Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
0
Favori
275.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Creative Zen M var..Tertemiz çalışır durumdadır..Sadece ekran ve hard disk sorunludur..Bu parçalar haricinde hepsi sapasağlamdır..Ve bunları parça parça satmayı düşünüyorum eğer ilgilenen arkadaşlar var ise 0533 655 81 55 nolu gsm den ulaşabilirler..İyi seyirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

ARkadaşlar merhaba,

İlginç bir sorum var size. Creative'in 60GB'lık MP3 çalarını kullanmaktayim, Zen Vision M 60GB. Bu cihazın içindeki HDD'yi USB arayüzüyle birleştirebilr miyiz ? Laptoplardaki 2.5inç'lik HDD'yi, 2.5inçlik bir kutuya bağladığımızda çalıştığı gibi...

Yanılmıyorsam disk ebatı 1.8 inch. Dediğiniz olabilir gibi duruyor ama denemek yürek ister.

Promilius, sadece kasaya ne kadar istiyorsun?
  • disk ebatı 1.8 inç, uygun kutu bulunursa dediğiniz işlem uygulanabilir. hatta bu mp3 çalara 120 gb hdd takanlar da var, o şekilde de olumlu sonuç alınıyor
  • Merhaba.Benim Zen Vision:M 30gb'ım var. Ben ne zaman aksesuar aramaya kalksam ipodların var,Creative'in yoktu.Tüm teknolojik cihazların bulunduğu yerlerde mpümü sordum;ama hiçbir aksesuar bulamadım şu beş yılda /: Böyle bir bilgi kaynağını bulunca birkaç soru soracağım müsadenizle (:

İlk olarak mp3ümü ne kadar dikkatli kullansam da adam gibi bir kılıf bulamadığım için mp3ün ön ve arka kapağında çizilmeler oldu.Bunun için brassoyu önermişler.Ama başka bir şansım var mı ya da ebayde arattığımda birden çok şey çıktı brasso için,İngiliz olanını mı almalıyım?

Ayrıca mp3üm arada bir kilitleniyor.Bu sebeple ben de teknik servise yollamıştım.Oradaki gerizekalılar aylarca elimden mp3ümü almalarına rağmen hiçbir şey yapmadan geri göndermişlerdi.Yapabileceğim bir şey var mı bu konuda da?

Ne kadar çizilse de bse/screen protector almak isterim.Nereden bulabilirim?

• "BSE : Best Skin Ever" forumda ve internette araştır. ben 3 tane almıştım; 1 hafta sonra posta yoluyla bi zarf içinde geldi; en iyi koruma metodu bence.

kilitlenme meselesine gelince; kullandığın alet harddisk tabanlı, komutları verirken dikkat et; hafızayı fulleme; ve en önemlisi gerekli firmware güncellemesini özellikle amerika sitesinden yap-daha yüksek ses seviyesine ulaşabiliyorsun.-
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT 5

'vuralkan'

senin adaptör bu mu? bu adaptör ise girişleri bu şekilde mi?

http://img137.imageshack.us/img137/4876/adszdc6.jpg

bende ki de aynısındandı. gittim değiştirdim.
  • merhabalar
    zen vision m 60 gb ımda hard disk problem yazısı çıkıyor..
    recovery mod da işlem yapmaya çalışınca
    sanırım sorun hard diskin içinde
    cihazın içini açtım
    bağlantıları çıkarıp taktım bi değişikli yok
    acaba hard disk nerden bulabilirim
    aradım interneti ama çok bi sonuca ulaşamadım
    multimedya bilgisayarda 145 dolar +kdv istiyor
    daha uygun nasıl halledebilirim??
  • Disk bağlantılarının resmini çekebilir misin zahmet olmazsa ?
  • mrb arkadaşlar benim radyo sorunum var radyo frekansları gösteriyor ancak çekmiyor. sorunum nedir acaba kim yardımcı olabililir en aclindin
  • MTP USB aygıtı hatası veriyor eski bilgisayarımda sorun yoktu yeni bilgisayarımda aleti tanımıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Disk bağlantılarının resmini çekebilir misin zahmet olmazsa ?

bağlantısı zif onu soruyorsanız
    ama resimleri de var istiyorsanız atarım..
  • Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum üyelik bugüne nasip oldu. Bir sorum olacak benim ZV:M in versiyonu 1.40.02 ama bildiğiniz gibi bu versiyon Türkçe karakterleri desteklemiyor ve şarkı adları çok kötü çıkıyor. İnternetten 1.62.02 versiyonunu indirdim ama versiyon yükseltince FM radyoyu kaybeden arkadaşların yorumunu okudum kurmaya korkuyorum. Bu versiyona yükseltip de FM radyoyu kullanabilen var mı bunu merak ediyorum.
  • ya benim creative zen 4 gb var ve iç ekranı kırıldı.londradan almıştım ve parçasını bulamıorum acaba biri yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07nightdevil

quote:

Orjinalden alıntı: ammunex

arkadaşlar bugün foruma üye oldum, öncelikle herkese merhaba. bir arkadaştan creative zen m 30 aldım. ancak ne cdsi var ne başka bişeyi. öncelikle baştaki sayfaları okudum ancak yine de cevap bulamadım tam olarak. sorum şu; usbyle aleti bilgisayara bağlamama rağmen, bilgisayar aleti görmüyor sonuç olarak da şarkı atamıyorum. geride removable disk yapılmasıyla ilgili bir yazı vardı öyle yaptım, böyle yapınca içine parça atabildim fakat alette bu sefer bulamadım. şimdi en kısa yoldan nasıl yapabilirm, nasıl çözmeliyim bu sorunu.. bilgisayar hp vista, cevap verecekler belki gereksinim duyabilir teşekkürler şimdidden

http://ccfiles.creative.com/manualdn/Applications/PDE/10077/0x295BBBBA/ZNVM_PCApp32_LA_6_21_10.exe

"the windows oparating system running on this computer is not supported by this product"
    hatasını alıyorum yardımcı olurmusunuz

• vista içinmiş bu. Media explorer xp için bulamadım yardımcı olurmusunuz.
  • Cdden aldım ama çalışırmı bilemiyorum.Dene istersen...

http://www.fileserve.com/file/5fbRm3U
  • arkadaşlar benim vision m in ekranı kırıldı. satan bildiğiniz bir yer var mı? elinde bozuk vision m olanlar varsa ekranına talibim, bana ulaşsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07nightdevil

Cdden aldım ama çalışırmı bilemiyorum.Dene istersen...

http://www.fileserve.com/file/5fbRm3U

"installation is unable to contınue becouse of one or more unresolved issues. Please contact support service and quote " Error I-001""
    hatası aldım indirebileceğim bi' site felan varmı ?
  • zen vision m 30 gb alalı tam 3 sene oldu ,canavar gibi:) Herkeste olan takılmalar dışında hiçbir sorunu olmamakla beraber default ayarlarının üstüne firmware güncellemesi yapmadım....
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.