Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT / (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
3
Favori
18.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benım icin az yakması cok önemliydi ve bu araç kesinlikle öyle çok az yakıyor. tasarımı ve özellikleri tercih ettiğim ayrı kısım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 15 Aralık 2012; 18:58:07 >
  • Çok güzel bir aracınız var, güle güle kullanın.
  • Hayirli olsun allah kaza bela vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Hayirli olsun allah kaza bela vermesin

arka camlar otomatik dikkat ettiniz mi?

Bu arada hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _K_A_İ_N_ -- 15 Aralık 2012; 19:18:50 >
  • hayırlı olsun çok iyi bir seçim
  • Keşke jant tercihinizi başka yapsaydınız kapak gibi duruyor hayırlı olsun bvu arada
  • hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
  • hayırlı olsun... ama bu kadar paraya hayatta b sınıfı almam...
  • Hayırlı olsun hocam. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Maşallah.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Arka frenleride disk yapsalarmış keşke.
  • Hayırlı olsun gayet şık bir araç. Allah kaza bela vermesin.
  • hayırlı olsun... dikkatimi çekti... arka koltuk baya yatık... yani benim aracıma gore... arka koltugun yolcuları uzun yolda rahatsız edecegini sanmıyorum...
  • Hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.

Bir tavsiyem olacak. Plakalıkları iptal edip plkanın çevresindeki siyah çerçeveyide silip yapıştırırsanız daha güzel duracaktır.
  • Hayırlı olsun. Ancak yerinizde olsam 15 gün bekler kırmızıyı alırdım. Siyah sevmem ekstra metalik ücreti siyah için hiç vermem. İlerde pişman olmazsınız inşallah.
  • Hayırlı olsun.
  • İyi günlerde kullanın, ben de kırmızı için beklemedeyim. Bu rakama C sınıfı da alınır (Boş veya Benzinli) , hatta 2.el BMW / Mercedes bile alınır doğru fakat bu özelliklerde sıfır km araç alınamıyor maalesef, bence fiyatı piyasa şartlarında gayet uygun. Tamamen ihtiyaç meselesi, bütçem daha yüksek olsa Mini filan alırım şahsen büyük araç İstanbul'da eziyet.
  • hayırlı uğurlu olsun kardeşim burda bazı arkadaşlar atmış tutmuş artık 40.000 TL'den aşağı doğru düzgün bir araba yok gayet mantıklı ve güncel olan bir model almışsın keyfini çıkarmaya bak yolda ne zaman yeni clio görsen kafamı çevirip tekrar bakıyorum mutlaka senin arabaya'da benim gibi bakıyorlardır.
  • bugun forumda baktım araca.b sınıfı bi araç çok geniş iç hacim beklememek lazım ama gereğinden fazla dardı içi.
  • Hayırlı olsun, siyah üzerine kırmızı çok güzel durmuş. Araç muhteşem gözüküyor.

Bu arada clio ya bilmem ne kadar verilir mi, yok o fiyata şu vardı diyenlere. Dizel full araçtan bahsediyoruz. B sınıfı bütün markaların dizel ve full'u 40bin üstünde.
  • Dehşet-Ül Vahşet

Çok güzelmiş, siyah olması iyi olmuş ayrıca kırmızı parçalar çok havalı yapmış aracı.
    Böyle bir R.S. hayalimdi ama motoru 1618cc olduğu için hayaller suya düştü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.