Şimdi Ara

>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.576
Cevap
183
Favori
1.092.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1568
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 79
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 38
  • Favoriye Eklediklerim 183
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ANTHYPATHY (463 mesaj) CsMaNiA (424 mesaj) _RuLazz_ (420 mesaj) hot_sauce (317 mesaj) moondance (303 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6499 mesaj) Mobil (4489 mesaj) Tablet (429 mesaj) (5 mesaj) Mini (604 mesaj) Uygulama (154 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
    3237 Mesaj

teşekkür ederim onu ben de okumuştum. servislerin bu işi yapmaması enteresan.
    |
    |
    websosyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Öncelikle ıyi günler Allah herkesin işini gücünü rastgetirsin, benim sorum 2019 model clio 4 , 0.9 tce joy paket araca sahibim aracı kitlerken camlar otomatik kapanmıyor böyle bi özellik yok mu,extra bisi yapmak mi lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1458 Mesaj

Evet cam modülü takıyorlar dışarıdan ekstra işlem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tianshang kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    mike4peace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2345 Mesaj
    Merhaba, Arka fren kampana kapaklarındaki paslar nasıl temizlenir? Sprey yada pas sökücü var mı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1535 Mesaj

paslı yüzeyin boyutu önemli... ufak tefek paslı bölümler varsa, tel fırça veya yerine göre zımpara kağıdı ile yüzeyi temizlemek gerek... ardından sabunlu su ya da balata spreyi kullanarak boya öncesine hazırlık... gerekli alanları maskeledikten sonra mat siyah sprey ile boyamalı...

• Yarbay
    2345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

paslı yüzeyin boyutu önemli... ufak tefek paslı bölümler varsa, tel fırça veya yerine göre zımpara kağıdı ile yüzeyi temizlemek gerek... ardından sabunlu su ya da balata spreyi kullanarak boya öncesine hazırlık... gerekli alanları maskeledikten sonra mat siyah sprey ile boyamalı...
    Teşekkürler. Anlaşılan pas ı temizlemek için mucizevi bir sprey yok. WD-40 denedim ama işe yaramadı. Biraz uğraştıracak.
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Merhaba,

Geçen hafta 2.el 2015 model 1.5 dci Icon paket kazasız boyasız bir clio aldım 50 bin kmde.
    Aracın ortalama yakıt gostergesi 2 km de bir sıfırlanıyordu, sğphelendim ve araştırdım. yetkili servise goturdum. Aracın içindeki km ile kadrandaki farklı çıktı. (Araçtaki 54 bin)
    Bu şekilde olunca şüphelenip geri verdim aracı.
    Renault bayisini aradım elinizde sıfır clio 4 var mı diye, 3 eylülde 0.9 tce touch paket gelecek dediler.
    115 fiyat verdiler, ay sonuna kadar artabilir dediler.
    119 a 5 yaşında dizel alacaktım, 115 e 0.9 tce alacagım.
    Arada kalan 4 bin liraya da ek birşyler yaptırmak istiyorum.
    Touch paket değişmiş, artık ekran fln yok. (Joydan farkı koltuklar,direksiyon,sis farı ve dıs krom çıtalar)
    android auto destekleyen cıkma ekran alacagım bir de jant almayı dusunuyorum.

android auto destekeyen cihazlar 2019 modeller mi sadece?
    Servis indirimli 4700 istedi ama sanki dısarıda 1000-1500 a alınabiliyor.

Ekran,park sensoru, kolcak ve jant alırsam bir eksigi kalmıyor gibi.

Önerileriniz nedir?

• Çavuş
    66 Mesaj

Merhaba
    Multimedya ekranı dışarda taktırdığınız zaman aracın elektrik akşamını garantiden çıkarıyorlar sıfır km 3 yıl garantili bir aracı ekran için garantiden çıkarmak biraz tehlikeli kaldıki şimdiki araçlar da her şey elektronik
    Karar sizin ve servis taktiği ekran içinde size 60 bin km ve 2 yıl garanti verecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mehmetolgungun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Abt404

Merhaba
    Multimedya ekranı dışarda taktırdığınız zaman aracın elektrik akşamını garantiden çıkarıyorlar sıfır km 3 yıl garantili bir aracı ekran için garantiden çıkarmak biraz tehlikeli kaldıki şimdiki araçlar da her şey elektronik
    Karar sizin ve servis taktiği ekran içinde size 60 bin km ve 2 yıl garanti verecek
    Cevabınız için teşekkür ederim.

4700 yüzde 20 indirimli fiyat ve kampanyaya dahil olmama ihtimalim var.
    yani 5500 u bulabilir ve bu fiyata kamera dahil degil.

Internetten kamera dahil 1500 tl ye sıfır orjinal lg cihaz buldum.
    Aradaki fark bana cok yuksek geldi, ama dediğiniz gibi garanti dışı kalacak ise bu sorun olabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1882 Mesaj
    Bir süredir sol arka kapının hemen üstünde kuş pisliği vardı, silmeyi ihmal ettim, bugün arabayı yıkatmaya gittiğimde boyanın kalkmış olduğunu gördüm.

Siz siz olun kuş pisliklerini hemen temizleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 14 Ağustos 2020; 12:2:16 >
  • Yüzbaşı
    982 Mesaj

Aracınız metalik boyaya sahip sanırım ki onu bile kısa sürede aşındırmış. Bende opak beyaz renkli araç var; sadece sabah oluşan kuş pisliğini görüp "akşam eve döndüğümde sileyim, şimdi aşırı titizlik yapmayayım" dediğim lekeyi akşam sildiğimde geride küçük bir alanda portakal kabuğu görünümü kalmıştı. Pasta vs. işe yaramıyor o saatten sonra. Herkesin dikkat etmesi lazım, sıcakta uzun günler beklerse boyayı tamamen eritip astara kadar ulaşabiliyor.
    |
    |
    Wake Me Up When I Care kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2163 Mesaj

İki gün önce başıma geldi :( normalde her gün silerdim bu bir hafta durdu sileyim dedim silmez olaydım. Hayır hayatımda da kuş pisliğinden boyası sökülen araba da duymadım. Babamın araçta ay boyunca duran kuş pisliği olur onda bile boya sökülmedi.

|
    |
    Wake Me Up When I Care kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Kuş pisliğinden kaynaklanan bu boya atması olayının aracın markası ile alakası yok, kuşa göre değişiyor.
    Bu yaşadıklarınız Leon ve Bmw de de basıma geldi.
    Görünce hemen silerim o günden beri, antalyada güneşin altında kalınca mutlaka zarar veriyor
    |
    |
  • DH Yönetici
    6268 Mesaj
    Uzun yıllardır kullandığım 0.9 Icon 2013 model yıldız siyahı Clio 4'ümü bugün itibariyle satma kararı aldım.
    Sorunsuzluğunu, yok yok donanımını, ekonomikliğini çok özleyeceğim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
  • Yarbay
    3652 Mesaj

spotify, youtube müzik ve usbden kendi attığım şarkılarla yaptığım denemelerde şarkı ismi gözüküyor.
    |
    |
    BèRuTTì kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: liaratsoni

İki gün önce başıma geldi :( normalde her gün silerdim bu bir hafta durdu sileyim dedim silmez olaydım. Hayır hayatımda da kuş pisliğinden boyası sökülen araba da duymadım. Babamın araçta ay boyunca duran kuş pisliği olur onda bile boya sökülmedi.
    Kus pisligi anında silinmezse yani kurur ise diline çıkartıyor boyayi bazen renkle alakalimidir nedir bilmiyorum

|
    |

• Yarbay
    4324 Mesaj
    Beyler şoför yanındaki cam sürücü tarafından otomatik sona kadar açılıyormu bi kez basınca tuşa? Şoför tarafı açılıyor yani ?

Birde sinir olduğum bişey var araçtan çıkınca kapıyı kapatıyorum hemen kitleniyor araç otomatik ama arka koltuktan yada yandan bişey almak istediğimde bi daha açıyorum aracı herkesten böyle..?

• Yarbay
    4324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

spotify, youtube müzik ve usbden kendi attığım şarkılarla yaptığım denemelerde şarkı ismi gözüküyor.
    Radyodan bahsetmiştim gözükmüyor şarkı ismi hatta kanalın adı bile galiba ilginç deilmi ?

• Yarbay
    3652 Mesaj

Bugün işten dönerken baktım da gözüküyor. Belki ayarlarda açma kapama vardır. Bendeki r&go olan. Sizinki makyajsız kasa mı?

|
    |
    BèRuTTì kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
anzer balı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.