Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
34
Favori
443.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gogili

quote:

Orijinalden alıntı: toksin

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Foruma yeni üye biri olarak beni de aranıza kabul ederseniz sevinirim. Bende de 2010 comfort plus dizel var. Konu ile ilgili olarak yazılan tüm yazılanları okuyamasam da sayfalara tek tek göz gezdirip, yazılanlar, görüşleriniz ve yorumlarınız hakkında fikir sahibi oldum. Genel olarak arcımdan oldukça memnunum. Ancak, 1-2 eksiklik beni rahatsız etmekte. Bunlar,
    1) Hız sabitleyicisi olmaması
    2) Kol dayama olmaması
    3) Teypde USB girişinin olmaması
    4) Arka camların otomatik olmaması

Yazdıklarımdan 4. madde ile ilgili olarak yapılabilecek bir şey yok. Ancak ilk üç maddeyi kendi lehime çevirmek istiyorum ve konu ile ilgili olarak görüş ve yardımlarınızı bekliyorum. İzmir'de ikamet ettiğim için görüş ve yardımlarınızı buna göre yapmanızı rica ederim.

merhaba,
    1-hız sabitleyici serviste taktırabilirsiniz 250tl civarı bir fiyatı var
    2-orta kol dayama serviste veya dışarda taktırabilirsiniz 100-150 tl gibi fiyatı vardır.
    3-teyp usb girişi yok ama aux girişi var,
    4-arka camların manuel olması sorun yaratmaz, otomatik oldu da noldu ne zaman kullandık ki diye düşünün ve rahatlayın

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Sadece arabada kullanabileceğim, aux girişi ile uyumlu ve bana sarj sorunu yaratmayacak bir mp3 player ya da o işlevi görecek bir cihaz tavsiyesinde bulanabilir misiniz?

Philips alıp istediğimi bulamamıştım. 15 gün içinde ekranı bozuldu. Sony aldım Memnun kaldım. Sony NWZ-B163R Tavsiye ederim. USB üzerinden sarj oluyor. Usb giriş Araç çakmağı alırsınız. en kötü İphone4 araç şarjı alın 5TL. İstediğiniz zaman araçtanda şarj edebilirsiniz. Böylece şarjım bitti sıkıntınızda kalmaz uzun yolda şarj bitmesi can sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kibritinyanmayanucu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toksin

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Foruma yeni üye biri olarak beni de aranıza kabul ederseniz sevinirim. Bende de 2010 comfort plus dizel var. Konu ile ilgili olarak yazılan tüm yazılanları okuyamasam da sayfalara tek tek göz gezdirip, yazılanlar, görüşleriniz ve yorumlarınız hakkında fikir sahibi oldum. Genel olarak arcımdan oldukça memnunum. Ancak, 1-2 eksiklik beni rahatsız etmekte. Bunlar,
    1) Hız sabitleyicisi olmaması
    2) Kol dayama olmaması
    3) Teypde USB girişinin olmaması
    4) Arka camların otomatik olmaması

Yazdıklarımdan 4. madde ile ilgili olarak yapılabilecek bir şey yok. Ancak ilk üç maddeyi kendi lehime çevirmek istiyorum ve konu ile ilgili olarak görüş ve yardımlarınızı bekliyorum. İzmir'de ikamet ettiğim için görüş ve yardımlarınızı buna göre yapmanızı rica ederim.

merhaba,
    1-hız sabitleyici serviste taktırabilirsiniz 250tl civarı bir fiyatı var
    2-orta kol dayama serviste veya dışarda taktırabilirsiniz 100-150 tl gibi fiyatı vardır.
    3-teyp usb girişi yok ama aux girişi var,
    4-arka camların manuel olması sorun yaratmaz, otomatik oldu da noldu ne zaman kullandık ki diye düşünün ve rahatlayın

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Sadece arabada kullanabileceğim, aux girişi ile uyumlu ve bana sarj sorunu yaratmayacak bir mp3 player ya da o işlevi görecek bir cihaz tavsiyesinde bulanabilir misiniz?

Philips alıp istediğimi bulamamıştım. 15 gün içinde ekranı bozuldu. Sony aldım Memnun kaldım. Sony NWZ-B163R Tavsiye ederim. USB üzerinden sarj oluyor. Usb giriş Araç çakmağı alırsınız. en kötü İphone4 araç şarjı alın 5TL. İstediğiniz zaman araçtanda şarj edebilirsiniz. Böylece şarjım bitti sıkıntınızda kalmaz uzun yolda şarj bitmesi can sıkıyor.

Alıntıları Göster

çok tesekkürler ilginize. çok da fazla kafa karıştırmaya gerek yok galiba :) hemen alıyorum önerdiğiniz modeli :)

• HERKESE MERHABA 25 OCAK 2012 İTİBARİYLE BENDE SIFIR KM YENİ C3 UME KAVUSTUM

YENİ C3 1.4 VTİ CONFORT (95HP) BMP - PLATIN GRİ.

ARACI COK SEVDİM ALALI 2 GUN OLDU ANCAK YERİMDE DURAMIYORUM SİMDİDEN 200KM Yİ DEVİRDİM. GERCEKTEN COK HARİKA BİR ARAÇ. AYIN 23 UNDE ANLASMA YAPTIM 2 GUNDE KAVUSTUM GERCEKTEN COK MEMNUNUM. C3 SAHIBI OLMAK GERCEKTEN COK GUZEL. İYİ FORUMLAR
  • 41 kardes dizel alsaydin keşke ama yine de hayirlisi ile kullanmak dileğiyle
  • cok teşekkur ederim. dızel secmememin sebebi gercekten KAPTAN oldugumdan dolayı yılın 7-8 ayını gemilerde evimden uzak gecirdigim icindir. dolayısıyla cok fazla km yapamam. şöyle soyleyim eski aracım 9 yasındaydı ve 48300 km de sattım bu sekilde az kullanma imkanı olan biri olarak dizele ihtiyacım yok. buyuzden de benzinli aldım. evet dizel yakıt olarak cok daha karlı ancak benim icin hic bi degeri yok dizel olmasının. ancak arac benzinli olmasına ragmen yakıt olayı gercekten cok guzel. diger araclarla kıyaslayınca hem yakıtı dusuk hemde performansı tatmınkar. ilk otomatik aracım oldu bu. su an cok memnunum. b segmentinde c3 fiyatına ve donanım standartları ve sunulan konfor diger araclara bence cok guzel fark atıyor. bu arada şeklide cok guzel bi bakan bidaha bakıyor

• Hayırlı olsun yılda çok az km yapanlar için zaten dizelin bir manası yok. 9 senelik araç 48 bin km yapmış.Bu senede 5 bin km falan demek oluyor.
    Bencede dizel almamanız iyi olmuş. Sizin için en mantıklısı benzinli almak. Ben arabayı ekimde aldım 2012 model. 1.4 dizel. Şu an 6 bin km'ye yaklaştı araç.
    Benim gibi biri için dizel mantıklı ama onun dışında pek arabayı kullanamayan için benzinli en ideal i.
  • Biran önce Şubat gelsinde 1.4 e-Hdi alacağım Allahın iznikle Valla kaptan sizin adınıza çok sevindim. Heyecanınızı tahmin ediyorum. Allahım Güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
  • C3 cidden sınıfında en iyi araba bence. Ekonomik-Konforlu-Kullanışlı-Yerine Göre spor-Kaliteli İşçilik-Sürüş keyfi hepsi var c3 te. Daha ne olsun ya yemin ederim keşke baştan c3 alsaymışım boşuna gittim clio 3 aldım tekrar sattım sıfır araba aldım. Ah kafam diyorum şu anda.
    Arabaya aşık oldum başına bir şey gelecek çizilecek diye endişe edip duruyorum oturduğum yerde. Gece kalkıp bakıyorum var mı bir sıkıntı falan.
    Araba hastalığı çocukluktan geliyor. C3 te bunu 2 ye katladı.
  • Kaptan kardes gemilerde mi kaptansin bizde gümrük sektorunde olduğumuz için sordum bu arada
  • evet dogrudur. su an izindeyim yeni geldim gemiden.
  • bahçelievler yenibosnada mersa var aynı yerin güngörendede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Yaptiran arkadaş bayi ismi verir misin

bahçelievler yenibosnada mersa var aynı yerin güngörendede var
  • racert : Malatya Zengibar Oto - Citroen Yetkili Satıcısı ve Servisi
  • Mersa ile gorustum 1 aydir citroenden dolayı yasaklanmış o yuzden takilmiyormus artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bilmem ben alırken taktırdım. Cruise+Limitör+Park Sensörü sene 2010.
  • Şimdi biz taktıramayacak mıyız cc ve limitleyiciyi üzüldüm doğrusu.
  • Son 1 ay oldu bu kararı alali bu arada kaptan kardes yahya kaptan mah özdağ otomotivin neresinde kalıyor acaba
  • Arkadaslar sizlere bir soru 2 el uygun fiyatlı bir polo bm buldum ne dersiniz alinir mi bu arada direksiyon kazık gibi geldi benimkinden sonra Su an 0 fiyati 41700 satan 34750 istiyor 2011 22000 de araç
  • recert kardes ozdag tam olarak konak hastanesinin hemen asagisindaki petrol ofisinin sag tarafinda kaliyor yahya kaptana girmeden bu arada benim ruhsatta aracin net agirligi 1221kg yaziyor yeni gordum bu dogrumu ben aracin bu kadar agir oldugunu tahmin etmiyordum nerdeyse bir aurise yakin bi agirligi var bide araci aldigimda 100tl benzin aldim ve tam olarak ful sehir ici kullanim klima acik olarak ve tabi yeni aldigim icin zevkini almaya baktim kullandim ve 367km yaptim bu normal bir verimi sizce nasil yakiti cok mu fazla yoksa sifir km bi araca gore diger araclarla karsilastirinca azmi harcamis
  • recert arkadasim benim gorusum 22000km az bi km degil. SIFIR KM SI 41000TL OLAN BI ARACIN 2.ELine 34000tl vermeyi yanlis buluyorum tabi butceniz buna musait olabilir ama ne olursa olsun sifir kmnin verdigi guveni bi ikinci el arac asla veremez.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.