Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.305
Cevap
36
Favori
402.394
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Citroen >> <<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>>
Giriş
    Adam sana o sistemi arabana uygulama şansı sunuyor. Böyle bir hak tanıyor. İstersen aksesuar olarak da bir çok şey sunmuş. Citroen sonuçta para kazanıyor bu işten.
    Tutupta sıfır arabayı garanti dışı bırakacak olsa cc ve limiyleyiciyi sonradan taktırma imkanı sunmaz.
    Bende renanult clio 3 varken neler neler yaptırıyordum.
    Arabayı kafama göre servise götürüyordum tanıdıklar vardı fitillere baktırıyordum vs yayları kontrol ettiriyordum bir ton iş 1 kuruşda vermiyordum.
    O kadar kolay değil arabayı garanti dışı bırakmak.
    Üstelik benim o aracımda ses sistemi (normalde yasak) , 5 mm yay (yasak) , açık hava filtresi (yasak) bunlar olmasına rağmen garanti dışı kalmamıştı
    |
    |
    Sony Alpha SLT-A37M 18-135 mm Lens Prof Cam
  • Binbaşı
    1228 Mesaj
    Yaptiran arkadaş bayi ismi verir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gogili

quote:

Orijinalden alıntı: toksin

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Foruma yeni üye biri olarak beni de aranıza kabul ederseniz sevinirim. Bende de 2010 comfort plus dizel var. Konu ile ilgili olarak yazılan tüm yazılanları okuyamasam da sayfalara tek tek göz gezdirip, yazılanlar, görüşleriniz ve yorumlarınız hakkında fikir sahibi oldum. Genel olarak arcımdan oldukça memnunum. Ancak, 1-2 eksiklik beni rahatsız etmekte. Bunlar,
    1) Hız sabitleyicisi olmaması
    2) Kol dayama olmaması
    3) Teypde USB girişinin olmaması
    4) Arka camların otomatik olmaması

Yazdıklarımdan 4. madde ile ilgili olarak yapılabilecek bir şey yok. Ancak ilk üç maddeyi kendi lehime çevirmek istiyorum ve konu ile ilgili olarak görüş ve yardımlarınızı bekliyorum. İzmir'de ikamet ettiğim için görüş ve yardımlarınızı buna göre yapmanızı rica ederim.

merhaba,
    1-hız sabitleyici serviste taktırabilirsiniz 250tl civarı bir fiyatı var
    2-orta kol dayama serviste veya dışarda taktırabilirsiniz 100-150 tl gibi fiyatı vardır.
    3-teyp usb girişi yok ama aux girişi var,
    4-arka camların manuel olması sorun yaratmaz, otomatik oldu da noldu ne zaman kullandık ki diye düşünün ve rahatlayın

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Sadece arabada kullanabileceğim, aux girişi ile uyumlu ve bana sarj sorunu yaratmayacak bir mp3 player ya da o işlevi görecek bir cihaz tavsiyesinde bulanabilir misiniz?

Philips alıp istediğimi bulamamıştım. 15 gün içinde ekranı bozuldu. Sony aldım Memnun kaldım. Sony NWZ-B163R Tavsiye ederim. USB üzerinden sarj oluyor. Usb giriş Araç çakmağı alırsınız. en kötü İphone4 araç şarjı alın 5TL. İstediğiniz zaman araçtanda şarj edebilirsiniz. Böylece şarjım bitti sıkıntınızda kalmaz uzun yolda şarj bitmesi can sıkıyor.

• Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kibritinyanmayanucu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toksin

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Foruma yeni üye biri olarak beni de aranıza kabul ederseniz sevinirim. Bende de 2010 comfort plus dizel var. Konu ile ilgili olarak yazılan tüm yazılanları okuyamasam da sayfalara tek tek göz gezdirip, yazılanlar, görüşleriniz ve yorumlarınız hakkında fikir sahibi oldum. Genel olarak arcımdan oldukça memnunum. Ancak, 1-2 eksiklik beni rahatsız etmekte. Bunlar,
    1) Hız sabitleyicisi olmaması
    2) Kol dayama olmaması
    3) Teypde USB girişinin olmaması
    4) Arka camların otomatik olmaması

Yazdıklarımdan 4. madde ile ilgili olarak yapılabilecek bir şey yok. Ancak ilk üç maddeyi kendi lehime çevirmek istiyorum ve konu ile ilgili olarak görüş ve yardımlarınızı bekliyorum. İzmir'de ikamet ettiğim için görüş ve yardımlarınızı buna göre yapmanızı rica ederim.

merhaba,
    1-hız sabitleyici serviste taktırabilirsiniz 250tl civarı bir fiyatı var
    2-orta kol dayama serviste veya dışarda taktırabilirsiniz 100-150 tl gibi fiyatı vardır.
    3-teyp usb girişi yok ama aux girişi var,
    4-arka camların manuel olması sorun yaratmaz, otomatik oldu da noldu ne zaman kullandık ki diye düşünün ve rahatlayın

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Sadece arabada kullanabileceğim, aux girişi ile uyumlu ve bana sarj sorunu yaratmayacak bir mp3 player ya da o işlevi görecek bir cihaz tavsiyesinde bulanabilir misiniz?

Philips alıp istediğimi bulamamıştım. 15 gün içinde ekranı bozuldu. Sony aldım Memnun kaldım. Sony NWZ-B163R Tavsiye ederim. USB üzerinden sarj oluyor. Usb giriş Araç çakmağı alırsınız. en kötü İphone4 araç şarjı alın 5TL. İstediğiniz zaman araçtanda şarj edebilirsiniz. Böylece şarjım bitti sıkıntınızda kalmaz uzun yolda şarj bitmesi can sıkıyor.

Alıntıları Göster

çok tesekkürler ilginize. çok da fazla kafa karıştırmaya gerek yok galiba :) hemen alıyorum önerdiğiniz modeli :)
    |
    |

• Er
    10 Mesaj
    HERKESE MERHABA 25 OCAK 2012 İTİBARİYLE BENDE SIFIR KM YENİ C3 UME KAVUSTUM

YENİ C3 1.4 VTİ CONFORT (95HP) BMP - PLATIN GRİ.

ARACI COK SEVDİM ALALI 2 GUN OLDU ANCAK YERİMDE DURAMIYORUM SİMDİDEN 200KM Yİ DEVİRDİM. GERCEKTEN COK HARİKA BİR ARAÇ. AYIN 23 UNDE ANLASMA YAPTIM 2 GUNDE KAVUSTUM GERCEKTEN COK MEMNUNUM. C3 SAHIBI OLMAK GERCEKTEN COK GUZEL. İYİ FORUMLAR
    |
    |

|
    |
    cok teşekkur ederim. dızel secmememin sebebi gercekten KAPTAN oldugumdan dolayı yılın 7-8 ayını gemilerde evimden uzak gecirdigim icindir. dolayısıyla cok fazla km yapamam. şöyle soyleyim eski aracım 9 yasındaydı ve 48300 km de sattım bu sekilde az kullanma imkanı olan biri olarak dizele ihtiyacım yok. buyuzden de benzinli aldım. evet dizel yakıt olarak cok daha karlı ancak benim icin hic bi degeri yok dizel olmasının. ancak arac benzinli olmasına ragmen yakıt olayı gercekten cok guzel. diger araclarla kıyaslayınca hem yakıtı dusuk hemde performansı tatmınkar. ilk otomatik aracım oldu bu. su an cok memnunum. b segmentinde c3 fiyatına ve donanım standartları ve sunulan konfor diger araclara bence cok guzel fark atıyor. bu arada şeklide cok guzel bi bakan bidaha bakıyor
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hayırlı olsun yılda çok az km yapanlar için zaten dizelin bir manası yok. 9 senelik araç 48 bin km yapmış.Bu senede 5 bin km falan demek oluyor.
    Bencede dizel almamanız iyi olmuş. Sizin için en mantıklısı benzinli almak. Ben arabayı ekimde aldım 2012 model. 1.4 dizel. Şu an 6 bin km'ye yaklaştı araç.
    Benim gibi biri için dizel mantıklı ama onun dışında pek arabayı kullanamayan için benzinli en ideal i.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Biran önce Şubat gelsinde 1.4 e-Hdi alacağım Allahın iznikle Valla kaptan sizin adınıza çok sevindim. Heyecanınızı tahmin ediyorum. Allahım Güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    |
    |
    C3 cidden sınıfında en iyi araba bence. Ekonomik-Konforlu-Kullanışlı-Yerine Göre spor-Kaliteli İşçilik-Sürüş keyfi hepsi var c3 te. Daha ne olsun ya yemin ederim keşke baştan c3 alsaymışım boşuna gittim clio 3 aldım tekrar sattım sıfır araba aldım. Ah kafam diyorum şu anda.
    Arabaya aşık oldum başına bir şey gelecek çizilecek diye endişe edip duruyorum oturduğum yerde. Gece kalkıp bakıyorum var mı bir sıkıntı falan.
    Araba hastalığı çocukluktan geliyor. C3 te bunu 2 ye katladı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1228 Mesaj
    Kaptan kardes gemilerde mi kaptansin bizde gümrük sektorunde olduğumuz için sordum bu arada

|
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: racert

Yaptiran arkadaş bayi ismi verir misin

bahçelievler yenibosnada mersa var aynı yerin güngörendede var
    |
    |
    |
    |
    Mobile: LG G2 16GB | Gear: Kral Puncher Breaker W 58cm yivli namlu 330CC hava haznesi Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Mil-Dot Drager 6LT 300BAR PC:Intel Core i5 6400 Skylake * MSI B150M Pro * Kingston HyperX Fury DDR4 2133Mhz 16GB * Kinston HyperX Fury 120GB SSD * Sapphire RX470 OC Nitro 8GB GDDR5 256bit*Dark N10 ATX*Aerocool 600W 80 Bronze*Asus VP228HOto:Ford Focus 1.6 GHIA HB
  • Binbaşı
    1228 Mesaj
    Mersa ile gorustum 1 aydir citroenden dolayı yasaklanmış o yuzden takilmiyormus artik

|
    |
    Mobile: LG G2 16GB | Gear: Kral Puncher Breaker W 58cm yivli namlu 330CC hava haznesi Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Mil-Dot Drager 6LT 300BAR PC:Intel Core i5 6400 Skylake * MSI B150M Pro * Kingston HyperX Fury DDR4 2133Mhz 16GB * Kinston HyperX Fury 120GB SSD * Sapphire RX470 OC Nitro 8GB GDDR5 256bit*Dark N10 ATX*Aerocool 600W 80 Bronze*Asus VP228HOto:Ford Focus 1.6 GHIA HB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şimdi biz taktıramayacak mıyız cc ve limitleyiciyi üzüldüm doğrusu.
    |
    |
  • Binbaşı
    1228 Mesaj
    Son 1 ay oldu bu kararı alali bu arada kaptan kardes yahya kaptan mah özdağ otomotivin neresinde kalıyor acaba

|
    |
    Arkadaslar sizlere bir soru 2 el uygun fiyatlı bir polo bm buldum ne dersiniz alinir mi bu arada direksiyon kazık gibi geldi benimkinden sonra Su an 0 fiyati 41700 satan 34750 istiyor 2011 22000 de araç

|
    |
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.