Şimdi Ara

::!!-- Yeni Citroen DS5 Sevenler Kulübü --!!:: (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
18
Favori
84.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam isteseler bir saat geç kapatırlar yine hallolurdu aracı başka yerden de alabilirim ama DS olarak tek bayi burası özel siparişe pek yanaşmazlar birde servise mecbur Ankara'da gideceğim iki bayi var zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Arkadas cok dogru soylemis bayi icin aractan bencede vazgecmeyin.. onlar sizin ciddiyetinizi anlayamadi gibime geliyor ben arac alacagim ve oyle dicekler bana hepsinin agzina sicarim o kadinin numarasini alip bayiye getirtirim o ne sacmalik boyle birsey ilkkez duyuyorum. Sorumlusu kim firmanin sahibi kim sikayet edin kopek gibi gelmek zorundalar sadece o bayii icin konusmuyorum butun bayiler musteriyle hem satis oncesi hem satis donrasi .... .... ilgilenmek zorundalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tracksster T kullanıcısına yanıt
    hocam DS Ankara bayisi benim için bitti neredeyse üç hafta oldu bir şeyi halledemediler. Şikayet hattına bildiriyorum şaka gibi bana gelen cevapta hangi bayi diyorlar Türkiye'de şu an bir tane DS store var herşeyden bi haberler. Kısmetse bayramda Samsun'a gidiyorum Samsun veya Ordu bayileriyle görüşürüm olmadı yaz tatilinde kavuklar ile hallederim. Demek ki aracı alsak araçta genel merkezin çözebileceği sorun çıksa nasıl tavır takınacaklar bilmiyorum şimdiden böyleyse. Bu yıla kadar birçok markada araba inceledim hemen hepsinde mesainiz bitmeden bizi arayın iki saat geç bile kapatırız dediler. Ankara memur kenti benim gibi çoğunluk hafta sonu bayiye gider bunlar pazar günü nöbet sistemiyle çalışıyor hafta donu birkaç marka hariç hepsinde yeterli personel bulunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

hocam DS Ankara bayisi benim için bitti neredeyse üç hafta oldu bir şeyi halledemediler. Şikayet hattına bildiriyorum şaka gibi bana gelen cevapta hangi bayi diyorlar Türkiye'de şu an bir tane DS store var herşeyden bi haberler. Kısmetse bayramda Samsun'a gidiyorum Samsun veya Ordu bayileriyle görüşürüm olmadı yaz tatilinde kavuklar ile hallederim. Demek ki aracı alsak araçta genel merkezin çözebileceği sorun çıksa nasıl tavır takınacaklar bilmiyorum şimdiden böyleyse. Bu yıla kadar birçok markada araba inceledim hemen hepsinde mesainiz bitmeden bizi arayın iki saat geç bile kapatırız dediler. Ankara memur kenti benim gibi çoğunluk hafta sonu bayiye gider bunlar pazar günü nöbet sistemiyle çalışıyor hafta donu birkaç marka hariç hepsinde yeterli personel bulunuyor

İşin açıkçası onların ds store olması bir anlam ifade etmiyor.. Bu aracı sevilen bilinen bir citroen bayisiden almakta fayda var. Hem alırken hem aldıktan sonrası için.. Değişecektir ds storedaki düzen çünkü reklam çalışmalarınıda yapamadılar siz anlatmadan öncede düşünüyordum zaten bunlar ne yapmaya çalışıyorlar diye..www.oto-park.com a falan mail atmıştım ds5 incelemesi için biz istedik araç vermiyorlar demişlerdi sizin dediklerinizi de düşününce şimdi ankara şubesinde büyük bir sıçış mevcut..

Açıkçası firmadan çok yöneticiler ile ilgili olduğunu düşünüyorum hobi olarak test sürüşü yaptığım dönem oldu o dönem eski şubelerine gittiğimde direk şube müdürü karşılardı aracı almasam bile oturur sohbet ederdik iki defa uzun süreli test ettim ilgi alaka fazlaydı sanırım o arkadaş ayrılmış oradan şimdiki yöneticilerin tutumu değişmiş olabilir. Bir örnek vereyim Ankara'ya alfa Romeo bayisi yeni açılmıştı bir hafta sonra test için aradım davet ettiler hemen gittim test aracının plakaları çıkmamıştı ilk ben çalıştırdım aracı teste çıktık bir ay sonrada qv en üst modelimiz geldi gelin test edin diye kendileri aradı hemde öyle kısa test değil ister yarım saat ister bir saat kullanın bekleyen yoksa sınır yok. Bayiden bayiye fark var şahsen 1000 lira fazla indirim olacak diye ilgi görmediğim yerden almam bu işin satış sonrası da var çünkü. Yeni açıldılar umarım kendilerini düzeltirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laurin Klement -- 12 Haziran 2016; 17:42:42 >

DS5 alacaksanız direkt Hüseyin Bayraktar'a e-mail atın,o sizinle ilgilenir.

Gelisme var mi hocam ?

Hastane işlerim nedeniyle bu ara foruma giremedim geç cevap için kusura bakmayın. Hocam ses yok kısmetse bayrama Samsun'a gidiyorum Samsun Ordu bayileriyle görüşeceğim olmadı bir hafta sonu İstanbul'a gider DS müdürüyle görüşürüm ama kararımı verdim bahsettiğim opsiyonları da almak istiyorum getirtirlerse alırım gelmezse de başma markalar olabilir arkadaşımla Opel astra baktık benimde hoşuma gitti olabilir derken kotalar dolmuş 2017 ye kadar sipariş almıyorlar bayilerdeki hazır araçlar var yoksa aklımdakilerden biriydi. Olmadı biraz kredi çekip gider bmw 4 serisi alırım biraz zorlar ama kısmet

Hocam opel astra yerine golf tercih ederseniz daha doğru olur bence karşılaştırmalı testler mevcut astra yeni olmasına rağmen hala golfün çok gerisinde bir araç veya a3 öneririm bayiden mutlaka fiyat alın bazen golfle aynı fiyata veriyorlar

• Hocam babamın Superb bu hafta gelecekmiş biz 29-30 gibi gideceğiz temmuz ortası döneceğiz vergiyi de ödememiş oluruz Superb ile bugüne kadar üçüncü Skoda olduğu için normal indirim harici sadık müşteri indirimi de aldık golfte güzel araç ama kasa değişimi yakın kuru kavrama dsg sıkıntı birde bazı opsiyonları sadece dsg şanzımanda veriyorlar. Daha önceden hayalim olan Beetle mı alsam dedim yine ama Almanya'da makyajlı kasa satışa sunulmuş bize daha gelmemiş. Hocam bayramda Samsun'da Mercedes bmw Citroen ve başka kaç bayi varsa bakacağım dediğim gibi ilk tercih ds5 olmadı diğerleri hakkında bilgim olur kıyaslama yapıp karar veririm. Şansa bakın ki Beetle makyajlandı henüz gelmedi golf kasa değişecek forumda okudum 4 serisi 2017 de makyajlı çıkacakmış birde bmw hakkında bilgi sahibi değilim ablamın 3 serisini bile kullanmışlığım yoktur o derece . Birde 4 serisi 1.5 motordan performans beklemeyin diyorlar 1.6 170 hp olsa olabilirdi. Şu an en yeni ds5 kasa olarak görünümü değişik içi ferah test sürüşünde yoğun trafik olduğu için 50 nin üstüne pek çıkamadım turboyu hissedemedim ama iyiydi yinede bakalım kısmet bir dahaki bayrama kadar almam lazım en geç

Ds5 i diger araclarla karsilastirmayin bile astrayla falan aman diyeyim :) Ankara bayisini sikayet edin bence siz en temizi bu olacaktir.. Samsuna gittiginizde umarm istediginiz opsiyonlari ve araci bulabilirsiniz.

Sınıf olarak karşılaştırmadım hocam benim seçimlerim genelde ters gelir birbirinden alakasız araçları beğenebiliyorum daha önce yazdıklarımdan arada kaldıklarımı hatırlarsınız ilk önce aracın dışından çok içi ferah mı kasvetli mi ona bakarım sonra donanım fiyat yakıt tüketimi gelir sürüş özellikleri son planda kalır ama çok kötüyse de listemden çıkar bende de böyle değişik yapı var

Bayi şikayeti için hem sosyal medyadan hemde DS iletişim hattına yazdım şaka gibi bana hangi DS mağazamız diye yanıt verdiler benim bildiğim Türkiye'de bir tane DS store var şaka gibi buradan da şikayetlerimizi yazıyorum sonuçta okuyorlardır umarım eksiklerini giderirler

• NAZHAN DAN DIESEL TAM OTOMATİK
    İlan No: 311718240
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-nazhan-dan-diesel-tam-otomatik-311718240/detay
    İkinci ele düşmeye başlamış sıfırdaki değer kaybını düşünüp tercih edilebilir

• Benzinli ile arada çok diyat farkı var dizele değermi 20-25 fazladan bilmiyorum
    *KAVUKLAR 2.EL'den* 2015 YENİ DS5 Dsport 1.6T EAT6 (165hp)
    İlan No: 287102646
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-kavuklar-2.el-den-2015-yeni-ds5-dsport-1.6t-eat6-165hp-287102646/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

Sınıf olarak karşılaştırmadım hocam benim seçimlerim genelde ters gelir birbirinden alakasız araçları beğenebiliyorum daha önce yazdıklarımdan arada kaldıklarımı hatırlarsınız ilk önce aracın dışından çok içi ferah mı kasvetli mi ona bakarım sonra donanım fiyat yakıt tüketimi gelir sürüş özellikleri son planda kalır ama çok kötüyse de listemden çıkar bende de böyle değişik yapı var

Bayi şikayeti için hem sosyal medyadan hemde DS iletişim hattına yazdım şaka gibi bana hangi DS mağazamız diye yanıt verdiler benim bildiğim Türkiye'de bir tane DS store var şaka gibi buradan da şikayetlerimizi yazıyorum sonuçta okuyorlardır umarım eksiklerini giderirler

Astra K'da torpidp soģutma ve ışığını koltuk altı çekmecesini koltuklardan bagaja ulaşma bölümünü vs göremedim-ki 50 binlik C4 te hepsi var-.

Beetle Golf güzel ama DS5'le bi yere gitmek var Onlarla bi yere gitmek var.

DSG yerine manuel almayacaksanız hiç almayın derim.

DS5 içi dışı uzay mekiği gibi C ve D segment zayıf kalır bence.

• Cezanizin kalkmasina sevindim nedenini bilmiyorum ama aramiza hosgeldiniz :) hocam cok yol yapilmayacaksa bu arac kesinlikle benzinli alinmali 120 hp gercekten surus zevkini baltalar normal suruste sknti olmaz ama performansli kullanimlara uygun degil.. ayda 1.000 km yapanlar kesnlkle benzinli tercih etmeli arada ciddi fiyat farki var

Ceza filan almadım hocam öyle mi görünüyordu tşk ederim yine de
    20 bin lira fark pek verilecek gibi değil hakkaten ama dizel aracın ben performansını beğeniyorum tork yüksek olduğu için ara hızlanmalar gayet iyi sadece kalkışta biraz hantal ışıklarda kimseyle kapışmazsan sorun yok😂😂
    Dizel araçta az yaktığı için kullanırken kafa rahat oluyor öyle bi artısı da var tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Ceza filan almadım hocam öyle mi görünüyordu tşk ederim yine de
    20 bin lira fark pek verilecek gibi değil hakkaten ama dizel aracın ben performansını beğeniyorum tork yüksek olduğu için ara hızlanmalar gayet iyi sadece kalkışta biraz hantal ışıklarda kimseyle kapışmazsan sorun yok😂😂
    Dizel araçta az yaktığı için kullanırken kafa rahat oluyor öyle bi artısı da var tabi

Benzinlisini denerseniz aradaki farki net anlarsiniz :) 1.6 dizelde olsa bu arac sehirici 7.5-8 yakar ben cok kisa mesafe klima acik kasmadan 10 yakiyorum benzinle beygirlerde her an emre amade :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum nedir hocam ?

• 2014 Şubat ayında 4000 km iken aldım ds5 imi o zamandan buyana ne mekanik ve dijital aksamda sıkınti yaşadım şehir içinde şehir dışında araba mükemmel ki zaten bu donanıma mercedes ve BMW De iki kat ödersiniz yakıtı çok iyi geniş bagaj şuanda servise 19 jant siparişi verdim daha sık duracağını düşünüyorum siyah araba siyah jant alacak arkadaşlara eski kasa çok daha güzel bence sorun çıkana göre temiz ve az km bulursanız kaçırmayın derim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.