Şimdi Ara

::!!-- Yeni Citroen DS5 Sevenler Kulübü --!!:: (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: By.TRabZonLu™ , By.TRabZonLu™
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
619
Cevap
18
Favori
84.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arka gorus baya kisitli onu bilerek gidin.. arka kamera var park vs gibi seyler sorun degil yan aynalarida guzel ama arkadaki cam baya kucuk alismak lazm. Bana yeterli geliyor alistigim icin hic sknti yasamadim. Arkada saft tuneli cikintisi yok 3 kisi cok rahat oturuyor onde zaten problem yok direksiyonu koltugu dibe alip yola cikmak kalir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tracksster T kullanıcısına yanıt
    Alman araçlardaki orta şaftın yüksek olması arka yaşam alanını epey kısıtlıyor fransızlar aile için daha uygun daha öncede 3008 kullandım çok memnundum o araçtan da bu arada yeni kasası yakında geliyor muhteşem olmuş bi bakmanızı öneririm

Bana birtek yan aynalar küçük geldi yana doğru uzamıyor yukarı doğru uzuyor görüş biraz kısıtlı bu yüzden bunun harici eksik göremedim. Bizimkiler yaşlı olduğu için hiç ummadık şeylere dikkat edebiliyorlar o yüzden her sonuç çıkabilir :)

• Hocam Peugeot nedense sevemedim Citroen bana daha elit geliyor mesela 5008 e oturduğumda aldığım his grand picasso gibi değil bir tek eski 607 hoşuma gitmişti hatta bir ara 608 üretilecek söylentileri vardı. Citroen de c4 serisinin tümü ve ds5 hoşuma gidiyor birde ds9 üretime geçse süper olacak :)

• Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Nedense banada citroen daha elit geliyor.. Bunun bendeki etkisi sanirim.peugeout j9 minibusler.. 😀😀 yeni konsol tasarimlarini cok begendim ben 3008 de cok guzel olmus ama sonuc olarak ds psa nin premium sinifi hem citroenden hem peugeout tan ust bir klasmanda. Ama turkiyede nedense yeterince ilgi gosterilmedi bilmiyorum yeterli reklamida yapamadilar gibi geliyor bana hyundai bile ona arac veriyor bu gruba test videolari icin kiclarini yirtiyorlar psa bu konuda cok sessiz.. benim tahminim 2017 deki degisimi bekliyorlar kasalar yenilenecek sistemler gelisecek ve rekabet kizisacak smdilik firtina oncesi sessizlik gibi sanki..

2017 ye az kaldı kasa değişecekse bekleyim o zaman. Hangi modeller yenilenecek

Dsler degismiyor. C4 ve c5 degisecek diye biliyorum.. Beklemenize gerek yok cikacak modeller ds in yaninda er gibi kalir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

2017 ye az kaldı kasa değişecekse bekleyim o zaman. Hangi modeller yenilenecek

2019 gibi C4 anca değişir.(Bence)

2017-18 gibi C5 değişir.

DS zaten gelecekten gelmiş

• quote:

Hocam Peugeot nedense sevemedim Citroen bana daha elit geliyor mesela 5008 e oturduğumda aldığım his grand picasso gibi değil bir tek eski 607 hoşuma gitmişti hatta bir ara 608 üretilecek söylentileri vardı. Citroen de c4 serisinin tümü ve ds5 hoşuma gidiyor birde ds9 üretime geçse süper olacak :)

Numero 9 u diyorsanız "uzaa meküğü" sıfatını hak eden bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Nedense banada citroen daha elit geliyor.. Bunun bendeki etkisi sanirim.peugeout j9 minibusler.. 😀😀 yeni konsol tasarimlarini cok begendim ben 3008 de cok guzel olmus ama sonuc olarak ds psa nin premium sinifi hem citroenden hem peugeout tan ust bir klasmanda. Ama turkiyede nedense yeterince ilgi gosterilmedi bilmiyorum yeterli reklamida yapamadilar gibi geliyor bana hyundai bile ona arac veriyor bu gruba test videolari icin kiclarini yirtiyorlar psa bu konuda cok sessiz.. benim tahminim 2017 deki degisimi bekliyorlar kasalar yenilenecek sistemler gelisecek ve rekabet kizisacak smdilik firtina oncesi sessizlik gibi sanki..

Zaten öyle hocam,Hollandenin tercihide DS5.

http://www.otomobilist.net/haber/hollandein-makam-araci-yok-satiyor/

• Yeni c5 tende cok umutluyum ben.. citroen in tekrar ayaga kalkmasi lazm otomobil tarihinde saygiyi hakettigi seviyede yaşamali cok geri planda kaldilar 2-3 yildir tekrar atak icindeler merakla bekliyorum yeni araclarini da politikalarinida..

• Bayiden gelen cevap üzerine bugün uğradım fakat pazar olduğu için nöbet değişimi oluyor.

NAPPA DERİ DÖŞEME 14.500 ₺
    KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ 3.500 ₺
    ŞERİT TAKİP SİSTEMİ 2.500 ₺
    SÜRÜCÜ KOLTUĞU İÇİN MASAJ FONKSİYONU 2.500 ₺

Bana verilen fiyatlar böyle ve ağustos gibi araç teslim edilebilir deniliyor fakat sormayı unuttuğum jant olayını da bugün sordum fabrika siparişine eklenebilirmiş bu donanımlar dışında birde kendi kendine park etme asistanı alınabiliyormuş onu gerek görmedim zaten sensörler ve kamera var. Birde Avrupa'da satılanlarda direksiyondan vites değişimi var bizdekilerde yok bu da pek gerekli değil gibi. İngiltere ve Fransa donanımlarını indirip bakacağım tam olarak neler var yok diye.

Bayiye daha önce gelen benzinli modelde nappa deri varmış ve koltuk ısıtma yokmuş yukarıdaki listede sadece masaj fonksiyonu var ama izlediğim yurt dışı testlerde özellikle autogefühl ds5 testinde koltukta ısıtma masaj hafıza elektrikli ayar herşey var o da nappa döşeme bu da nappa döşeme bunu anlayamadım yine bu testte akıllı far asistanı ve yukardaki fiyat listesinde olanlar ve park asistanı var. Koltukta kışın ısıtma olmaması problem açar mı. Isıtmayı hafızayı da ekletmeye kalksak fiyat iyice artacak işin içinden çıkamadım satış şefi hanımefendi izinli olduğu için netleştiremedik kendisi DS Türkiye müdürü Hale hanıma iletmiş bu fiyatlar oradan gelmiş diğer sorularda netleşmedi hem takas aracı hemde ds5 için fiyatı belirleyemedik bayram sonuna kalacak gibi duruyor

Hocam bence bu opsiyonlara para vermeyin sadece deri koltuk için 14 bin çok fazla benimki yarı deri orta nubuk yazın terletmiyor kışın da üşütmüyor tabi safir dedikleri koltuklar aracın içine bambaşka hava katar ona lafım yok
    Kör nokta yerine anahtarsız çalıştırmayı tercih ederdim çok büyük kolaylık
    led vision olmazsa olmaz bence bu makyajlı kasada opsiyonmu bilmiyorum unuttum açıkçası
    Hayırlıyla kavuşursunuz inşallah diyelim aracınıza

• Hocam bugün tekrar inceledim aracı beyaz araç gelmişti daha önceki araçta bahsettiğim koltukta çökme olayı bunda yoktu hem rahattı hemde orta nubuk kaydırmıyor deri olmayınca masaj hafıza olayı da gereksiz birtek koltuk elektrikli olsa iyi olurdu bu da mistral deri de var bunun fiyatı 4.900 lira biraz daha mantıklı ama içime sinen bir deri değil o yüzden düşünmüyorum listedekinden şerit takip gerekli değil ama neler alınabiliyor diye yazdığım için onu da fiyatlamışlar bugünde jantlar alınabilir ayrıca park asistanı var dediler kimbilir başka gün gitsem onda da direksiyondan vites yada koltuk ısıtma koltuk hafızayı da alabilirsiniz giyecekler. Şahsen deri döşeme içinde nappa için elektrikli koltuk hafıza ısıtma masaj dahildir diye düşündüm ama hepsini eklesem sırf döşeme 20 bine çıkar bmw deki dakota deri parasını geçiyor mantıklı gelmedi açıkçası. Listeden birtek kör noktayı gerekli gördüm o da aynalara alışamadım bana ufak geldi aracın yanından arkasını tam göremedim aynayı yana uzun yapacaklarına yukarı şişkin yapmışlar siz Nasıl ayarladınız. Bayide başka müşteri de vardı ötv indirimli alacaklardı mürekkep mavi bir araç varmış onda bej deri dahil tüm opsiyonlar varmış engelli indirimiyle 90 bin dediler ama pazarlıkla daha düşük alınabilir

Bunları ekletsem araç daha lüks görünecek ama 135 bin deri hariç fiyat. Araçta navigasyon kamera anahtarsız çalışma led farlar hepsi var normalde bunlar opsiyon görünüyor fakat so chic pakette bunları üstüne koyup gelmiş tüm araçlar sadece mavi araçta nappa olmayan bej deri var. Bana verilen listede denon ses sistemi de yok bazı şeyleri istesenizde aracı özel üretmiyorlar sanırım bizim yetkililerin mantığı farklı. Kör noktayı sonradan takabilirler mi

Bugün bir karar aldım görüşmede her şey net değildi haber bekledikleri için. 135 bin araç ekstralarıyla 20 bin nappa deri şerit takip kör nokta 6 bin araç 161 bini buldu birde jant eklesek 165 bin diyelim sipariş olduğu için fazla bir indirim olmayacak 160 bin olur en fazla bu durumda da başka markalar mantıklı gelmeye başlıyor. Sanırım ses sistemi deri ve yukardaki listeden feragat edip bayideki aracı almak daha mantıklı hem beyaz hem gri var ikisini de beğendim hem 130 bin altına inebilir diye düşünüyorum

• quote:

Hocam bugün tekrar inceledim aracı beyaz araç gelmişti daha önceki araçta bahsettiğim koltukta çökme olayı bunda yoktu hem rahattı hemde orta nubuk kaydırmıyor deri olmayınca masaj hafıza olayı da gereksiz birtek koltuk elektrikli olsa iyi olurdu bu da mistral deri de var bunun fiyatı 4.900 lira biraz daha mantıklı ama içime sinen bir deri değil o yüzden düşünmüyorum listedekinden şerit takip gerekli değil ama neler alınabiliyor diye yazdığım için onu da fiyatlamışlar bugünde jantlar alınabilir ayrıca park asistanı var dediler kimbilir başka gün gitsem onda da direksiyondan vites yada koltuk ısıtma koltuk hafızayı da alabilirsiniz giyecekler. Şahsen deri döşeme içinde nappa için elektrikli koltuk hafıza ısıtma masaj dahildir diye düşündüm ama hepsini eklesem sırf döşeme 20 bine çıkar bmw deki dakota deri parasını geçiyor mantıklı gelmedi açıkçası. Listeden birtek kör noktayı gerekli gördüm o da aynalara alışamadım bana ufak geldi aracın yanından arkasını tam göremedim aynayı yana uzun yapacaklarına yukarı şişkin yapmışlar siz Nasıl ayarladınız. Bayide başka müşteri de vardı ötv indirimli alacaklardı mürekkep mavi bir araç varmış onda bej deri dahil tüm opsiyonlar varmış engelli indirimiyle 90 bin dediler ama pazarlıkla daha düşük alınabilir

Bunları ekletsem araç daha lüks görünecek ama 135 bin deri hariç fiyat. Araçta navigasyon kamera anahtarsız çalışma led farlar hepsi var normalde bunlar opsiyon görünüyor fakat so chic pakette bunları üstüne koyup gelmiş tüm araçlar sadece mavi araçta nappa olmayan bej deri var. Bana verilen listede denon ses sistemi de yok bazı şeyleri istesenizde aracı özel üretmiyorlar sanırım bizim yetkililerin mantığı farklı. Kör noktayı sonradan takabilirler mi

Bugün bir karar aldım görüşmede her şey net değildi haber bekledikleri için. 135 bin araç ekstralarıyla 20 bin nappa deri şerit takip kör nokta 6 bin araç 161 bini buldu birde jant eklesek 165 bin diyelim sipariş olduğu için fazla bir indirim olmayacak 160 bin olur en fazla bu durumda da başka markalar mantıklı gelmeye başlıyor. Sanırım ses sistemi deri ve yukardaki listeden feragat edip bayideki aracı almak daha mantıklı hem beyaz hem gri var ikisini de beğendim hem 130 bin altına inebilir diye düşünüyorum

130 bini 120 bine kadar bırakırlar bence.

• Hocam bayideki araç 135 bin

Bayiideki araclardan birini alip cikin bence.. mutlaka xenon led farlar olsun ustundeki yari deri.ortasi alcantara koltuklar gercekten cok.guzel cok rahat ve spor.. hic gerek yok full deri dosemeye. 120-130 civarina bitirin bence zaten araba girtlak dolu.. renkte beyaz daha baskn geliyor yine bana.. metalik gri cok.guzel ama kirlenmeye pek gelmiyor gibi yikatinca ben arabayi teminki araba bu mu oluyorum :) ikiside cok guzel renk hangisini alsaniz akliniz digerinde kalacak bizde oldugu gibi. Bosuna fiyati arttrmayn dedgm gibi su haliyle alacaginiz arac hem sizi hem cevredekileri fazlasiyla tatmin edecektir guvenin tecrubeyle sabit.

Hocam hala haber yok iki defadır gidiyorum satış şefi hanım yok işi var çıktı veya izinli gelmeden arayın diyorlar siz yardımcı olan sonuçta sizde satış danışmasınız deyince konuyu o biliyor bilgim yok diyorlar. Hafta içi çalışıyorum pazar günü kapalı nöbetçi kişi duruyor bilgi alamıyorum satış şefi bayanın keyfine kaldık bayi gözümde düştü bunlar yüzünden soğudum markadan

Hocam onlar tam gerizekaliymis.. markayla alakali bir durum degil bu birazda bayi ve calisanlarla alakali. Siz en guzeli izmir kavuklardan alin aracinizi kafaniz rahat olsun. Kavuklar baya buyuk bir bayi ve bir o kadarda guvenilir memnun olmayan gormedim daha.

• quote:

Hocam hala haber yok iki defadır gidiyorum satış şefi hanım yok işi var çıktı veya izinli gelmeden arayın diyorlar siz yardımcı olan sonuçta sizde satış danışmasınız deyince konuyu o biliyor bilgim yok diyorlar. Hafta içi çalışıyorum pazar günü kapalı nöbetçi kişi duruyor bilgi alamıyorum satış şefi bayanın keyfine kaldık bayi gözümde düştü bunlar yüzünden soğudum markadan

Size bir itirafta bulunayım;

Aracımı 10.000 km den beri hiç serviste bakım vsye sokmadım.

Aracımdaki elektronik arızaya bir bayi 3.000 Tl ye hallolur dedi diğer bayi 600'e halleti...

Bayideki memenetsizler için DS5 ten vazgeçmeyin derim ;)

Tabii seçim sizin.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.