Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, makyajsız kasa c3 aircross aldım ikinci el. Yalnız 2. Günde şunu farkettim; emniyet kemerini takmadan aracı kullandığımda, kemer ışığının dışında bir de collision alert denen lamba yanıyor görsellerini ekleyeceğim. Bu normal midir emin olamadım, ekspertizde bununla alakalı bir not düşmemiş. Kemeri taktığımda bu ışık sönüyor. Çıkartırsam tekrar yanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

• CANBERKCAKMAK C kullanıcısına yanıt

Normal benim araçta da aynısı var kemer uyarısı ..

• honour06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim gerçekten içim rahatladı :)
  • Beyler selamlar ilk bakim 1 yil 10.000 km miydi yoksa 1 yil 15.000 km mi bunu unuttum kagidida bulamiyorum bilgi verebilirseniz mutlu olurum tesekkurler

• FnTr F kullanıcısına yanıt
    Merhaba 15.000 km
  • Arkadaşlar iki sorum olacak, yaşayan varsa eğer yardımcı olabilir mi?
    1-) yandaki araca kapı falan değdiğinde direk beyaz bişi oluyor, bunu geçirmenin yolu var mı?
    2-) aracı ilk çalıştırınca benzin kokusu oluyor, bu normal mi değil mi bilemedim, yere damlayan kaçak bişey de yok.
  • Kapının kenarı hemen beyazlıyor gerçekten ve can sıkıcı... dokunması yeterli...bu kadar kolay mı boyası kalkıyor?

• 280 günde 10.000 yaptik nice 10.000 lere insallah masallah :)
    YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
  • https://account.services-store.citroen.com/myaccountcitroen/s/

Bu adrese girip mycitroen hesabınızla oturum açarak TomTom 3 yıllık canlı trafik açabilirsiniz.

Peugeot update ile maps ile V20 sürümüne güncellemeyi unutmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnTr

280 günde 10.000 yaptik nice 10.000 lere insallah masallah :)
    YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
    Biz hep yılda 9 bin yapıyorduk, arabayı alalı 4 ay oldu km şuan 7 bin. 1.2 yakıtı makul olunca baya bindik.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Ustam bunu actikda ben ekrani guncellemistim fakat haritayi guncelleyemiyorum bunun turkce yonlendirmesi varmi harita icin destek olursna mutku olurum

Kemeri takmadığınızda sistem aktif olmaz çünkü sert fren size zarar verebilir

Eski kasayı galeriden mi aldınız?
    Nette Peugeot update programını aratıp indirin. Ona araç şase no girince V20 europa haritası indiriliyor. Program sizi yönlendirir. Hatta PC de Flash bellek takılı olursa kendi format atıp yükleme yapar. Sonra 32 GB USB 3.0 olsun açılınca 20 GB civarında oluyor. Yaklaşık 30 dakika sürüyor yükleme. Araç start stop kapalı ve çalışır olacak. Araç kullanabilirsiniz demiş ama tavsiye edilmiyor.

Takilirsaniz haber verin. PC den yaptım linkler telde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 30 Ağustos 2021; 2:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Nette Peugeot update programını aratıp indirin. Ona araç şase no girince V20 europa haritası indiriliyor. Program sizi yönlendirir. Hatta PC de Flash bellek takılı olursa kendi format atıp yükleme yapar. Sonra 32 GB USB 3.0 olsun açılınca 20 GB civarında oluyor. Yaklaşık 30 dakika sürüyor yükleme. Araç start stop kapalı ve çalışır olacak. Araç kullanabilirsiniz demiş ama tavsiye edilmiyor.

Takilirsaniz haber verin. PC den yaptım linkler telde yok.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bilgi için teşekkürler. Evet galeriden aldım tanıdık galeriydi. Takas ve krediyle birlikte otomatik dizel shine pakedi 265 bine almış oldum.
    Güle güle binin, kazasız belasız sürüşler inşallah
    Biz de bu gidişle galeriden alacağız herhalde eski kasa ( yani makyajsız kasa) shine olanını
    Dizel- benzin fark etmez bakıyoruz 2.nci araç olarak
    Eğer bildiğiniz benzer durumda araç İçin tanıdık yer veya galeri varsa özelden yazarsanız sevinirim...
    iyi geceler 🙏🏻

selamlar , bu arada benimde 2020 shine paket ama böyle bir ışık yanmıyor , ilk kontrak açtığımızda yanıyor ama çalışında 3 4 saniye sonra sönüyor otomatik burada sorun olabilir diye düşünüyorum ama giderken bu ışık hiç yanmadı bende ,

Araç çalıştıktan sonra yanmaması, aktif olarak çalıştığı anlamına gelir. Emniyet kemerini çıkardığınız zaman tekrar yanmaya başlar.
  • Bilenlere bir bilgi danışmak istiyorum,
    Acaba 2020 ve 2021 model shine paket araçların ( benzin -dizel fark etmez) hangilerinde Acil aktif fren ( gerekli şartlar oluştuğunda kendi kendine fren yapıp aracı durdurma) mevcuttur?
    Bu gidişle muhtemelen 2. El 2021 shine benzin veya 2020 shine dizel alacak gibiyim de
    Ama acil aktif fren olmazsa olmazım ( malum eşim kullanacak ta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airwolf26 -- 31 Ağustos 2021; 23:42:7 >
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt

Merhaba; bunu forumun önceki sayfalarında ben paylaşmıştım. İki sefer acil fren desteğinin çalıştığına bizzat şahit oldum, ani aracın fren yapmasıyla kendime geldim , gayet iyi çalıştığına şahit oldum.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.