Şimdi Ara

YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
191
Cevap
5
Favori
48.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beyaz renk (modelleme);
  • stepneyi opsiyonel koymuş tövbe yarabbi tövbe
  • beklediğimden daha kaliteli
  • Allah yardım ederse birgün Stepway almak istiyorum...

daha çok yolumuz var ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sermerhat

stepneyi opsiyonel koymuş tövbe yarabbi tövbe

fiyatı da 150 lira. yalnız araçların çoğuna stepne bulunamıyormuş nedense. servisten lastikli jant (stepne) alırsan 450 lira diyorlar. ben stepnesiz alıyorum nasılsa biryerlerden çıkma lastikli bir stepne ayarlarım 100 liraya kadar.
  • güzel bir paylaşım olmuşş.. dikkatimi çeken bagajı büyük duruyo cidden okadar büyük mü ?
  • @mcu38
    Evet, bagajı oldukça büyük.

Ocağın ilk haftası Stepway'imi teslim alacağım. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 0.9tce stepway dusunuyorum bende acaba buna lpg takılabılırmı kı yenı bır motor.Video da gordugum kadarı ıle avrupa versıyonunda hız sabıtleme var, bızden donanım çaldıkları için
  • Ben beğendim fiyatına göre güzel araç.. 0 bayiden bu fiyata dizel bir araç almak ta ayrı zevk olur.

Ama şimdi yeni fanboylar türeyip lütfen bu aracı Chevrolet Aveo veya daha öncesindeki Hyundai Getz efsanelerine dönüştürmeyin.

Güzel araç fiyatına göre şubat gibi ben bile düşünebilirim fiyatlarda artış olmassa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 24 Aralık 2012; 10:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAJAY

0.9tce stepway dusunuyorum bende acaba buna lpg takılabılırmı kı yenı bır motor.Video da gordugum kadarı ıle avrupa versıyonunda hız sabıtleme var, bızden donanım çaldıkları için

0.9 TCE motora 3 silindirli ve Turbolu olduğu için LPG takılamadığını söylenmişti MAIS bayisinden. Arkadaşıma yeni Clio4 aldık oradan biliyorum. Bende stepway almayı düşünüyorum bagaj gerçekten çok büyük. Şu an 2000 clio sedan kullanıyorum. bana göre benim clionun biraz irisi :) düşük maliyeti, bol yedek parçası ve ideal tüketim ile tam memur aracı ;)konfor biraz eksik ama yinede olumlu hisler yaratıyor. tek uyuz şey (bence) cam düğmelerinin ortada ve cift hoparlör olması (arkalarda yok). onun dısında 10 uzerinden 6.5

• quote:

0.9tce stepway dusunuyorum bende acaba buna lpg takılabılırmı kı yenı bır motor.Video da gordugum kadarı ıle avrupa versıyonunda hız sabıtleme var, bızden donanım çaldıkları için

Donanimdan çalmalarına bende kızıyorum.
    0,9 tce yeni bir motor olduğu için lpg uygulaması yapacak usta ve sistem yoktur. Olsa bile en az bir yıl sonra piyasası anlaşılır. Fabrika çıkışlı 1,2 75 hp daha mantıklı. Ancak stepway versiyonu değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 25 Aralık 2012; 3:30:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka bir dacia videosunda sıfır km, daha üretim bandındaki araca yapılan kapı ayarını görmüştüm de dehşete düşmüştüm link vermek uygun olmaz şimdi. ama arama motorunda sıfır dacia kapı ayarı yazarsanız çıkar sanırım.
  • Yeni stepway da silecek kolunda bir düğme var. Yol bilgisayarı için mi yoksa başka bir işe mi yarıyor?
  • showroom haricinde plaka takılmış Yeni dacia stepway fotoğrafı;

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.463003160401601.94554.190366770998576&type=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 27 Aralık 2012; 21:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

quote:

Donanimdan çalmalarına bende kızıyorum.
    0,9 tce yeni bir motor olduğu için lpg uygulaması yapacak usta ve sistem yoktur. Olsa bile en az bir yıl sonra piyasası anlaşılır. Fabrika çıkışlı 1,2 75 hp daha mantıklı. Ancak stepway versiyonu değil...

Renault 1.4 tce motoruna taklıyormuydu peki.Bence 3 silindirli yada turbolu olmasının lpg ile alakası yoktur.direk enjensıyon lu olup olmadıgını ogremek gerekır. Benım bıldıgım suan dırek enjeksıyonlara sorunsuz takılamıyor.
    Eger fıat Tjet gıbı bır motor ıse lpgde sorun olcagını sanmıyorum Tabıkı subaplar magnezyum alasım ise oda ayrı bır problem.

En son videoda fabrıkadakı bıtmıs araclar tek tek bır parkura gırıyor butun markalarda boylemı acaba, gordugum kadarı ıle amartısorler dıreksıyon sılecekler hersey test edılıyor. Dacia diyipte merdıven altı imalat ürün değil sonuçta diye düşünüyorum.

• stepne opsiyonel olurmu yaa yok böyle saçmalık ama dacia stepne için 220 tl istiyor.
  • Hız sabitleyici yok mu ? Yoksa bu bir şaka mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.