Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
1
Favori
103.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün büyük ihtimal alıcam.ama bi türlü caspara ve ısınma sorununa güvenemiyorumkullanan arkadaşlar lütfen yardım edin.arada kaldım.memnunmusunuz.yarın bida laptop lacak olsanız aynı ürünü gönül rahatlığıyla alırmısınız
  • http://www.chip.com.tr/urun/Casper-Nirvana_2253.html

adresindeki chip incelemesinde sıcaklık sorunu yok demişler galiba ben de casper alicam gibi
  • arkadaşlar ben farklı bişi sorucam.vatanda bulun p8600 işlemcili casperın ramleri 667mhz larak gözüküo.gercekten böle midir yoksa yanlış mı yazılmıştır acaba.lin de şu

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=34779
  • yok doğru ramler 667 zaten.1066 olan cpu.ikisi farklıbu caspara özel bişi sanma ramler genelde 667 olur
  • http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1861

800 mhz li modelelrde var yanlış değildir umarim.
  • kardeş yardımın için saol ama cpu dan bahsetmiyorum bn.ege şu linke bakarsan anlarsın ne demek istedigimi:D
    http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1862
  • quote:

Orjinalden alıntı: stjimmy

http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1861

800 mhz li modelelrde var yanlış değildir umarim.

evet 800MHZ li modellerde var alırken dikkat edin hepsi aynı değil...
  • peki 667mhzlık ramlerle 800mhzlık ramler arasındaki fark cok fazla performans kaybına neden olur mu?
  • Casper Nirvana CPM-P735-9F15 Mode sipariş ettim sözde cumartesi pazartesi gibi gelecekti Salı olmuş şimdi
    Bir kaç sorum var bilenlerden yardım..

1-Bu modelde 2GB 800 Mhz lik ram tek slottamı Umarım tek slottadır. bir 2gb daha takmayı düşünüyorum..
    2- e-sata normal pc lerdeki sata görevini üstlelen bir slotmu yani oraya bir hdd bağlayıp 2Gbit/s yakın bir hızla HDD kopyalaması/kullanımı yapabilirmiyim?
    3- Bu HDMI slotu LCD tv ler için sanırım.. Bende LCD TV yokda normal tüplü TV lerden var. Bizdeki normal TV ye görüntüyü aktarabilirmiyim. Bu HDMI soket içinde Analog Video sinyali geliyormu? Veya bu linkdeki kablo işimi görürmü?

Yardımlar için şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 20 Eylül 2008; 19:00:59 >

• Arkadaşlar yukarıdaki incelememi okumadan soru sormayın

Bi kaç soruyu tekrar cevaplıyım...

1-- Yni montevina platformundaki bütün cihazlarda 800mhz ddr2 ram var!! 2gb olanlarda tek slotta 2gb var!!

2-- Isınma YOK!! hatta fan sesi bile yok...bugün laptop alcak olsam yine alırdım herkeze tavsiye ederim..

paranızı markaya kaptırmayın!!!

Üye listesini bu gece yada yarın yapcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sivıl encınyır

arkadaşlar ben farklı bişi sorucam.vatanda bulun p8600 işlemcili casperın ramleri 667mhz larak gözüküo.gercekten böle midir yoksa yanlış mı yazılmıştır acaba.lin de şu

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=34779

vatanın sitesinde birçok üründe genelde özellikler yanlış veya eksik yazılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Arkadaşlar yukarıdaki incelememi okumadan soru sormayın

1-- Yni montevina platformundaki bütün cihazlarda 800mhz ddr2 ram var!! 2gb olanlarda tek slotta 2gb var!!

2-- Isınma YOK!! hatta fan sesi bile yok...bugün laptop alcak olsam yine alırdım herkeze tavsiye ederim..

Haklısın yazmışsın hemde markası A-data imiş Bende hepsiburdada A-data 2gb 800mz lik en ucuz olduğunu gördüm.. denk gelmiş. Kart devrettikten sonra sipariş vereyim hemen
    Geriye 2 Sorum kaldı (ŞİMDİLİK)

2- e-sata normal pc lerdeki sata görevini üstlelen bir slotmu yani oraya bir hdd bağlayıp 2Gbit/s yakın bir hızla HDD kopyalaması/kullanımı yapabilirmiyim?

3- Bu HDMI slotu LCD tv ler için sanırım.. Bende LCD TV yokda normal tüplü TV lerden var. Bizdeki normal TV ye görüntüyü aktarabilirmiyim. Bu HDMI soket içinde Analog Video sinyali geliyormu? Veya bu linkdeki kablo işimi görürmü?

Yardım Please..

• Benim makinada nihayet geldi.. CPM-T940-4K15 modelini aldım... tasarımı gerçekten çok hoş... Akşama da 3dmark sonuçlarını gönderirim...

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agekopat -- 20 Eylül 2008; 20:08:48 >
  • sivıl encınyır;
    kusura bakma yanlış bilgi vermişim sana.ben ramleri 667 sanıyodum.vala caspera helal olsun ayrıntıları bile kalite düşünmüşler.mesela wifi 3965 koyabilirlerdi.cok kişi dikkat etmez wifi nin markasına ama adamlar 4965n bile koymuolar herkesten önce 5100 koyuyolar.camerada da acer macer 0.3 koyarken dier tüm markalar 1.3 koyorken 2.0 koymuşlar.belki küçük ayrıntılar ama bunlar bile casperin değişiminin göstergesidir.vizyonlarını geliştirdiğinin göstergesidir.demekki isteyince oluyomuş
  • açıklamalrın için tekrar teşekkür ederim bawer_0138.ya peki bu bilgisayarın dv5-1040 tan ne gibi eksileri var bluray ve sürekli takıldıgı rivayet edilen dokunmatik tuşlar haricinde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bawer_0138

sivıl encınyır;
    kusura bakma yanlış bilgi vermişim sana.ben ramleri 667 sanıyodum.vala caspera helal olsun ayrıntıları bile kalite düşünmüşler.mesela wifi 3965 koyabilirlerdi.cok kişi dikkat etmez wifi nin markasına ama adamlar 4965n bile koymuolar herkesten önce 5100 koyuyolar.camerada da acer macer 0.3 koyarken dier tüm markalar 1.3 koyorken 2.0 koymuşlar.belki küçük ayrıntılar ama bunlar bile casperin değişiminin göstergesidir.vizyonlarını geliştirdiğinin göstergesidir.demekki isteyince oluyomuş

wifi 5100 ya da 5300 zaten centrino2 teknolojisi ile gelen bir özellik sanırım Yani centrino2 olunca otomatikman oluyor diyr biliyorum.

• Bayramdan sonra aranıza katılacam bir aksilik olmazsa
  • bu intel pro 5100 serisini bir model no sunda N draft özelliği yok sanırım. Yabancı dil yok sitesini inceledim ve yine ordan öğrendiğime göre 5300 hızı 450mbit miş sanırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Arkadaşlar yukarıdaki incelememi okumadan soru sormayın

Haklısın yazmışsın hemde markası A-data imiş Bende hepsiburdada A-data 2gb 800mz lik en ucuz olduğunu gördüm.. denk gelmiş. Kart devrettikten sonra sipariş vereyim hemen
    Geriye 2 Sorum kaldı (ŞİMDİLİK)

Yardım Please..

E-sata normal satadan farklı diye biliyorum ama tam emin değilim.bilen bi arkadaş yazarsa bizde öğrenmiş oluruz...ama E-sata girişine hiçbir aparat vs takmadan direkt usb aygıt takılıyor..

Hdmı 1080p yani full HD çıkış verebilen ve ağırlıklı olarak Lcd-Plazma tv lere bağlamak için konulan bi özelliktir..

Linkte verdiğiniz kablo ile büyük ihtimal hdmı dan compozit dönüştürülür ama denemeden kesin bişi diyemeyiz.

Wifi 5100 de 3-4 farklı model var..ama bizdeki cihazda yani casperda N draft özelliği var bence..çünkü N draft olmayan Hp 7tane wifi ağ bulurken bizim cihaz 10-12 tane buluyor ve daha hızlı

• 3DMarks06 test sonucları :

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.