundai ile arasında fiyat farkı var. hyundai i20 dizel 40 binden başlıyor. sandero 33 binden başlıyor. 7 bini para yerine koymuyorsan birşey diyemem tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: Kinglbj23

Polo'yla kiyaslayanlar var, vay forumun haline.

aynı sınıf araba değil mi bunlar

polo makam aracı mı

peki clio ile polo kıyaslanabilir mi?

Ayni sinif araba karsilastirma elbette yapilabilir ancak ; yillarin otomobil ureten firmasi dunya otomotiv devi Volkswagen'in yillardir urettigi Yilin Otomobili secilmis Polo ile, yakin gecmiste otomobil uretimine baslayan Renault'un cocugu Dacia'nin 5-10 yillik aracini bir tutmak yanlis olur. Donanim bakimindan Polo fakirdir ama yol tutus, guvenlik, uzun omur, ikinci el gibi hemen hemen tum kriterlerde Polo ezer. Bu demek degildir ki Sandero kotu bir aractir, gayet basarili bir f/p araci olmus.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriously. -- 16 Aralık 2012; 15:14:02 >

• oha navigasyon var
  • E bunun arka camları elle açılıyo? Üstelik 2013 model bi araba olacak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşamen

yorum yapmayacaktım ama poloyla kıyaslayan arkadaşları görünce dayanamadım,beyler bi tarafta yılların alaman woswosu diğer yanda romanyanın çakma renosu,tehlikenin farkında mısınız :D

Meksika ve ispanya da üretilen vw ler çok mu sağlam? Tamam bir ismi ve otoritesi var fakat aracında hangi amaçla hangi ülkeye üretildiği de araştırılması lazım. Bu tarz araçlar fiyatlarıyla zaten herşeyi söylüyor beklentinin fazla olmaması gerektiğini belli ediyor. Siz asıl diğerlerinden korkun

• Arkadaşlar şöyle bir karşılaştırma yapılsa sizce hangisi daha mantıklı tercih olur? Fikir vermesi açısından yazıyorum.

2012, Yeni Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg 33.790 TL (liste fiyatı)

2012, Nissan Note 1.5 dci Visia 90 bg 35.745 TL (liste fiyatı) (2 versiyonu var bu fiyat boş versiyon için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 20 Aralık 2012; 21:14:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Arkadaşlar şöyle bir karşılaştırma yapılsa sizce hangisi daha mantıklı tercih olur? Fikir vermesi açısından yazıyorum.

2012, Nissan Note 1.5 dci Visia 90 bg 35.745 TL (liste fiyatı) (2 versiyonu var bu fiyat boş versiyon için)

Illa yerden yüksek olması şart mi hocam :) eğer değilse başka yeni alternatiflerde bak derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfakar1

quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Arkadaşlar şöyle bir karşılaştırma yapılsa sizce hangisi daha mantıklı tercih olur? Fikir vermesi açısından yazıyorum.

Illa yerden yüksek olması şart mi hocam :) eğer değilse başka yeni alternatiflerde bak derim :)

yok ben genel bir fikir olsun diye okuyuculara bilgi vermek istedim..

Ama birazda yerden yüksek olursa iyi oluyor. Tümseklerden, kaldırımlardan, çukurlardan daha az korkuyor ve etkileniyorsunuz..
    daha güzel bir sürüş gerçekleşiyor kanaatindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

1350TL navigasyonlu almak mı? Yoksa aldıktan sonra daha ucuza dışarda taktırmak mı?

Sizce hangisi daha mantıklı olur?

o ekranın aynısını renault'da clio'da kullanmış. LG üretimi bir cihaz.. Kaliteli de duruyor. Ancak bence de fiyatı çok yüksek..
    Navigasyon'a o parayı vermem. Mp3 işini diğer standart teybi'de yapıyor.

Kaliteli bir GPS'de 300 - 350 TL verip işimi hallederim.
    Geri kalan para ile evime kocaman ekranlı bir tv'i alırım.. Bilmem anlatabildim mi?
  • 8. Etap Tanıtım Videosu;

• media nav.

• ve bu video klasiklerimiz arasında yer aldı..

• çok detaylı değil ama;

• Lansmandan ve araçlardan görüntüler;

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.