Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk bakıma önümüzde ki ay gireceğim. Soruların cevabını bende merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.2 motor 75 beygir ve turbo yok 0.9 motor ise turbo beslemeli 90 beygir aradaki fark bundan kaynaklanıyor olabilir.
    1.2 mı yoksa 1.0 motor olarak 1.0 tce olanlar turbo beslemeli 100 beygir haliyle daha iyi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneFamily

İlk bakıma önümüzde ki ay gireceğim. Soruların cevabını bende merak ediyorum.
    Bir mesajımda belirtmiştim. Garanti bozmayan belgeli yetkili servisler var. Yarı fiyatına yapabilirsiniz tabi ama tercih sizin. Aracım şu an renault serviste ama kimse bakım yapılmış garanti dışı bu araç demedi.
  • Bu yeni 0.9 touch diye satılan ekran siz clio 4 lerin joydan farkı nedir çıta dışında? 4 hoparlör var mı? Yükseklik ayarlı koltuk var mı? Jant zaten kapak? Ne farkı var bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cetany

Bu yeni 0.9 touch diye satılan ekran siz clio 4 lerin joydan farkı nedir çıta dışında? 4 hoparlör var mı? Yükseklik ayarlı koltuk var mı? Jant zaten kapak? Ne farkı var bunun
    kelime oyunu gibi görünüyor... bildiğin joy donanım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 10 gün önce 0.9 tce touch paket satın aldım bayiden.
    joy a gore farkları :
    deri direksiyon
    Koltuklar farklı (arkada 3 kafalık var mesela)
    kapı altı ve on tarafta kromlar var.
    metalik renk, sis farı ve stepne dahil 19800 e aldım.

Evet biraz kelime oyunu.

Bir de ekran takılsa tamam oluyor sanırım, daha başka fark var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolgungun -- 14 Eylül 2020; 13:29:55 >
  • mehmetolgungun M kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir?

• Bende 2019 0.9 Joy var. Hanıma almıştım. Gayet güzel. İşimizi fazlasıyla görüyor.

Bluetooth üzerinden müzik dinleyebiliyormuyuz?

• elbette...

Bilgi için teşekkürler; araçta arka tarafta hoparlör var mı? Ses geliyor mu diye kontrol edebilir misiniz? Eskiden joy pakette çıkmıyor, touchta çıkıyordu; yeni touchta da var mı? bilgi verebilirseniz seviniriz.

Bu arada sanırsam fiyat 119.800 anlaşmışsız gayet iyi. Bana 120 eylül sonu ekim başı için fiyat verdiler; opak renk sis farı yok, stepne yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

elbette...
    Hocam eminmisiniz? 2019 Joy benim araç
  • Bluetooth açık, Radyo menüden cihazı eşleştirerek müzik dinleyebiliyoruz... (Joy dahil)

https://www.youtube.com/watch?v=BvVZBw_Z2sM

• quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

Bluetooth açık, Radyo menüden cihazı eşleştirerek müzik dinleyebiliyoruz... (Joy dahil)

https://www.youtube.com/watch?v=BvVZBw_Z2sM
    Çok Teşekkür ederim Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cetany

Bilgi için teşekkürler; araçta arka tarafta hoparlör var mı? Ses geliyor mu diye kontrol edebilir misiniz? Eskiden joy pakette çıkmıyor, touchta çıkıyordu; yeni touchta da var mı? bilgi verebilirseniz seviniriz.

Bu arada sanırsam fiyat 119.800 anlaşmışsız gayet iyi. Bana 120 eylül sonu ekim başı için fiyat verdiler; opak renk sis farı yok, stepne yok
    Aracın yanına gidersem kontrol edip bilgi veririm.
    Kormetal jant aldım kara jantları verip ustune 1200 vererek. Gri renk park sensöru takdırdım, bir de cam filmi.
    Bir de internetten 100 liraya raya takılan kol dayama ve 140 liraya cam altı krom çıta aldım.
    Bir de ekran taktırırsam touch tan bir eksigi kalmıyor.
    Hoparlör konusunu kontrol edebilirseniz sevinirim

Ekran konusunda ne düşünüyorsunuz? Servis 5500 civarı istiyor orjinal ekran ve geri görüş için, çok pahallı geldi bana.

Yaptığınız değişikliklerde güzel ve mantıklı olmuş
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    bluetoothla bağlayıp telefonunuzu yol bilgisayarı bile yapabilirsiniz.
  • Cetany C kullanıcısına yanıt
    2017 ve sonrasında arkada hoparlör var. Daha eski Joy'larda yok. Kablo tesisatı da yok.

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Evet. Sadece müzik değil telefon görüşmesi rehberden arama ve sesli komut ile birçok işlem yapılabilir.

• SabitSalınım kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağolun. Ekran konusunda öneriniz var mı? Çıkma ekran takip kullanmıyoruz sanırım direkt, soket sorunu falan demiş kimisi. Servise de 5500 veresim hiç yok

Hocam kola dayama ve jant olarak hangilerini seçtiniz?
    Link var mı?
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.