Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
1
Favori
103.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • caspere bir kez daha teşekkürler hem cd yi göndereklerini maille haber verdiler sonrada arayıp hangi kargoya ne zman verdiklerini belirttiler. gelelim ikinci kısma 64 bit vista yükledim şiddetle tavsiye ederim bilgisayar resmen çoştu ram 4096 ya çıktı hız desen iki katı desem yalan olmaz uyum sorunu var ama 64 bit e uyumlu olanınıda bulmak kolay örneğin nod 32 hata verdi hemen 64 bit uyumlusunu buldum hemde kendi sittesinden. en önemli kısım ise kutusundan çıkan driverlerin olduğu cd den sürücülerinizi yükleyebilrisiniz. amaaa bison wepcam yok ben yandım sizde yanmayın 2 saatnetten aradım ama bulamadım son olarak bi şansımı deneyim dedim başka bi laptop un cam yükledim ve çalışıyor :) özellikle internet kullananlara tavsiye ederim çünkü uyumsuzluk durumunda işiniz daha kolay 5 saatimi aldı ama değdii bu arada benim bil cpm-p860-4k15 bir ekleme daha yapayım bana da türkçesi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canhavli38 -- 23 Nisan 2009; 0:42:23 >
  • Geldiğine sevindim güle güle kullan.... Böylece sende Casper 64 bit keyfine ulaştın. Sorunsuz kullanmalar dileğiyle
  • Vista puanlamalarında değişme oluyor mu?
    Ben de istesem mi casperden cd imrendim size valla bi yardım edin
  • Vista puanlamalarında değişme olmuyor. Yalnız 64 bitte makina hakkını veriyor. Gözle görülür bir iyileşme oluyor makinada... Zaten Win 7 den sonra artık 64 bit standart olucak.... Win 7 den sonraki işletim sistemleri 64 bit çıkacakmış....

Eskiden 64 bit driver ve programlarında sorun yaşıyordu.. Artık o da kalmadı... Zaten Casperın orjinal CD sinde 64 bit driverları mevcut. Sıkıntı yaşamazsın...

Ben geç derim
  • ya bir de benim merak ettiklerim var.

1-Ücret alıyorlar mı cd için? ya da kargo ücreti ile toplam kaç lira oluyor?
    2-Driver CD'm var benim onlarla driverleri yukleyebilir miyim?
    3-Bugün mail yazsam Casper'e en geç ne zamana gelir?
    4-Yolladıkları CD Türkçe mi?
    5-CD'de Home Basic, Premium,Business falan seçebiliyor muyuz mesela Business seçsem laptopumun product keyiyle etkinleştirme yapabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eesti -- 23 Nisan 2009; 11:20:24 >
  • 2,6 TL çokmuş ok ya ben de istiim bari diğer sorularımı da cevaplandırırsan harika olur
  • 1- CD ye herhangi bir ücet ödemiyorsun. Yalnızca kargo ücreti ödüyorsun. Bana 2,6 TL. ye mal oldu Eğer istanbuldaysan bu kadar. Şehir dışı da olsun 5 TL.

2- Driver CD nin içinde zaten 64 bit için ayrı bir klasör var onlar yeterli oluyor.

3- En geç 3 gün içinde elinde olur.

4- CD türkçe geliyor. Ama sen yine de maile türkçe istiyorum diye yaz. Forumda bir arkadaşa ingilizce göndermişlerdi. Bende olmadı öyle...

5- Senin işletim sistemin hangisiyse onu isticeksin. Yoksa aktivite edemezsin. Zaten makinanın arkasında aktivite kodu şu anki vista home basic se onun için geçerli oluyor... Yani diğer seçeneklerde aktivite kodun geçerli olmuyor... Mesela benim makinada Home Premium yüklüydü. Home premium istedim... Geldiğinde de makinanın altındaki aktivite koduyla giriyosun...

Bir hatırlatma yapayım. Maile Makinanın Seri numarasını, sana gönderecekleri adresini ve ulaşabilecekleri telefonunu yazmayı unutma...

Hepsi bu kadar

• ya şu anda laptopumda home basic var ama laptop ilk geldiğinde starter vardı ve arkadaki seri no.starter için napmalıyım mesela şu anda home basic var ama business 64 bit istiyorum desem yollarlar mı netten başka şifre falan girsem etkinleştirme programları var zaten olur mu öyle bi de laptopun seri no.lazım ama değil mi orda yazdıgımda starter oldugunu anlarlar yine de baska bir isletim sistemi isteyebilir miyim ?
  • Hayır isteyemezsin.... Madem farklı yollar kullancaksın... Ne gerek var Casper a.... Git herhangi bilgisayarcı istediğin işletim sistemini versin sana

Amaç burda mevcut sistemini 64 bit yapmak... Gidip farklı bir işletim sistemi yapmak değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 23 Nisan 2009; 11:38:29 >
  • ok tmmda sen demek istedigimi anlamadım bnm laptop starter yüklüydü starterin de 64 biti yok home basic yuklu su an 32 bit home basicin 64 bitini istesem yollarlar mı yoksa hyr senin laptop starter yukluydu home basic yollayamayız mı derler ???
  • Onu bilmiyorum... En güzeli iste bakalım... Ne cevap vericekler. Hem bizde öğrenmiş oluruz.
  • Hocam izinsiz Casper yazını aldım ama bi mahsuru yok dimi.. Hoşuma gittide
  • caspere mail attıgımda cevap yazmıslardı yan tarafta bu logo vardı tabi ki alabilirsin söylemene bile gerek yok
  • teşşekkürler
  • @cem.petek

Casper'ın sana vericeği cevabı merak ediyorum bakalım ne dicekler
  • CASPER e laf atıp beğenmeyenler hizmet görsün bendende kargo ücreti olarak 3 tl aldılar ama gerçekten sonuna kadar değdi sakın piyasada 4GB ram isteyen program mı var ne gerek var demeyin farkı yükledikten sonra çok rahat bi şekilde göreceksiniz
  • metintekin

ben de merak ediyorum ama bence yollamazlar çünkü starter yüklü normalinde ama ben home basic yükledim bi de seri numara laptopun arkasındaki Serial Yazan yer mi ? ben ordakini yazdım da yanlış olmasın bir de umarım yollarlar
  • TW ile başlayan olması lazım
    quote:

Orjinalden alıntı: cem.petek

metintekin

ben de merak ediyorum ama bence yollamazlar çünkü starter yüklü normalinde ama ben home basic yükledim bi de seri numara laptopun arkasındaki Serial Yazan yer mi ? ben ordakini yazdım da yanlış olmasın bir de umarım yollarlar
  • laptopun arkasında TW ile başlayan hiçbir kod yok.
    WHQL MID :
    Stok Kodu:
    Üretim Tarihi:
    Sn.(serial) :

bunlar var
  • o değil farklı bi etiket olması lazım üzerinde iki tane kod olacak biri bilgisayarının modeliyle başlar benimki TW8 seninki farklı birşeyle başlyor olabilir ama serial no diye geçer
    quote:

Orjinalden alıntı: cem.petek

laptopun arkasında TW ile başlayan hiçbir kod yok.
    WHQL MID :
    Stok Kodu:
    Üretim Tarihi:
    Sn.(serial) :

bunlar var
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.