Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Korkma bir şey olmaz, güncellemede Fm radyo kaybolmaz.Ben 2006da almıştım türkçe desteği yoktu, yeni yazılım yükledim sorunsuz çalışıyor halen.
  • canavar gibi alet hala kulanıyorum
  • Bir zamanlar hayalimde ki mp3 çalardı. Pedere o kadar ısrar etmiştim ama almamıştı.
  • müsaadenizle 2 sorum olacak;
    1- Creative zen vision 30 gb'ım var. geçenlerde bilgisayarım cihazı tanımadı, bazen böyle yapıyordu fakat sonra yine tanıyordu. ancak geçenlerde kendi sürücü ararken bulamayınca "tekrar sorma" seçeneğini işaretli bırakarak ( biliyorsunuz varsayılan olarak öyle işaretli, nedense) sürücü arama ekranını kapattım. şimdi b.sayarım zen'i hiç görmüyor bile. nasıl tanıtmalıyım , bir fikriniz var mı? bu arada cihazımın çalışmasında hiç bir sorun yok.
    2- zen'de biliyorsunuz compact flash card yuvası var. acaba bu yuvaya harici harddiskimi takmamın bir yolu var mı? compact flash card adaptörleri arasında araştırma yaptım fakat böyle bir şey ben göremedim. yani sd kart kullanmak için var fakat c.f. adaptörüne usb bağlayıp oraya da harici harddiskimi bağlamanın bir yolunu bulabilirsem çok iyii olacak. böylece zen'in hafızası 30 gb.'tan 530 gb'a çıkmış olacak.
    şimdiden teşekkür ederim

• XP mi kullanıyorsunuz? Service Pack 2 ve 3'de aygıtı otomatik tanıması lazım MTP device olarak. Bende çok nadir çıktı bu sorun, şuraya bir bakın isterseniz:http://forum.donanimhaber.com/m_26270810/tm.htm

2. sorunuzu ise hiç bilmiyorum. 30 gb Vision M'de kart yuvası yoktu benimkinde.
  • ilginiz için teşekkür ederim. b.sayara format çektim. sonra da "Microsoft_User-Mode_Driver Framework_Install-v1.0-WinXP" isimli programı çalıştırdım, problem çözüldü.
  • taşınırken eski kolilerin arasından zvm çıkınca çok şaşırdım. dur dedim çalıştırayım. bin bir sorun. yok reseti, yok formatı yok firmwaresi windows 7 nin görmesi derken. takılmalar açılmamalar kilitlenmeler, üzerine kulaklığın birinin çalışmaması lanet olsun demek üzereyken bulduğum şeye bakar mısınız. play tuşuna basılı tutunca alet çalışıyor, müzikleri çalıyor, videoları oynatıyor, sync'i takılmadan yapıyor. parmağımı çektiğimde ise müzik duruyor ve alette kilitlenmeler başlıyor. şu an parmağıma kıramp girmek üzere. şarkının bitmesini bekliyor diğer elimle bunları yazıyorm . nasıl yapayım ne edeyim dirilteyim şu aleti. canlanıcak galiba umut verdi. ama nasıl
  • arkadaşlar merhaba. yaklaşık bir yıldır zen visionım rafta duruyordu. ne şarj ettim ne de bir şey. bugün elime aldım şarj etmek istedim. mavi ışık yanıp sönüyor, alet bir süre sonra açılıyor ama yaklaşık 15-20 dk sonra alet kendi kendini kapatıyor. yani sarj olamıyor anladığım kadarıyla. bana sanki bataryası öldü gibi geldi. bu arada sarj etmeye çalıştığım makinada zen vision m in driverı yüklü değildi. ondan olabilir mi acaba. bir de şayet bataryaso öldüyse türkiye'de değiştiren bir yer var mı. ya da yurt dışından en mantıklı nerden sipariş verebilirim. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilan

taşınırken eski kolilerin arasından zvm çıkınca çok şaşırdım. dur dedim çalıştırayım. bin bir sorun. yok reseti, yok formatı yok firmwaresi windows 7 nin görmesi derken. takılmalar açılmamalar kilitlenmeler, üzerine kulaklığın birinin çalışmaması lanet olsun demek üzereyken bulduğum şeye bakar mısınız. play tuşuna basılı tutunca alet çalışıyor, müzikleri çalıyor, videoları oynatıyor, sync'i takılmadan yapıyor. parmağımı çektiğimde ise müzik duruyor ve alette kilitlenmeler başlıyor. şu an parmağıma kıramp girmek üzere. şarkının bitmesini bekliyor diğer elimle bunları yazıyorm . nasıl yapayım ne edeyim dirilteyim şu aleti. canlanıcak galiba umut verdi. ama nasıl

benimde aynı sorun var bir türlü bulamadım neden yapıyor bacagıma bir yuruyom yarım saat filan idare ediyor ondan sonra yine kilitleniyor sorunu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa seviniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: tranquilo

arkadaşlar benim vision m in ekranı kırıldı. satan bildiğiniz bir yer var mı? elinde bozuk vision m olanlar varsa ekranına talibim, bana ulaşsınlar.

Ebay'den 30-40 dolar civarına kargo dahil alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casusnet

quote:

Orijinalden alıntı: dilan

taşınırken eski kolilerin arasından zvm çıkınca çok şaşırdım. dur dedim çalıştırayım. bin bir sorun. yok reseti, yok formatı yok firmwaresi windows 7 nin görmesi derken. takılmalar açılmamalar kilitlenmeler, üzerine kulaklığın birinin çalışmaması lanet olsun demek üzereyken bulduğum şeye bakar mısınız. play tuşuna basılı tutunca alet çalışıyor, müzikleri çalıyor, videoları oynatıyor, sync'i takılmadan yapıyor. parmağımı çektiğimde ise müzik duruyor ve alette kilitlenmeler başlıyor. şu an parmağıma kıramp girmek üzere. şarkının bitmesini bekliyor diğer elimle bunları yazıyorm . nasıl yapayım ne edeyim dirilteyim şu aleti. canlanıcak galiba umut verdi. ama nasıl

benimde aynı sorun var bir türlü bulamadım neden yapıyor bacagıma bir yuruyom yarım saat filan idare ediyor ondan sonra yine kilitleniyor sorunu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa seviniriz

Belki pil kasaya elektrik kaciriyor olabilir acip bakman gerek

• Benim arkadaştada aynısını gördüm gerçekten gerek ses gerekse görünümü çok hoş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Benim arkadaştada aynısını gördüm gerçekten gerek ses gerekse görünümü çok hoş...

sesi güzel ses çıkışı filan süper ama artık hantal kalıyor.
  • Arkadaşlar benim Creative'i satmayı düşünüyorum almak isteyen olursa bana ulaşsın, aşağıdaki ilanda herşey yazıyor. Fiyatım 130 TL alet çok temiz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-creative-zen-vision-m-30gb-50634001/detay/
  • Merhaba arkadaşlar bende bu üründen arıyorum elinde olan satmak istiyen varsa bana ulaşsın 0554 529 81 22 iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.