Şimdi Ara

Yeni Chevrolet Aveo DİZEL Fiyatları Belli Oldu ! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
2
Favori
44.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Passenger

Bugün Yeni Aveo'yu inceledim (Sedan).
    Kesinlikle ve kesinlikle arkası resimlerdeki gibi görünmüyor. Daha çekici ve daha güzel. Kesinlikle plazada görün, inceleyin derim.
    İç kısmına geçtiğimde de ferah, geniş bir iç mekan buldum diyebilirim. Araç çok güzel.

hangi rengi inceledin, renkten renge arka kısmın çekicıliği değişiyorda, koyu renk olan fümeye yakışıyor, mavide gerçekten kötü duruyor arka. Açık Gride de ön çok güzel duruyor arka konusunda tam fikir sahibi değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Bugün Yeni Aveo'yu inceledim (Sedan).
    Kesinlikle ve kesinlikle arkası resimlerdeki gibi görünmüyor. Daha çekici ve daha güzel. Kesinlikle plazada görün, inceleyin derim.
    İç kısmına geçtiğimde de ferah, geniş bir iç mekan buldum diyebilirim. Araç çok güzel.

hangi rengi inceledin, renkten renge arka kısmın çekicıliği değişiyorda, koyu renk olan fümeye yakışıyor, mavide gerçekten kötü duruyor arka. Açık Gride de ön çok güzel duruyor arka konusunda tam fikir sahibi değilim.

Gümüş Gri rengini inceledim, gerçekten de güzel görünüyordu.
    Kent grisinin (lansman rengi) de güzel duracağına inanıyorum.

• bencede sedanın arkası b segment arabalar için konuşacak olursak güsel
  • sonunda babam için 1.3 lt gümüş gri sedan siparişini verdim.
    önümüzdeki hafta gelecek ama mtvden dolayı 1 ocağı bekleyeceğiz.
    fiyat 36 000 ( hediye yok :) )
  • Şimdiden hayırlı olsun. 36 bine o donanım ve güvenlikte dizel araç zor alınırdı zaten. Aracın kore üretimi olmasına şimdi daha çok sevinmeye başladım. Malum ülkeler karşısında bizimle dost veya en azından nötr diyebileceğimiz ülkelere para kazandırmak daha doğru geliyor bana.
  • teşekkürler sayın kesbi,
    fiyat,performans,güvenlik,donanım,yakıt,bagaj hacmi (502 lt-sedan) gibi konularda ortalama alırsak muadillerinin çok ilerisinde oluyor.ufak çapta bir ürün alırken bile haftalarca araştırma yapan birisi olarak araba konusunda ne kadar çok araştrma yaptığımı az çok tahmin edebilirsiniz.çoğu araçta test sürüşü yaptım,çogu arabanın artılarını eksileri yorumlarını okudum.bunlara rağmen aracımız bizi üzerse yapacak birşey yok.ince eleyip sık dokudum gerisi kader
  • aveo dizel kullanan yorum yazarmı en çok merak ettiğimde ses yalıtımı, kafa ütülüyormu 1 saatlik kullanımdan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman ağa

aveo dizel kullanan yorum yazarmı en çok merak ettiğimde ses yalıtımı, kafa ütülüyormu 1 saatlik kullanımdan sonra.

evet,malesef dizel motoru(1.3 75 bg lt ) gürültülü ve araç bu gürültüyü içeri alıyor.ama muadillerinde durum nasıl bilmiyorum.polo 1.2 tdi için de çok gürültülü oldugunu duymuştum.
    bluetoothda çoğu tel markası için rehberi görüntüleyemiyorsunuz.bu durumda aramayı telden yapıp sonra bluetoothu açıyorsunuz,gelen aramada da direk bluetooth üzerinden görüşebiliyorsunuz
    Bir diğer eksisi de müzik sistemi yetersiz.(150 tlye iyi seviyeye getirilebilinir)
  • quote:

aveo dizel kullanan yorum yazarmı en çok merak ettiğimde ses yalıtımı, kafa ütülüyormu 1 saatlik kullanımdan sonra.

95hp multijet punto daha sessiz,aynı motorlu aveo motor sesini içeri alıyor.ikisinide kullandığım için farkı duyuyorum.kafa ütüleyecek kadar ses yok.sabah erken ve gece geç saatlerde motor sesi duyuluyor,gün içerisinde duyulmuyor.süspansiyonlarıda biraz sert.ben memnunum aveo dan.süspansiyonun sert olmasını seviyorum,tek eleştireceğim tarafı sabah erken saatte çocukları okula bırakırken motor sesi biraz oluyor,geçen seneki aracım punto evo da dizel sesi yok gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people1

quote:

95hp multijet punto daha sessiz,aynı motorlu aveo motor sesini içeri alıyor.ikisinide kullandığım için farkı duyuyorum.kafa ütüleyecek kadar ses yok.sabah erken ve gece geç saatlerde motor sesi duyuluyor,gün içerisinde duyulmuyor.süspansiyonlarıda biraz sert.ben memnunum aveo dan.süspansiyonun sert olmasını seviyorum,tek eleştireceğim tarafı sabah erken saatte çocukları okula bırakırken motor sesi biraz oluyor,geçen seneki aracım punto evo da dizel sesi yok gibiydi.

hocam teşekkürler bende 206 hdi vardı akşam eve gelince 2 hapla duruyordum baş ağrısından, dizelde sessizlik bi lüks artık, bilgilendirme için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.