Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT / (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
3
Favori
18.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MaşAllah Yanıyor Kaza Belasız Sürüşler Ancak Sadece Bir Nokta Gözüme Battı Vites Topuzu O Araca Pek Gitmemiş
  • Hayırlı olsun, harika araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Hayırlı olsun arkadaşım, yadırgadığım tek nokta var o da "C" segmentinden ""B" segmentine geçmeniz, sizin bileceğiniz iş...
    C4 dizelse eğer bir karşılaştırma yaparmısın clio4 ile, hdi 110 olanlardanmıydı...

Sattıgım c4 2006 1.6 diesel 110 beygirdi. evet ondan buna binince garip geldi cunku geniş seri idi baya. ama alıştım sayılır sıkıntı yok:)
  • Herkese teşekür ediyorum arkadaşlar. Allah herkese nasip etsin.

Bir kaç arkadaş sorduda söyleyim araç hazırdı Jantları değişme imkanım yoktu ama yeni jant mutlaka alıcam. ya renodan çizgili içi kırmızılı 17 aluminym jant alırım yada

başka seçeneklere bakıcam
  • Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses sistemi soran arkadaşa ise cevabım güzel ses cıkıyor kaliteli boş degil.

Herşeyden önce araç ÇOK AZ Yakıyor KOKLUYOR Resmen :)) cok memnunum o konuda
  • hayırlı olsun, çok albenili bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

Herkese teşekür ediyorum arkadaşlar. Allah herkese nasip etsin.

Bir kaç arkadaş sorduda söyleyim araç hazırdı Jantları değişme imkanım yoktu ama yeni jant mutlaka alıcam. ya renodan çizgili içi kırmızılı 17 aluminym jant alırım yada

başka seçeneklere bakıcam

Dışarıdan jant alma bence. Aracının tasarımı özel olduğu için orijinal Renault jantı yakışır. Aracın hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun o reno amblemi nedir öyle ya kafam kadar
  • Hayırlı olsun gayet güzel bir araç.
  • Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. İlerleyen zamanda çeşitli modifikasyonlar ile aracınızı daha fazla seveceğinize eminim.

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /
  • hayırlı uğurlu olsun. bence çok şık bir araba, yolda görünce 2. kez baktığım oluyor yeni clioya, gerçekten tasarımı başarılı...

ha bu arabaya bu para verilmez demiş bazı arkadaşlar, zevkler ve renkler tartışılmaz. verende olur vermeyende. bize hayırlı olsun demek düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. İlerleyen zamanda çeşitli modifikasyonlar ile aracınızı daha fazla seveceğinize eminim.

o jant çok iyimiş yahu :)

• Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Aracınıza çok beğendim renk uyumu harika lakin başka bir jant alsaymışsınız.

Mesela bu:

• Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi güllerde kullanın :)
    Araçta cd çalar yok mu acaba ben resimlerde göremedim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper.85 -- 15 Aralık 2012; 22:39:43 >
  • hocam buyuk ıhtımal bu janttan getirticem içi kırmızılı
  • Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin reno güzel araç yapmiş güle güle kullanın
  • Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi güllerde kullanın :)
    Araçta cd çalar yok mu acaba ben resimlerde göremedim???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

quote:

Orijinalden alıntı: yastık döşek

clioya 43 bin veren zihniyete

hayırdır para senden cıkmış gibi konusuyorsun ? ayıptır. hayırlı olsun diyeceğine böyle konuşman saçma

+1

Herkesin kendine göre zevkleri vardır. Bizler saygı ve hoşgörü göstermeliyiz ki karşı taraftanda aynı saygı ve hoşgörüyü görebilelim. Olması gerekende budur zaten.

Hocam yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun gerçekten hoş güzel araba. İyi günlerde kullanın.

• Hayrli olsun kırmızı guzel ama siyahda cok guzel allah kaza bela vermesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.