Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Bende onu kastettim. Otomatik olarak tek tıkla sonuna kadar açılıyor.
    Geçen gün servise gittim o özellik sadece sürücü camı için geçerli sürücü yanındaki camda yok dediler haydaaa zaten bende hatirliyodum daha önce açıldıgını.. teşekkür ederim servise gidicem gene..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Anlaşamamışız sizinle. Sürücü yanı diyince sürücünün camı anladım siz yolcu camını kastediyorsunuz. O zaman ne yazık ki açılmıyor o cam otomatik sadece sürücü camında var.
  • Bir önceki 2019 Clio'mda bana da oldu. Sökülmedi ama soluk bir iz kaldı. boya kalitesi harika demek istemiyorum ama kuş pisliği her araca benzer şeyleri yapıyor özellikle uzun süre kalıp güneş altında da pişerse ki ben bu hatayı yaptım kaçınılmaz hasar oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar makyajlı kasa Clio 4 aracıma bugün LED kısa far ampülü aldım fakat manuel ayarlamayı yapamıyorum 0 ve 4 arasında bi fark gözükmüyor farlar aşağı yukarı hareket etmiyor gibi acaba lümeni fazla geldiği için gözle görülür bi fark olmuyor mu

• Beyler selam haftaya 1 senem doluyor sıfır aracımla ilk kez yıllık bakıma gidicez dikkat etmem gereken bişey varmı napılır yıllık bakımda?

ve 1300 tl fiyat verdi bi bayi bunun fiyatı her Renault serviste aynımıdır?

Bir soruda harita ve radyo güncellerler mi serviste istesem?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatı veren yetkisiz bayi mi ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SabitSalınım

Bu fiyatı veren yetkisiz bayi mi ki ?
    Hayır Renault servisi Bi semtteki bende başka semtekine sorsam fiyat değişir mi aynımıdır merak ettim

• Bugun Manisa yetkili servisinde 60.000 bakimi yaptirdim. 2.000 tl tuttu.

• Clio 4 2019 model araç aldım ,koltuk kilifi almayı düşünüyorum ne önerirsiniz, deri, dikim ,yada herhangi bi kullandiniz aldınız bi urun var mı? Kazasız belasız günler

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Bugun Manisa yetkili servisinde 60.000 bakimi yaptirdim. 2.000 tl tuttu.
    Ben de önümüzdeki günlerde 60.000 bakımına gireceğim. 60.000 bakımında 40.000 bakımından farklı ne yapılıyor? Fiyat biraz yüksek vermişler gibi geldi de?

40.000'e geçtiğimiz sene Bursa yetkili servis 1300 küsür fiyat vermişti, 685 TL'ye TSE belgeli, onaylı servisten garantiyi bozmadan 40.000 bakımı yaptırmıştım.
  • 2020 0.9tce touch araç aldık, navigasyon yok.
    Sahibinden bakıyorum çoğunda var.
    Yazılımla mı çözülüyor olay?

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Android Auto yüklüyorsun telefona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • truvacity T kullanıcısına yanıt
    Benim dediğim car Play ile gelen navigasyon değil, ekranda sabit olan navigasyondan bahsediyorum. Telefon falan bağlı değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 6 Eylül 2020; 14:58:8 >
    ayrı paket almanız gerekiyor.5.400 ₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

2020 0.9tce touch araç aldık, navigasyon yok.
    Sahibinden bakıyorum çoğunda var.
    Yazılımla mı çözülüyor olay?
    Yazılımla atılıyor. Servis bile atmıyor. Face grublarında anlatımlar var ben cesaret edemedim kitlenir falan diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki arkadaş 5400tl demiş, siz yazılım dediniz
    En fazla bozulur ekran, bulayım da deneyim yazılımı

Bende icon var touchla ekranları farklı değil bildiğim kadarıyla. Navigasyon ayarlarda var ama haritalar yüklü değil, haritaları ve video oynatma özelliğini yükleyenler var hatta dosya paylaşıp anlatımını yazan da. Ama sayfasını bulamadım şimdi face gruplarında görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 5 Eylül 2020; 0:50:26 >
  • Sağolun hocam cevap için.
    Aracı kardeşime aldım, bazılarında navi olunca neden yok diye sorup duruyordu, çözümü anladım.
    Yazılım atan bir yere götürür sorarım, olursa olur. Olmazsa car olaydan baksın yapacak bir şey yok.

• Sahibinden de clio bakıyorum 2015 1.2 clio 95 civarı. 2012 0.9 clio 105 civarı. Kmler neredeyse aynı. Bunun olayı nedir? Neden daha pahalıdır?

2015 1.2 motor mu daha iyidir yoksa 2020 1.0 motor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Sahibinden de clio bakıyorum 2015 1.2 clio 95 civarı. 2012 0.9 clio 105 civarı. Kmler neredeyse aynı. Bunun olayı nedir? Neden daha pahalıdır?

2015 1.2 motor mu daha iyidir yoksa 2020 1.0 motor mu?
    Bence 2020 1.0 tce iyidir. Sce 72 bg ve çok düşük performans olduğu söyleniyor.

0.9 motor da tce olması lazım 90 bg.

Motor değil de piyasa farkı da olabilir sizin gördüğünüz farklar.
  • 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.