Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eski zen visionımın ekranı bozulunca parçalarını satmıştım, elimde sadece usb kablosu, aradaki sync adaptörü ve tuş takımı kaldı..ihtiyacı olan arkadaşlar pm atabilirler..
  • selam arkadaşlar uzun zamandır ugramıyordum foruma ıyısınınızdır ınsallah
    neyse sorum şu olcaktı daha önce hiç başıma gelmemişti format pc ye usb ile baglayınca driver istiyor :S
    şimdiye kadar böyle birşey istememişti şimdi istiyor dosyalara ulaşamıyorum
    ne yapmam lazım
    şimdiden sağolun
  • bir gün inşallah...
  • Kullanmakta olmuş oldugum Zen i satıyorum İlgilenen olursa Pm atabilir.2.El bölümündede ilan mevcuttur arkadaşlar
  • ben de kullanmadığım ve kullanmayacağım ZEN'imi satıyorum ilgilenenler ;

http://forum.donanimhaber.com/m_28966147/mpage_1/key_//tm.htm#29210596
  • arkadaşlar cihaza reset attıktan sonra radyosu çekmez oldu garantisi devam ediyordu götürdüm bu cihazlara radyo sonradan yüklendiği için garanti kapmasamına girmiyormuş bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar bi sorum olacak. arkadasımın zen playerı sarkı calarken o sarkıcının resmini sarkının isminin yanında gözteriyor yalnız ben ne yaptıysam bunu halletmeyi beceremedim şarkı calarken albumun veya sarkıcının resmi ekranda nasıl gözükecek? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Parçaların etiketlerini ''tag&rename'' ile düzenleyebilirsin
  • arkadaşlar bugün foruma üye oldum, öncelikle herkese merhaba. bir arkadaştan creative zen m 30 aldım. ancak ne cdsi var ne başka bişeyi. öncelikle baştaki sayfaları okudum ancak yine de cevap bulamadım tam olarak. sorum şu; usbyle aleti bilgisayara bağlamama rağmen, bilgisayar aleti görmüyor sonuç olarak da şarkı atamıyorum. geride removable disk yapılmasıyla ilgili bir yazı vardı öyle yaptım, böyle yapınca içine parça atabildim fakat alette bu sefer bulamadım. şimdi en kısa yoldan nasıl yapabilirm, nasıl çözmeliyim bu sorunu.. bilgisayar hp vista, cevap verecekler belki gereksinim duyabilir teşekkürler şimdidden
  • Güzelmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ammunex

arkadaşlar bugün foruma üye oldum, öncelikle herkese merhaba. bir arkadaştan creative zen m 30 aldım. ancak ne cdsi var ne başka bişeyi. öncelikle baştaki sayfaları okudum ancak yine de cevap bulamadım tam olarak. sorum şu; usbyle aleti bilgisayara bağlamama rağmen, bilgisayar aleti görmüyor sonuç olarak da şarkı atamıyorum. geride removable disk yapılmasıyla ilgili bir yazı vardı öyle yaptım, böyle yapınca içine parça atabildim fakat alette bu sefer bulamadım. şimdi en kısa yoldan nasıl yapabilirm, nasıl çözmeliyim bu sorunu.. bilgisayar hp vista, cevap verecekler belki gereksinim duyabilir teşekkürler şimdidden

http://ccfiles.creative.com/manualdn/Applications/PDE/10077/0x295BBBBA/ZNVM_PCApp32_LA_6_21_10.exe

• Arkadaşlar alet kendini recovery mode'a aldı ve açılmıyor ne yapmam gerek tam olarak açıklayabilecek biri var mı acaba ???
  • zen vision m sahibiyim.alet bir anda çalışmamaya başladı.resetledim yemedi.her şeyi denedim.şu an pc ye tkılı sadece mavi ışığı yanıp sönüyor.pc tanmıyor hiç bir şekilde.wmp 11 de yüklü sp2 de.ne yapmam gerekir?garantisi yok çünkü yurtdışından gelme alet.şimdiden sağolun.
  • Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır elimi sürmediğim işbu aleti geçen yere düşürdüm, şimdi açılmıyor. tamiratla falan hiç uğraşamıyacağım için, bunun ekran vs. parçalarına ihtiyacı olan arkadaşlara satabilirim.

ürünü Amerika'dan aldırdım. ekranın üzerindeki jelatine hiç dokunmadım. ilgilenen olursa pm atsın, mesaj yazsın vs. vs..

Not: satıldı arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promilius -- 25 Eylül 2009; 9:05:44 >
  • cihaz mükemmele benziyor ama Sadece Japonyada satışa sunulacak olması kötü
  • yavuzsultanselim nerdesin yahu 2005te yazcaktın bu yorumu oglum, gecikmissin
  • Şarj aleti ve 60GB'lık sürümünü 240TL'ye satıyorum. İlgilenen arkadaşlara : ACİL 240TL'ye 60GB Creative Zen Vision M ve Şarj Aleti

http://forum.donanimhaber.com/m_35295102/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacaygun -- 23 Ekim 2009; 21:05:22 >
  • arkadaslar arzalı creative urunlerı için teknık servıs hızmetıwww.creativeservis.com adresınden bılgı alabılırsınız
  • ARkadaşlar merhaba,

İlginç bir sorum var size. Creative'in 60GB'lık MP3 çalarını kullanmaktayim, Zen Vision M 60GB. Bu cihazın içindeki HDD'yi USB arayüzüyle birleştirebilr miyiz ? Laptoplardaki 2.5inç'lik HDD'yi, 2.5inçlik bir kutuya bağladığımızda çalıştığı gibi...
  • İLK ÖNCE HERKESE MERHABA ... Benim sorunum şu :Creative Zen Vision M 30GB ım var . cihazım sürekli takılıyor en fazla 1dk takılmadan calısıyor ardından bir tuşa bastığımda takılıyordu daha sonra cihaz açılırken de takılmaya başladı ver artık cihazı açamıyorum diyebiliriz. cihazın altındaki reset tuşunu kullanıyorum fakat bir yardımı olmuyor .cihazı açmaya çalıştığımda CREATİVE yazısı çıkıyor ordan sonrada daha açılmıyor

ACİL OLARAK YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.