Şimdi Ara

Yeni Civic’in Üretimine Başlandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
3.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acil stop vs yönetici olsa sınırsız ban yemiştin. Her mesajın trol. Seni nasıl banlamiyorlar ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Bir sürü trol üye var,konu dışı kaynıyor arkadaş içlerinden en iyilerinden yöneticiler neden bu kadar fazla trolü barındırıyor anlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Acil stop vs yönetici olsa sınırsız ban yemiştin. Her mesajın trol. Seni nasıl banlamiyorlar ilginç.

Acil stop yönetici olsaydı burası donanım haber değil, honda fan topluluğu olurdu.

Ya bide şu troll filan demen hiç hoş değil, yerkürede ne kadar tarafsız ve bağımsız otorite varsa hepsinin referansıyla yorum yapıyorum. İşte yorumlarım ortada.

Mesela id 4 dünyanın en iyi arabası ödülünü almış ne yapalım yani sövelim mi şimdi ? Doğruyu söyleyince hemen ocu bucu şucu ilan ediyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Acil stop yönetici olsaydı burası donanım haber değil, honda fan topluluğu olurdu.

Ya bide şu troll filan demen hiç hoş değil, yerkürede ne kadar tarafsız ve bağımsız otorite varsa hepsinin referansıyla yorum yapıyorum. İşte yorumlarım ortada.

Mesela id 4 dünyanın en iyi arabası ödülünü almış ne yapalım yani sövelim mi şimdi ? Doğruyu söyleyince hemen ocu bucu şucu ilan ediyorsun.

Alıntıları Göster

Ben senin yerinde olsam silinen yorumlarıma bakar, biraz düşünür, sonra kendimden utanır forumu normal kullanmaya bakardım. Ama sen sanırım troll bir ergen olmalısın ki bunları idrak bile edemiyorsun. Haklı olan insan üstüne bu kadar tepki çekmez ve ayrıca bu kadar yorumu da silinmez.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.