Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.435
Cevap
67
Favori
221.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bej gövde ( beyaz tavan) ve beyaz gövde (kırmızı tavan ) renk c3 ‘lerde de ahşap süsleme ve üstü bej koltuk mevcut.
    İç-dış olarak bence en uyumlu gözüken ; gövde bej-beyaz tavanı beğendiğim için bu renk araç için kapora verdim.
    Mavi ve beyaz üstü mavi tavan araçlarda iç dashboard ve döşemelerde mavi renkler hakim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrdr M kullanıcısına yanıt

Kırmızı siyah gerçekten çok güzel, ancak aracı kullanacak olan eşim ve kızım aşırı dikkat cekici birşey istemedikleri ve bayiye gelecek olanlarda da beyaz kırmızı olmadığı için beyaz mavi tercih ettik. Bej beyaza da oğlan itiraz etti, karışan çok olunca böyle oluyor. Benim kendi aracım zaten ford s-max, ben küçük araç sevmiyorum.

• Merhaba Arkadaşlar,

Şirkete ikinci el egea alacaktık. Aracı genelde ben kullanacağım.. C3 Live paket 2020 model benzinli manuel almak istediğimi belirttim. C3 bir tık daha pahalı. İkna edebilirsem C3 aldırmak istiyorum. Sizce doğru mu yapıyorum:)

Citroen'in sitesinde Live donanım paketi görünmüyor ama.. Aracın özellik ve donanım listesine ulaşamadım?

Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Yakıt tüketimi, egea'ya kıyasla konforu vb nasıldır?

• Bu sabah camla ilgili sorun kendiliğinden hallolmuştu :) Tek basışta kesintisiz kapanıp açıldı.

Aferin len tosba dedik, 50 liralık benzin ısmarladık.
    Biz hep 50 liralık alırız :)

• Neden olmasın, daha detaylı fotoları da atayım özelden

• C3 fiyatlarına zam gelmiş. Kasım ayında 209’dan satmaya başlarlar.
    YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah üst dilime girmez diyelim. Toyota corolla hb geçen haftalarda 205 ti şuan 280 oldu

• omertimurtas kullanıcısına yanıt
    Kastettiğiniz bu liste ise 2 hafta önce güncellenen fiyatlar bunlar. Yeni değil yani.
    Kasım da zam gelme ihtimali çok yüksek ama haklısınız..

• Her ay düzenli zam geliyor, ekimde 2 kez güncellediler, eğer döviz daha fazla artmaz ise bu fiyatlarda kalır, İşin ilginç olanı ekim ilk listede 202.500 fiyat 197.500 kampanyalı fiyattı, şimdi fiyat 209.000 olmuş ama kampanyalı fiyat 200.000, yanı aslında sadece 2500 tl zam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: özkonak50

dediğine göre araç gümrükteymiş işlemleri bitmiş bayiye sevkini bekliyormuş.geçen hafta çarşamba gümrüğe gelmişti bu hafta bayiye gelirse teslim edecek

Hocam aracınız geldi mi ?

• POLECAT kullanıcısına yanıt

Evet perşembe gunu teslim aldım hocam

• quote:

Evet perşembe gunu teslim aldım hocam

Hayırlı olsun hocam. Biz hala bekliyoruz, hesabı kapatacam bu hafta.

Siz mi demiştiniz hatırlamıyorum da araçları bekletiyorlar daha yuksek fiyat için kesinlikle bende öyle düşünüyorum.neden derseniz aracın muane tarihi 21.09.2023 tarihi yani bu arac 9. Ay 20/25 arası gümrüğe girmiş tahminimce fiyat ucuz kaldı diye böyle bi yol izlediler sanırım.

• quote:

Siz mi demiştiniz hatırlamıyorum da araçları bekletiyorlar daha yuksek fiyat için kesinlikle bende öyle düşünüyorum.neden derseniz aracın muane tarihi 21.09.2023 tarihi yani bu arac 9. Ay 20/25 arası gümrüğe girmiş tahminimce fiyat ucuz kaldı diye böyle bi yol izlediler sanırım.

Evet hocam ben demiştim. Ekim başında teslim edilecek denilen araç için 25 gündür beklemek normal değil. Peki aracınızın Garanti başlangıç tarihi ne zaman gözüküyor? Muayene tarihi aracın üretim tarihi mi, yoksa gümrüğe giriş tarihi mi oluyor ? Şu an yine zam gelecek sanırım. Hesabi kapatmak istiyorlar

Garanti başlangıç bende gözükmüyor sadece ilk bakım 15 bin vs onlar gözüküyor

• quote:

Garanti başlangıç bende gözükmüyor sadece ilk bakım 15 bin vs onlar gözüküyor

Garanti belgesinde hangi tarihten başlatmişlar garantiyi ?

Ona araca binince bakayım belgeler aracta akşam yazarım tarihini

• sorrento kullanıcısına yanıt

live paket eylül ayından önceki araçlar makyajsız olanlar yani.

donanım olarak feel paketle eşdeğer onun donanımına bakabilirsiniz.

• yeni c3 lerde ön yan camlardaki çıtalardan rüzgar sesi giriyor mu içeriye? kullanıcılardan acil cevap alabilirsem süper olur :)

not: clio kullanıcısıyım shine paket c3 alma durumum var clioda o durumdan çok sıkıldım.

• mednus M kullanıcısına yanıt

Mercedes E serisinde dahi giriyor hocam yeterince hızlı giderseniz.

Clioyu bilmem ama Polo dahil tüm b segmenti araçlarda 100'den itibaren duymaya başlarsınız rüzgarı hafif hafif. Gittikçe artar sonra. Rüzgar sesini az alan b segmenti araç da anca motor ve yol sesini çok fazla alan araçlardır, perdelediklerinden rüzgarı az duyarsınız sadece.

C3 shine tavsiye ederim segmentinin en mantıklı aracı.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.