Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT / (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
3
Favori
18.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arabaya bu kadar para verilirmi bu fiyata B sınıfı alınırmı olaylarına girmenin hiç ama hiç anlamı yok sonuçta alınmış alınmıştır herkesin zevki tercihi bütçesi farklıdır ve bize ise sadece hayırlı olsun demek düşer.

Araba gerçekten çok güzel gözüküyor, bende siyah ve kırmızının uyumuna bayıldım ancak siyah aracın bakımı acayip derecede zor oluyor ama bir o kadarda albenisi yüksek oluyor

Tekrar hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah.
  • Siyah ve kırmızının uyumu şahane, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin arkadaşım güle oynaya kullan hep arabanı
  • Hayırlı olsun
  • Kimsenin arabaya söylediği laf yok zaten, herkesin tercihi kendinedir bize saygı göstermek ve alınmış mal için hayırlı olsun demek düşer. Benim anlayamadığım şey alınmış mal için başlık açmak. Ayrıca biraz gözümü açmamız lazım, B segmenti dolu dizel bir arabaya 40.000 TL üstü para verip fiyatı iyi bulan bir millet olmaya başladık. Bu gidişle 3-5 sene sonra B sınıfı arabalar 39.000 TL den başlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-DN

Kimsenin arabaya söylediği laf yok zaten, herkesin tercihi kendinedir bize saygı göstermek ve alınmış mal için hayırlı olsun demek düşer. Benim anlayamadığım şey alınmış mal için başlık açmak. Ayrıca biraz gözümü açmamız lazım, B segmenti dolu dizel bir arabaya 40.000 TL üstü para verip fiyatı iyi bulan bir millet olmaya başladık. Bu gidişle 3-5 sene sonra B sınıfı arabalar 39.000 TL den başlayacak.

siz her şeyi donanıma bağlarsanız eyvah eyvah. Dk başı arıza veriyor o sensör bu sensör. Arabanın tasarımı da para eder . Bugün audi bmw mercedes ne kadar kaliteli malzeme ve işçilikse o kadar kaliteli tasarımlara da sahip. Renault bu sefer eyvallah çekmemiş.

Herkes ister daha uygununu ama adamlar bu fiyat demiş. Ne yapalım toplu boykot mu ? Önce benzine yapın bakalım sözünüz geçiyor mu ?

• arka 3 camı en koyu film yapın tek kapıya benzer ozaman iyice onun dışında jant şart .
  • Güzel bir seçim olmuş. Güle güle kullan. Donanımı zengin alınası şık bir araba. Arka camlarda otomatik, arka camların manual oluşundan yakınanlarında gözü aydın. Ancak işin zor. Titiz biriysen yıkandığı zaman araba anında toz olacak maalesef. Ama olsun, siyahın parlaklığı başkadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

hayırlı olsun aracınız güzel araba artık alınmış araç ancak 46 ya astra j dizel edition alınabiliyor şuan.

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /

abi şunu yapmayın
    alınmış olmuş bitmiş daha bize hayırlı olsun demek düşer
    şunu al yok o para verilir mi
    bunu için arç tavsiyesi konu başlıklarına bakın

ARAÇ SAHİBİ ARKADAŞ
    Allah kazasız belasız cezasız binmenizi nasip eder inşallah
    keyifli ve mutlu sürüşler dilerimmm

• Arkadaşlara katılıyorum jant şart ,araç B segmentinin en şık araçlarından.

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /
  • o fiyata c sınıfı alınır
    b sınıfına o para verilmez diyenler biraz yanlış düşünüyor bana göre.
    c ile b arasında kalite farkı yok ki genişlik farkı var.c sınıfı alınca daha kaliteli mi almış oluyosun?
    aile olmayan birinin b sınıfı tercih etmesi son derece normal değil mi? hatta yakıt ekonomisi ve park kolaylığı da var.
    üstelik donanımı üst seviyede ve dizel almış arkadaş bu durumda fiyat tabikide şişecek
    hayırlı olsun diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: DH-DN

Kimsenin arabaya söylediği laf yok zaten, herkesin tercihi kendinedir bize saygı göstermek ve alınmış mal için hayırlı olsun demek düşer. Benim anlayamadığım şey alınmış mal için başlık açmak. Ayrıca biraz gözümü açmamız lazım, B segmenti dolu dizel bir arabaya 40.000 TL üstü para verip fiyatı iyi bulan bir millet olmaya başladık. Bu gidişle 3-5 sene sonra B sınıfı arabalar 39.000 TL den başlayacak.

siz her şeyi donanıma bağlarsanız eyvah eyvah. Dk başı arıza veriyor o sensör bu sensör. Arabanın tasarımı da para eder . Bugün audi bmw mercedes ne kadar kaliteli malzeme ve işçilikse o kadar kaliteli tasarımlara da sahip. Renault bu sefer eyvallah çekmemiş.

Herkes ister daha uygununu ama adamlar bu fiyat demiş. Ne yapalım toplu boykot mu ? Önce benzine yapın bakalım sözünüz geçiyor mu ?

FULL+FULL*PLUS mantığında araba sahibi olan bir insan değilim. Bence insan ihtiyacı olan şeyleri satın almalı, aynı şey otomobil donanımı için de geçerli.

Evet, herkes daha uygununu ister ama bizim milletimizin bu gidişiyle bu ülkede ne benzin ucuzlar, ne vergiler azalır ne de otomobiller daha uygun fiyata satılır. Ayrıca bu forumda benzin zamları için satırlarca kompozisyon yazıp, aradan 1 hafta sonra, '' 50.000 TL'ye kadar C sınıfı benzinli araba tavsiyesi, YARDIMMMMM ! '' diye başlık açan insanları da görüyoruz. Siz tepkinizi bana değil, bu üyelere gösterin derim.

Bizim milletimiz anca bundan anlar ama. Her akşam yatarken Allah'a benzinin litre fiyatının 10 TL olması için, B sınıfı arabaların 40.000 TL den başlaması için, Iphone 5 fiyatlarının Turkcell ve diğer operatörler tarafından daha pahalıya satılması için dua ediyorum, böyle millete böyle yaşam biçimi yakışır.

Saygılarımla,

İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper.85

Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi güllerde kullanın :)
    Araçta cd çalar yok mu acaba ben resimlerde göremedim???

üstadım clio4 zaten genç arabası,
    e zaten günümüzde gençler ya ipod, iphone kullanıyor veya olmadı usb alıp takıcak.
    CD olayı bitti artık.
    Ama olsaydı iyide olurdu hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitozcan

İyi günlerde kullanın, ben de kırmızı için beklemedeyim. Bu rakama C sınıfı da alınır (Boş veya Benzinli) , hatta 2.el BMW / Mercedes bile alınır doğru fakat bu özelliklerde sıfır km araç alınamıyor maalesef, bence fiyatı piyasa şartlarında gayet uygun. Tamamen ihtiyaç meselesi, bütçem daha yüksek olsa Mini filan alırım şahsen büyük araç İstanbul'da eziyet.

Bu paraya 308 16.hdi 90 Active (orta donanım) veriliyor.

Ancak aldıktan sonra niye aldın, kazık yemişin gibi laflar edilmemeli. Dediğiniz gibi tercih, ihtiyaç meselesi.

Alan arkadaşa hayırlı olsun.
  • jant dışında gayet güzel duruyor hele iç tasarımı kaliteli geldi.Jantı da piano black al derim alırsan. Bu araçta sunroof niye yok anlamış değilim o kadar donanım koymuşlar.
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun..
  • Hayırlı olsun ben olsam kırmızıyı beklerdim ama :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • b segmenti bana dar gelmese ilk düşüneceğim araç bu olurdu. allah kaza vermesin gerçekten çok güzel, hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizli'de de bi tane kırmızı görüyorum sürekli. ha bire dolanıyor epey yakışıklı
  • Hayırlı olsun . Kazasız belasız kullanırsın inş .
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.