Şimdi Ara

::!!-- Yeni Citroen DS5 Sevenler Kulübü --!!:: (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
18
Favori
84.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam jant fiyatını öğrenebilirmiyiz
    Lastikleri yenilemeseydim bende düşünüyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlarınızın resimlerini paylaşırmısınız arkadaşlar burdan hem görsellik olsun hem üstünde konuşalım merak edenlerede yol gösterici olur..
  • Arkadaşlar bayram tatili sonra evin işleri yıllık izin ve yaşadığımız kötü olaylar sebebiyle foruma girme fırsatı bulamadım geç cevap yazıyorum kusura bakmayın. Bu süreçte bir çok modele baktım bazılarını test ettim. Gittiğim iki bayide ds5 bulamadım o yüzden konuşma imkanım olmadı. Test araçlarında önce hyundai tucson test ettim yerden yüksek fakat binek araç sürüyor keyfi verdi şeritte tutma ve kör nokta yardımcısı gayet iyi çalışıyor fakat test yolu şehirlerarası Samsun Ankara yoluydu sürdüğüm güzergahta trafik açıktı ve üç tane trafik lambası vardı 70-80 km hız ile yaklaşık 15 dakika kullandım yol bilgisayarını sıfırladık 10.2 gibi bir değer çıktı. Ankara içi ve şehir içi düşünürsem birde yoğun saatte tahminim 14-15 litreleri bulur. Aracıma takasta 32 bin verdi bayi ve babamın mesleğe indirimleri vardı yaklaşık 4 bin gibi. Birde arkada sol ve sağda ikişer olmak üzere toplamda dört ekzos çıkışı görüntüsü paspas gibi birçok hediye verdiler ama yakıt gözümü korkuttu aracıma en iyi fiyatı hyundai verdi. Ikınci olarak opele gittim astra yı daha detaylı inceledim test ettim aracıma 26 bin verdiler fakat istediğim aracı bulamadım test aracı 2015 modeldi ve Watts dedikleri bir süspansiyon vardı 2016 lar da yokmuş. 2017 içinde 160 beygirlik çift turbo dizel motor gelecek onda standart olacakmış. İstediğim renk ve donanım araç bulamayınca siparişi sordum siparişler önce durdu dediler sonra istediğiniz araç kotamızda varsa gelince ararız dendi. Bizim superbi teslim almaya gidince danışman arkadaşla konuştum fabia yada rapid spaceback alsam fiyat ne olur diye. Daha öncede Skoda aldığımız için yüzde 3 indirim var artı bayide yüzde 1 yapıyor. Superbi alırken annemin adına alacaktık bu yüzden fakat son anda öğrendik ki babamın mesleğiyle Skoda geçen ay için anlaşma yapmış yüzde 6 gibi bir indirim vardı gönül isterdi ki diğer indirimle birleşsin ama bu da iyi sayılır :). Kasım gibi kodiak suv gelecekmiş yüzde 6 indirim o zamanda olursa skodaya dönebilirim veya evlilik gibi birşey olursa planlar değişebilir şimdilik beklemedeyim son olarakta bmw 418 ile c200 e bakacağım Kasıma kadar bunlarda netleşir birini alırım yıl sonu gibi ds5 ve giulietta hala tercihler içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laurin Klement -- 9 Ağustos 2016; 21:36:50 >
  • Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Hocam suv tarzı araç bakıyorsanız hyundai tavsiye etmem ciddi kalite eksikliği var skoda veya vw olabilir
    Bmw 3.20 i ED olb ama fiyat biraz yüksek ikinci el DS5 ler düşmeye başladı full donanım araç vardı geçenlerde sahindende

• Hocam suv bakmıyorum ama görüntüsü hoşuma gittiği için test ettim. İmkan olsada cadillac escalade alabilsem büyük Amerikan suv ları hoşuma gidiyor ama almam imkansız. Birde SsangYong Rodius var tipsiz bir araç ama baya geniş ferah ama donanım yok ve aşırı pahalı. Opelde araç yok hyundai yakıtı çok fazla hergün işe git gel benzini fazla gelir. Seçenekler ds5 dizel giulietta dizel c200d ve 4.18 e bakamadım henüz bu ikisi için kesin bişey diyemiyorum ablamda 316 var o yüzden 3 serisini eledim suv olarak birde kodiak gelirse ona bakabilirim belki bir iki marka daha olabilir fazla bakmakta istemiyorum zaten işin içinden çıkamıyorum daha da karışıyor eksisini artısını koyup birini alacağım inşallah

Ben hala daha ısrarla ds5 tavsiye ediyorum gerçekten çok özel bir araç. Kullanırken hissedeceksiniz ne demek istediğimi.. Yalnız sıfır yerine çok düşük km bir araç alsanız 3000 -5000 km de çok daha güzel olur çünkü tek handikapı 2. el 5000 km için 25-30 milyar vermek anlamsız :)
  • tracksster T kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam bakalım zaten premiumlarda istediğim yada yakın fiyata araç bulamazsam ilk tercih yine ds5 olacak anlamadığım olay benim aracıma çoğu marka 26-27 bin civarında fiyat veriyor sıfır araçta da çok indirim yapmıyor meslek indirimi yoksa. Hyundai aynı aracıma 32 bin veriyor sıfır araçta da 3-4 bin indirim yaptı ve dış aksesuarlar paspas gibi birkaç şeyi de hediye ediyor. Tucsona bakıyorum kendi sınıfında satışlarda ilk 5 te yer alıyor satılmayan bir araçta değil ama hem ikinci ele hem sıfıra verdikleri fiyatlar diğer markalardan çok iyi diğerleri niye böyle anlamıyorum

Hocam ikinci el az önce baktım 2bin kmde DS5 var full donanım 124 bin fiyat yazmışlar 120 ye rahat alırsınız 15 bin lirada karınız olur

Nedenini söyleyeyim o araba o parayı etmediği için bol keseden indirimde yapsalar kazanıyorlar.. :)
    DS5 alan bir üye vardı o nerede ?

• DS5 almayi planliyorum ama fiyatlar yuksek geldi sahibindende 60 65e bulunamaz mi arkadaslar 2. El?

• masty45 M kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara çok zor hocam pert olan bile yoktur o fiyata

• Anladim hocam 2014 308im var 130 beygir otomatik onu satip uzerine eklemiyeyim dedim ama sanirim fantazi yapiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: masty45

Anladim hocam 2014 308im var 130 beygir otomatik onu satip uzerine eklemiyeyim dedim ama sanirim fantazi yapiyorum

Fazla dikkat çekiyor hocam.
    O fiyatlara zor hocam. Manisada mi oturuyorsun ?

• Yok oraliyim. Muglada yasiyorum. Bende extra para vermek istemiyorum arabamin ustune valla bilemedim

Hocam var bizde gecen sene 0 aldik benzinli modeli gercekten cok guzel araba almayi dusunursen ve alirsan kolay kolay baska araclar hosuna gitmiyor binin kullanin hosunuza giderse ömurluk olur alirsaniz.

En kötüleri 2.el 70'ten başlıyor manuel olsa bir dk düşünmem alırım.

• Otomatik vitesi sarsintisiz ve cok konforlu bva sanziman var bizde 6 ileri

Ben MCP var sanıyordum

Keşke benimde DS5'im olsa

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.