Şimdi Ara

Yeni Chevrolet Aveo DİZEL Fiyatları Belli Oldu ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
2
Favori
44.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lifeanddead

Yeni Aveo'nun donanım listesine birşey demiyorum. Yeterli bir donanım seviyesi var. LT modeli için konuşuyorum. Ama yol bilgisayarı yok bildiğim kadarı ile. Bu önemli bir eksik. Fakat bugün bana verdikleri fiyat 37.500 TL yüksek geldi. Yani bu kadar olmamalı. Tamam güzel araç ama bir Corsa değil.

imzanda da olduğu gibi Düz vitese Corsa esp sunmuyor..Bizde Corsa&Astaradn birinde karar kılacaktık ama Opelin gıcık bir opsiyon anlayışı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

quote:

Yeni Aveo'nun donanım listesine birşey demiyorum. Yeterli bir donanım seviyesi var. LT modeli için konuşuyorum. Ama yol bilgisayarı yok bildiğim kadarı ile. Bu önemli bir eksik. Fakat bugün bana verdikleri fiyat 37.500 TL yüksek geldi. Yani bu kadar olmamalı. Tamam güzel araç ama bir Corsa değil.

imzanda da olduğu gibi Düz vitese Corsa esp sunmuyor..Bizde Corsa&Astaradn birinde karar kılacaktık ama Opelin gıcık bir opsiyon anlayışı var

ESP önemli bir eksik tabi ki fakat sırf ESP var diye de Aveo'nun yüksek fiyatını kabullenmek yanlış olur.

Enjoy donanım corsa 36,5
    LT donanım Aveo 37,5

ALdığım fiyatlar böyle. Ben bu şartlarda corsayı tercih ederim.

Bir de aveonun iç hacmi denmiş. Özellikle arka koltuklarda corsa da çok daha rahat ettim. Aveonun büyük olan sadece bagajı.

• yeni aveo alacaklar ya da alanlar yorumlarının altına aldıkları fiyatları ekleyebilirlerse sevinirim .
  • quote:

yol bilgisayarı sadece LS donanımında yok. LT ve LTZ donanımlı olanlarda standart.

standart olan donanımlar acısından baktığımda yeni aveonun sunduğu donanımlar gercekten akıllıca. e ncaptan rekor puan ile 5 yıldızın yanı sıra ABS, ESP, 8 hava yastığı gibi güvenlik donanımlarından kesinlikle taviz vermemiş.

yani müşterisine ,
    ben güvenlik seviyesini en üst düzeyde standart tutuyorum, fakat güvenlik dışında ,istediğiniz bluetooth, yol bilgisayarı, direksiyondan kumanda gibi extra donanımlar istiyorsan bir miktar para verip üst donamını alın diyor

• tüm mesajlari okuyAmadim 2 kasımdakileri inceleyebildim sadece ..

DİZEL AVEO teslim edildimi alan varmi düşüncelerinizi merak ediyorum ..
  • Ben birşey merak ediyorum. Bu aracı babam için bakmıştım ama pek beğenmedi. İlk sayfadaki fiyatları da görünce ister istemez acaba nereye gidiyoruz gibisinden bir soruyu iyice sormaya başladım. Zira arça fiyatları gittikçe artıyor. Kuzenim 45K ya aldığı dsg'li Caddy'i şimdi aynı fiyata alamıyor, arabadan kar ettiğini söylüyor. 2. elde 22-23K dan giden megane 2 lerin fiyatları 26-27k'yı gördü.

Baltık Kuru endeksi diye bir parametre var. Bu endeks dünya üzerinde metal nakliye fiyatlarını gösteriyor(Deniz yolu ile). Endeksin artması ve azalması metale olan talebi ve metal fiyatlarının durumunu doğrudan anlatır ama 2008 mayıs ayında endeks tavan yapmış iken aldığımız emsal aracın fiyatı şu an ki aynı aracın fiyatından daha düşük.

Listelerde zam üstüne zam görüyoruz. Kimsenin bu durumdan şikayet ettiği de yok esasında. Önceden 30K ve biraz üzerine C sınıfı bir aracı boş donanım ile satın alabilirken şu an ancak ve ancak B sınıfı bir aracın boş haline (ki o da Aveo, sağolsun pek çok şey standart) niyetlenebiliyoruz.

Ben cebime giren çıkan para ile satın alabildiğim şeylere bakarak, evet durumum iyileşti ya da kötüleşti derim. Son 5 yıl için ise sürekli eksideyim, sürekli olarak yolunuyoruz. Gelir sabit ama gider kalemi ve o gelir ile alabileceğim mal daha düşük nitelikli ya da daha düşük sınıfa ait bir araç. Peki ne olacak bu işin sonu? 2. el bile, (kötü ikinci el yahu...Galericiler tarafından belirlenen piyasa altı üstü)tok satıcı durumuna geçmiş. 0 km satıcılarını, şu bu firmasını geçtim.

Böyle giderse D-C sınıfı araç bakmayı bırakın, B sınıfına bile zor bineceğiz :)

• evet b sınıfına bile zor bineceğiz, katılıyorum.
    2.elde biraz mantıklı bi araba buluyorsun, kredi oranları ile 1. el fiyatına yaklaşıyor.
    1. el zaten %20-30 zam gördü ve onun da kredi oranları çok iyi değil :(
  • aveoya lpg takılabilse benzin+lpg, dizelden yaklaşık 5000 lira ucuz oluyo. iyi para bence
  • LPG takilabiliyo zaten. Landi renzo ile görüşmüştüm motor garantisini yazılı olarak onlar veriyor . Arabanın diger tüm garantisi de Chevrolet tarafından devam ediyor zaten
  • Bu arada biraz once izmir surtas ile gorustum.

yeni aveo dizeller gelmis bayilerde var
  • araba taş gibi ama bu forumdaki yorumlar genelde o paraya olmaz diye, acaba diyorum fazla açılmadan 2006-2007 Esp,yan havayastıkl C4 mü alsam. Altımızda bir tane satılacak araba olmayınca, cebinde de peşinat olmayınca insan kara kara düşünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Bu arada biraz once izmir surtas ile gorustum.

Hocam Aydın sürtaş tan beyaz LT+Arka park sensörü 31.500 fiyat aldım.İzmir sürtaşı bir yoklarmısınız ne kadara veriyorlar 31 desinler gidip alayım şurası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

Hocam Aydın sürtaş tan beyaz LT+Arka park sensörü 31.500 fiyat aldım.İzmir sürtaşı bir yoklarmısınız ne kadara veriyorlar 31 desinler gidip alayım şurası.

Ben liste fiyatı 37,619 TL olan yeni aveo HB Benzinli otomatik beyaz renk icin 35.200 fiyat aldım 2.500 tl indirdiler ki İzmir'deki her bayi hemen hemen aynı fiyatı veriyo
  • iyi indirmişler.bizde 39 fiyat çekip onun üzerinden indiriyorlar........
  • quote:

quote:

Ekmek mi alıyosunuz yahu Para peşinse inebilirler belli olmaz. 2011leri bitirmeleri lazım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

quote:

Ekmek mi alıyosunuz yahu Para peşinse inebilirler belli olmaz. 2011leri bitirmeleri lazım artık.

peşin yada kredi farketmiyor kesbi onlar zaten kredi de olsa nakit olarak alıyolar bankadan. ben kredi için almıstım fiyatı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

quote:

peşin yada kredi farketmiyor kesbi onlar zaten kredi de olsa nakit olarak alıyolar bankadan. ben kredi için almıstım fiyatı

Yarın gidip detayları konuşacağım kredi ile almayacağım ben 10-15 verip gerisini senet yaparlar mı acaba ? Bİr kısmını verip geri kalanını nisan-mayıs gibi ödemek istiyorum peşin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 30 Kasım 2011; 19:51:56 >

• senet yapmazlar galiba ama kredi çekip nisan mayıs gibi tamamını kapatabilirsn bankadan, üstelik o ayların faizini ödemeden kapatırsın
  • arkadaslar 2012 benzinliler hala yok.
    lt 2012 1.3 dizeli de 37 den aşağı inen görmedim.

bir de dikkat edin. fiata mtv dahil mi. arabayı aralıkta alırsak bir de ocakta mtv ödeyecekmişiz. yani şimdi alan biri mtv yi ödemiyorsa bayi 350+350 700 tl ödeyecek fazladan. bilginiz olsun.
  • Topkapı Cevizlibağ Odak Opele'de fiyatları sor istersen
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.