Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.436
Cevap
67
Favori
221.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrdr

Dürüst olmayan da kazanır şu an, siz almadığınız an almaya hazır onlarca müşteri var her bayide. Bunları böyle puştluk yapmaya iten de bu koşullar zaten.

Orası öyle tabi ama biz kullaniciyiz bu işin ticaretini yapmayacağız. Manasiz bir fiyat artışı insanın zoruna gidiyor. Ekim başı teslim denildi hala bekliyoruz. Benim aklıma o zaman gelen ilk parti araçları başkalarına sattıkları geliyor. Bu yüzden bir sonraki siparişleride şu anki fiyat üzerinden satmaya çalışıyorlar. Yakında acık arttirma usulü satacaklar herhalde. Kapora vermek, sözleşme yapmak bunların bir önemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Kesinlikle oyle hocam

yoksa gunlerce araba gumrukte beklemez

St nin bana verdiği şasi numarasinda garanti başlangıcı 30 Eylül. Ya başka aracın şasi numarasini verdi bana, ya da stok yapıp elinde bekletiyor en fazla fiyatı kim verirse ona satacak. Çünkü ben dedim araç gümrükteyse yakın bir şehire getirsin ben alırım. Yoğunluk olduğu için kabul etmiyor nakliye firmasi falan dedi. İnsanı şüphelendiren her şey oluyor.

• POLECAT kullanıcısına yanıt
    Garanti başlangıcını nasıl öğreniyorsunuz MyCitroën uygulamasından bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E848953

Garanti başlangıcını nasıl öğreniyorsunuz MyCitroën uygulamasından bulamadım

Periyodik bakımını olduğu bir bölüm var. Onu tıkladığınızda sağ altta büyüteç işareti var onu tıklayınca orada yazıyor Garanti başlangıcı diye.

Teşekkür ederim 29 Eylül başlangıç 10 ekim gibi teslim almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E848953

Teşekkür ederim 29 Eylül başlangıç 10 ekim gibi teslim almıştım

Fatura kesiminizde 29 undamiydi ?

Net hatırlamıyorm ne zaman kesildi bu arada 10 ekim değil 6 ekim teslim edilmiş yanlış söyledim

• Garanti uzatmayı düşünen var mı acaba?

• 2 yıl dolmaya yakın yaparsınız. Citroende garanti uzatma fiyatı ilk alış zamanında ya da aracın 2 yaşa yaklaşmasında fark etmiyor. Halbuki bu bir opsiyon olduğu için ilk alış döneminde çok daha ucuza, sonradan aracın garantisinin bitimine doğru çok daha pahalı olmalıydı.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Şaşırdım doğrusu hemen yapınca ciddi opsiyon yapılmalı?

• mrdr M kullanıcısına yanıt

YALITIM MALZEMESİ, DOLGU.

• Aracı aldığınızda ilk bakımın ne zaman veyahut kaç kmde olacağına ilişkin bayilerden neler dendi arkadaşlar, paylaşabilir misiniz

• 1 yıl sonra yahut 15bin km.'de diye söylemişti benim aracı aldığım arkadaş.

Aracınızla ilgili gelişme var mı bugün konuştunuzmu

• quote:

Orijinalden alıntı: özkonak50

Aracınızla ilgili gelişme var mı bugün konuştunuzmu

Bugün bayiye gidip konuştum. Sistemden baktı en son 16 ekimde tamamlanan bir işlemi olmuş dedi. Nakliye bekliyor dedi. Fiyat ile ilgili hala net birşey yok. Büyük ihtimalle zam gelir dedi. Ne kadar olacağı ile ilgili birşey demedi. Gelen bazı araçlar vardı onlara baktim bayide. Beklemedeyim hala yarın arayıp biraz daha sıkıştırıcam fiyatla ilgili malum Perşembe günü merkez bankasinin faizi arttirmasi öngörülüyor. Dolayısıyla kredilerde zamlanacak. Ona göre bir plan yapmak gerekiyor

Sizde durum ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLECAT -- 19 Ekim 2020; 23:9:40 >

Ben bugün seve seve 9 bin daha yolladım 195 oldu araç.ne hikmetse parayı yolladıktan sonra yarın faturalama ve plaka işlemlerinin başlayacagını öğrendim.bu hafta teslim alırım diye düşünüyorum

şikayet vara yazdım,citroen instagram sayfasına yazdım ordan geri dönüş yapılacaktır diye bilgi geldi ama yapılmadı.müşteri hizmetlerini 3 kez aradım telefon hep boşa düşüyor ulaşamadım ama bi sonuç çıkacagını sanmıyorum almazsam 200 e alıcısı eminim hazır

• quote:

Ben bugün seve seve 9 bin daha yolladım 195 oldu araç.ne hikmetse parayı yolladıktan sonra yarın faturalama ve plaka işlemlerinin başlayacagını öğrendim.bu hafta teslim alırım diye düşünüyorum

şikayet vara yazdım,citroen instagram sayfasına yazdım ordan geri dönüş yapılacaktır diye bilgi geldi ama yapılmadı.müşteri hizmetlerini 3 kez aradım telefon hep boşa düşüyor ulaşamadım ama bi sonuç çıkacagını sanmıyorum almazsam 200 e alıcısı eminim hazır

Valla hocam fahiş bir artış olursa ben vazgeçeceğimi beyan ettim. Zaten daha önceden sıfır faizli bir kredi için konuşmuştuk olmadı o. Onuda söyledim. Ben araca ilk baktığımda pazarlık yaparken fiyat en fazla 2-3 bin artar demişti. Eğer orta yolda bulusmaya calismazlarsa fiyat artışını aşırı yaparlarsa ben kaporamin iade edilmesini isteyeceğim. İnsanları sürekli fiyatlar artacak fiyatlar artacak diye bir panik havası yaratılmaya çalışılıyor. Bu fiyat artışı muhakkak duracak bir yerde. O zaman rüzgar tersine dönecek.

Bende geri alayım dedim paramı ama 195 bine bu donanımda bu sınıfta araç bulamadım.mecbur tamam dedim.herkez için hayırlısı olsun hakkımızda

• özkonak50 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz tutara göre artan miktarı kafanıza takmayın. Ben yazın kredi ile yatırım için ev alacaktım. Krediler düştü diye 30 bin arttırdı fiyatı. Sinirlendim almaktan vazgeçiyordum son anda bir pazarlık daha yaptım artışı 20 bine düşürdü, aldım ben de. Sonra 2 ay içerisin fiyatı 100 bin arttı. Diyeceğim o ki ticarette 9 bin fazlaya bakıp üzülmeyin. Bugün fazla çıktı ama fiyatta artış devam ediyor. Şimdiden liste fiyatı 200 ü geçti. Boşuna sıkmayın canınızı. 6 ay 1 yıl sonra liste fiyatlarına bakıp iyiki almışım diyeceksin

• quote:

Bende geri alayım dedim paramı ama 195 bine bu donanımda bu sınıfta araç bulamadım.mecbur tamam dedim.herkez için hayırlısı olsun hakkımızda

Sizin fiyat artışı yine kabul edilebilir bazılarına 200-205 bin demişler bu cok fazla siparişi verilmiş bir araç için. Aynen öyle hocam hayırlısı ne ise o olsun.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.