Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
1
Favori
103.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben bu seri laptopları çok beğendim... gördüm adeta vuruludum. 1.500 tl civarı bi bütcem var. oyun oynamak istiyorum. hangi modeli almalıyım. bir de anlamadığım casper size bedavadan 64bit işletim sistemi mi gönderdi? eğer öyleyse gerçekten helal olsn...
  • evt bana daha göndermedi belki göndermez ama 64 bit cd bedava + kargo 2,5 tl ya monteniva laptoplar süper bende cok begeniyorum http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=810
  • 1500 tl butcen varsa bu model iyi -->http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1857
  • ya arkadaşlar şimdide kısayol tuşlarına basınca ekrana bi görüntü geliyo ya şimdi de o gitti onu nasıl geri getirebiliriim bilen varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem.petek

1500 tl butcen varsa bu model iyi -->http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1857

önerdiğiniz linkteki notebookla oyun oynanmaz. Ekran kartı paylaşımlı. arkadaş oyun oynayacağını söylemiş.

http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1859
    Casper Nirvana CPM-T640-4K15

bu işinizi görür. fiyatıda tam 1.499 tl. 1500 tl bütçesi olan için ideal.

• Casper Nirvana CPM-T640-4K15

evet bence de öne çıkan model bu

ancak işlemciler hakkında bilgim yok kendimi biraz daha zorlayıp

Casper Nirvana CPM-P860-4K15 bunu mu almalıyım? aradaki işlemci farkı nedir?

bir de vista home premium farkı var. sanki bu modeli almak daha mantıklı gibi. biraz yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen89 -- 24 Nisan 2009; 18:12:08 >
  • t serisi eski seridir kafana takılmazsa isini gorur.ama kusku kalacaksa p8600 al
  • casper cd çıkışı için tel no istedi ben vermeyi unutmustum yani cdyi yollicaklar
  • hehe hadi hayırlı olsn
  • sağol da onlar yarın calısıyor mu ve tel no mu neden istediler ? cdnin kargoya verildigini mailden haber veriolar diye biliyorumm
  • Arkadaşlar casper driverlerine buradan ulaşabilirsinizftp://213.194.123.227/
    Güzel bir çalışma notebooka tıklarsanız tüm driverler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eesti -- 24 Nisan 2009; 19:00:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem.petek

sağol da onlar yarın calısıyor mu ve tel no mu neden istediler ? cdnin kargoya verildigini mailden haber veriolar diye biliyorumm

Telefon numarasını bende de istemişlerdi. Sanırım kargo bilgisi için istiyorlar.
  • cem.petek

Güzel çalışma olmuş ellerine sağlık... Hemen deniyorum
  • Arkadaşlar

Masaüstümü paylaşayım dedim. Gerçekten Casperın Wallpaper ı çok güzel durdu. Başka wallpaper ı olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/
  • cem eline sağlık güzel anlatım olmuş

Casper walpaper olanlar paylaşırsa iyi olur. Masaüstü görüntüsü değil.direk duvarkağıdı daha hoş olur herkes faydalanır
  •  Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/

Daha önce paylaşıldığı için göndermedim ama olmayanlar için tekrar gönderiyorum...Buyrun
  • bana casper yollamıştı ben paylasmıstım bu arada casper dün tel no istedi bugun yollarlar mı sizce
  • bana mail olarak cvp attıktan sonra aradılar bugün kargoya verdik diye ve sanıım 3 günde elime geçmişti CD ama uzaklıkta fark edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canhavli38 -- 25 Nisan 2009; 15:44:11 >
  • ben cuma günü sipariş verdim sanırım casper genel merkez üsküdar da veya umraniyede ben pendikteyim anadolu yakası iki ilçede bence en fazla 1 saat sürer pendiğe gelmeleri
  • CPM-T640-4K15 aldım. bu model de 64bit destekliyor mu? işletim sistemi vista home basic. ben de caspera mail atsam basici 64bit yapabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.