Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık senden görürler. Shine paket ile gözler üzerinde olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • broşürde olduğuna dair bilgi var, bu konu niye bu kadar belirsizmiş gibi konuşuluyor anlayamadım.YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) bunların kombinasyonu fren yapmıyorsa zaten yazıklar olsun bu kadar teknolojiye.

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
  • mirrorless M kullanıcısına yanıt

Ben de Citroen ikinci eli yok sanırdım aracı koydum ertesi gün sabah sattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fiat 500L manuel i istanbulda haftasında istediğim fiyata sattım, turkuaz rengiydi, hastası geldi kapora gönderdi akşamında, sonraki gün de sattım. İkinci eli yok terimi eskide kaldı zaten, bayilerden 1 ayda gelen aracın ikinci eli olmaz mı olur tabi ki

• Alt bagaj havuzum. Tam oturdu gibi

Güzel olmuş, linkini de paylaşır mısınız lütfen?

• power animal kullanıcısına yanıt

Wöller Citroen C3 Aircross Bagaj Havuzu 2017 2021 3D Wöller Ultraflex Esnek

https://www.hepsiburada.com/woller-citroen-c3-aircross-bagaj-havuzu-2017-2021-3d-woller-ultraflex-esnek-p-HBCV000002EPLL?magaza=oto365

dip köşelerde açıklıklar yapmışlar nedenini bilemedim. Satıcı göndermeden önce aradı, üst bagaj için mi alt bagaj için mi diye. Alt için istedim, eni boyu kaymayacak şekilde oluyor ama bazı kısımları bilerek parmaklar girecek kadar açık yapmışlar.

• hashus1099 kullanıcısına yanıt

Noktayı koymuşsunuzYENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

Bugün siparişi veririm artık şansıma ne çıkarsa diyordum ki ilaç gibi geldi. Çook teşekkürler :)

• Merhaba arkadaşlar,

Bende Mart 15'de Cetaşdan yaptıgım gorusme netıcesınde pazarlıkla aracı almaya karar verdım. Ama maalesef aracların gelmesınde sıkıntı olusunca pazarlık yapılan fıyat uzerınde artısa denk geldım. Aracı 29 Nısanda teslım alabıldım. Tam kapanmanın baslama gunu oldugu ıcın bıraz hızlı hareket etmem gerektıgı ıcın ıncelemeden alıp cıkmak zorunda kaldım. Buyukcekmeceden kurtkoye gelmek ıcın 2 saatım vardı :) Sonrasında ınceledıgımde kumandadan camların kapanmaması acıkcası sacma gelmıstı sordum bayıye yok dedıler ama kapanma sonrası detaylı bakacaklarını soyledıler. Bırde telefonu mırorlınk ıle baglamayı beceremedım. ama galıba o da telefon secıyormus. telefondan cıtroen uygulamasına gırınce ulke secımı ıstıyıor ama orada turkıye yok. Bu arada ekranda vıdeo ızleyen var mı? kılıf onerısı olan var mı ?

• umutataoglu U kullanıcısına yanıt
    Cam kapanma yok. Telefon bağlamak için Android 10 ve üstü ise otomatik uygulaması var. İPhone denemedim.

• cam kapanma konusunda bu forumda servıste program ıle yaptırdık dıyenler var . Android 10 ıle vıdeo ızlenen program hangısı

• cam kapanma ıcın atılan programdan servıs ucret alıyor mu? bı de 1500-2000 km cıvarında servıse gıdılmelı mı

• gordugum kadarı ıle 1,63 den kredı cekenler falan olmus 1,51-1,54 arası vakıftan cekebılırsınız (degısmedıyse)

• umutataoglu U kullanıcısına yanıt

İhtiyaç kredisi aldım ben de 1,51 le vakıftan 10 gün önce

• erknaa E kullanıcısına yanıt

Daha net bir fotoğraf atayım siz karar verin yine de. O beyaz kanca yerleri açık bırakılmış amacı nedir bilmiyorum. Sahler paspaslar çok gecikti bayram sonrasına sarktı.

• Bu araçla bebek koltuğu kullanan var mı? Ne önerirsiniz?

• Karter koruma taktıran var mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahirzora A kullanıcısına yanıt

Cybex pallas 2 var bende baş kısmı tavana değmek üzere.

Teşekkür ederim. Dün akşam sipariş verdim. Bugün kargoladılar. Bagaj havuzunu da sahlerden alacaktım. Ancak hiç yorum vb bulamadım. Sizin fotoğrafı görmesem şansımı sahlerle deneyecektim.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.