Şimdi Ara

Yeni Caddy Team-2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Caddy 2014 yeni team modeli cikarmis, resmi sayfada eklemisler 55bin tl den satiliyor. Donanimlari comfortline a benziyor fakat comfortline 62bin tl. Haziran a sifir Caddy almayi dusunuyorum. Comfortline almaya deger ozelligi var midir? Yeni Caddy Team nasildir?
    Tesekkurler

resmi adresi de burada
    http://ticariarac.vw.com.tr/modeller/caddy/yeni_caddy_team.aspx?model=yeni_caddy_team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D646290BC -- 8 Nisan 2014; 12:41:06 >

• Caddy teamın yada trentline comfortline serisi ile alakası yok ben comfortline biniyorum teamda 1,hız sabitleyici 2,karartılmış camlar 3, park sensörü 4,far sensörü 5,yağmur sensörü 6,kol dayama 7,birbirinden bağımsız dijital klima 8,Çelik jant 9,otomatik kararan dikiz aynası 10,gövde rengi tamponlar 11, tavanda port bagaj 12, koltuk döşemeleri 13, ön panjur vs.yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Björk win -- 10 Nisan 2014; 0:55:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler, soylediklerinizin cogu dogru sanirim.

ama mesela caddy team de de ,govde rengi tamponlar, yagmur sensoru var diyor vw'nin sitesi. maslak dogus otoya gidip bir gormeyi ve konusmayi dusunuyorum.

yine de ben de comforline almak istiyorum. binek olarak kullanacagim zaten. allah izin verirse
  • kardeşim ben sadece yeni caddy team nasıldır soruna cevap vereyim 10 numara 5 yıldız wolksvagen üstüne araba tanımam nerdeyse. Bizde sıfır caddy aldık araba hakkaten araba kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazoo1 -- 3 Temmuz 2014; 22:08:41 >
  • ben de aldim, dedigin gibi 10 numara 5 yildiz.
  • Selam arkadaşlar,
    Daha 10 gün olmadı aracımıza kavuşalı. Ticari araç huylarını kapımızdaki diğer aracımız olan 2008 doblodan dolayı çok iyi bilirim. Genel olarak 2014 team paket hakkında detaylı bilgi hiç bir yerde yer almıyor. Bu aracı almayı kafaya koyan arkadaşlara gerekli bilgileri vermeye hazırım. 2012 model kız gibi sıfır ayarında olan mükemmel ford fiestamı satarak caddy team almış bulunmaktayım. Dediğim gibi aynı zamanda dobloda var bizde ama onunla asla kıyaslayamam bu aracı.
    Ben alırken en çok team mı confortline mi diye düşünmekten kafayı yemiştim siz yemeyin değmez buna. Param yetse comfort alırdım ama yetmediği için team aldım bu kadar basit. Sizinde aynı yoldan gitmenizi tavsiye ederim. İki araç arasında sadece görüntü ve konfor farkları var ve bunlarda sınırlı sayıda.
    Belirtmek gerekirse; ilk başta klima ve çelik jant farkı var devam edersek park sensörü, hız sabitleme, ön panjur, üst çıtalar, ayarlanabilen kol dayama, yükseklik ayarlı sağ koltuk(şöför koltuğu her ikisinde de yükseliyor), siyah camlar, ön far teknolojisi geliyor aklıma, bunların dışında elle tutulur bir fark yok. Team ve comfort arasında seçim yapmanız gerekiyorsa kimseye akıl danışmanıza gerek olmadığını, sadece cebinize danışmanız gerektiğini düşünüyorum. Paranız az ise team alıp benim gibi sonradan üst çıta, park sensörü, cam filmi, çelik jant, muhabbetine girebilirsiniz ve seçiminize göre 1500/2000 civarı bir masrafla aracınızı comfortline a benzetebilirsiniz. Tabiki dijital klimayı sonradan taktıramayacaksınız bırakın onun keyfine bütçesi uygun olan arkadaşlarımız varsın. Kaldıkı kasa aynı, motor aynı, yol tutuşu aynı, en önemliside birinde olan güvenlik donanımını diğerinde aynı, hepsi standart (abs, esp, yokuş kalkış, yumuşak direksiyon ve sayamadığım bir ton önemli maddeler her iki araçtada sabit ) aracın tek rezalet yanı 2014 yılında bağımsız süspansiyon değilde makas kullanılması. Bunun dışında 130/140 geçtikten sonra camlarda gelen rüzgar sesi. Özelte; araç ticari bir araca göre çok fazla lüx. Çok konforlu, acayip güvenli, 7 kişiyi bindir en baba rampayı rolantide çıkacak kadar kuvvetli. İstediğiniz yokuşta istediğiniz viteste gitme imkanını sağlıyor(bizim doblonun 1-2 viteste çıkıtığı yeri isteğe göre 4. viteste bile çıkıbilirsiniz :D) ben fiestamı küçük geldiği için satmıştım ama arka makas konusu haricinde fiestayı aratmayacak ve bir çok otomobile her konuda kafa tutabilecek bir ticari araç yapmış adamlar. Dediğim gibi makas konusu hariç geri kalan her konuda 55 bin tl yi sonuna kadar hak eden bir araç diye düşünüyorum.
    Team mi comfortline mı diyene;
    Ekonomi isteyene team, Benim param var, alınca tam olsun diyenede comfortline tavsiye ediyorum.
    Görüşmek üzere.

• 4 yılda 56000 km kullandığım tredline aracımı bir kaç gün önce sattım ve bugün 2014 model siyah renkte caddy team dsg modelini teslim aldım. Dsg gerçekten çok hoşuma gitti ve İstanbul İzmit arası 4,8 litre ortalama ile geldim.
    Yol bilgisayarında Türkçe menü ve teybin ekran renginin değişmesi çok iyi olmuş. ( teybin ekran rengi daha iyi olabilirdi ) Gövde rengi tamponlar, farklı koltuk döşemesi, otomatik kararan dikiz aynası, far ve yağmur sensoru gibi farklılıklar var. Kısacası çok beğendim.
    Aracım için navigasyonlu multimedya arayışı içindeyim. Bayii orijinal cihazın 5000 liraya yakın bir fiyata takılabileceğini söylediğinde nutkum tutuldu. Piyasa da 500 liradan başlayan fiyatlarla muadil cihazlar var; kullanan var mı? Garantiyi bozar mı? Bilgi ve tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piynst

4 yılda 56000 km kullandığım tredline aracımı bir kaç gün önce sattım ve bugün 2014 model siyah renkte caddy team dsg modelini teslim aldım. Dsg gerçekten çok hoşuma gitti ve İstanbul İzmit arası 4,8 litre ortalama ile geldim.
    Yol bilgisayarında Türkçe menü ve teybin ekran renginin değişmesi çok iyi olmuş. ( teybin ekran rengi daha iyi olabilirdi ) Gövde rengi tamponlar, farklı koltuk döşemesi, otomatik kararan dikiz aynası, far ve yağmur sensoru gibi farklılıklar var. Kısacası çok beğendim.
    Aracım için navigasyonlu multimedya arayışı içindeyim. Bayii orijinal cihazın 5000 liraya yakın bir fiyata takılabileceğini söylediğinde nutkum tutuldu. Piyasa da 500 liradan başlayan fiyatlarla muadil cihazlar var; kullanan var mı? Garantiyi bozar mı? Bilgi ve tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

Multimedya garantiyi bozuyor hocam.ben dogusun bin bir cesit tehtitleriyle karsi karsiyaya kaldim.sonra tsktirmakdsn vaz gectim.2 yil garantisi bitince disardsn twktircam.
    not:disardan taktircaginiz her multimedya kaliteli olmuyor.rns 5q0 veya zenec en iyi bu konuda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.