Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross Türkiye fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
12.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok detaylı ve güzel bir inceleme olmuş. Ellerinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, C5 almayı düşünenler için fikir verir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geyik testi performansı iyi zaten 3008 ortak platform üretimi, 3008den çok da farklı bir performans sergilemesi garip olurdu geyik testinde.

Fakat benim cekincemin cevabını vermiyor bu test
    Zira pürüzsüz yolda bu test yapılıyor.
    Çukur veya tümseklerin olduğu bir durumda süspansiyon nasıl tepki verir. Bunun cevabını denemeden bulamayız gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 15 Eylül 2019; 17:14:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Aracı inceleme fırsatınız oldumu bilmiyorum ama malesef c5 alın kabini 3008 den bir tık altta. Gerek kullanılan sert plastikler gerek, ekran çözünürlükleri, gerekse tasarım anlayışı bunu Hissettiriyor.
    Citroen, her zaman Peugeot'un ucuz alternatifi olmuştur zaten. Peugeot kalitesi bence de daha iyi

• Bu söylediğiniz daha çok Türkiye için geçerli.
    Fransa'daki fiyatlara göre 3008 Prime 1.5 dizel araç 34.300 euro. (vergisiz)
    C5 Aircross Feel araç 34.500 euro. (vergisiz)
  • 0 faizli kredi bu araçta geçerli değil sanırım?

• planetcrk kullanıcısına yanıt
    Aynen
    C5 Aircross ta 0,99 12 aylık kredi geçerliymiş.
    Kötü olmuş bu umarım önümüzdeki ay c5 aircrossu da 0 faize dahil ederler.

• planetcrk kullanıcısına yanıt
    Açıkçası o zaman da bi fiyatta kalmama riski var. Lansman fiyatı ciddi anlamda avantajlı çünkü muadil araçlara gore. Hem dizel hem tam otomatik hem de tam dolu bir arac diğer markalarda en az 40-50 bin tl fazla fiyata satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekim başı faturalanacak araçlara zam geliyormuş. Araç satışa çıkalı 1 ay olmadan neredeyse on bin lira fark yemiş olacak.
  • Bu fiyatlara zam yaparlarsa kınarım citroen’i. Dört ayın başında böyle rakama araba gelmiş talep artışı kaynaklı zam çakmayı düşünmesinler. Aman diyim

• klima menfezlerinin tasarımını çok aramışlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramis78

klima menfezlerinin tasarımını çok aramışlar mı
    Esasında çirkin durmuyor da, Polis Telsizini andırıyor

• alicaptain88 A kullanıcısına yanıt
    130.000 Km boyunca araçta trim sesi yok,
    130.000 Km boyunca ekran tek bir kez donmadı,
    130.000 Km boyunca klima kablosu ya da herhangi bir kablo yerinden çıkmadı. Bu söylediğiniz şikayetleri servis kaydı altına almadıysanız yalancısınız demektir. Kanıt gösterebilecek misiniz?
  • alpernative A kullanıcısına yanıt
    Citroen marka algısını belki de TR'de yıkabilecekken böyle birşey yaparsa büyük hata yapar.
  • C5 Aircross u çok beğenerek aldım. Ancak aldıktan 1 saat sonra sağ kol üzerindeki fonksiyonların çalışmadığını farkettim.Sabah soluğu serviste aldım. 20 günde yenisi geldi. 2 gün sonra bu sefer triger setinden ses duydum. Araç 24 saattir serviste. Bütün bu olumsuzluklar bana mı denk kronik bir arıza mı bekleyip görecez. Ancak araçtan iyice soğudum.

Tepkilerimize de anlamlı cevap alamamak beni üzdü.

• Feel Adventure donanım arıyorum, bir kaç bayide yokmuş, sizin bildiğiniz stoğu olan bayi var mıdır?
  • Gencebay34 G kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun öncelikle.
    İnşallah bu sıkıntılar son sıkıntılarınız olur. Yeni araçta sorunlar olunca üzülüyor insan, ama şans işte.
    Trigerden ses geliyor demişsiniz. Nasıl bir ses geliyordu? Ayrıca çözüm için hangi serviste, neler yapıldı? Cevaplarsanız çok sevinirim.
    Benimde kayış bölgesinden bir ses geliyor. Servisten randevu aldım bunun için. Servislerin normal deyip gönderme gibi kötü bir alışkanlıkları var malesef. Sizden gelen cevaplar bana rehber olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencebay34

C5 Aircross u çok beğenerek aldım. Ancak aldıktan 1 saat sonra sağ kol üzerindeki fonksiyonların çalışmadığını farkettim.Sabah soluğu serviste aldım. 20 günde yenisi geldi. 2 gün sonra bu sefer triger setinden ses duydum. Araç 24 saattir serviste. Bütün bu olumsuzluklar bana mı denk kronik bir arıza mı bekleyip görecez. Ancak araçtan iyice soğudum.

Tepkilerimize de anlamlı cevap alamamak beni üzdü.
    Lansman alımlarının cilveleri bunlar. Umarım sorunu çözerler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.