Şimdi Ara

yeni c4 almalımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar cıtroen c4 1.6hdi 92hp yada 1.6 hdi 112hp almayı planlıyorum sizce doğru seçim yapmış olurmuyum araç fiyatları 49 bin ile 52 bin arası yorumlarınız neler olur

• rahatlıkla alabilirsin.araç 1 yıldır piyasada ve genel bi sorunu yok.kullanıcılar memnun.f/p oalarak en iyi araçlardan biri.kısaca pişman etmez.ama araça hiç oturmamışlar bile alma diye laf ederler burada test et karar ver.

not:başlığa vw içerir yazsaydın şimdiye bi ton kişi cevap vermişti.bu forumda yardım lazımsa başlıga vw yazman yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 15 Mart 2012; 23:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

rahatlıkla alabilirsin.araç 1 yıldır piyasada ve genel bi sorunu yok.kullanıcılar memnun.f/p oalarak en iyi araçlardan biri.kısaca pişman etmez.ama araça hiç oturmamışlar bile alma diye laf ederler burada test et karar ver.

not:başlığa vw içerir yazsaydın şimdiye bi ton kişi cevap vermişti.bu forumda yardım lazımsa başlıga vw yazman yeterli
    1 yıldır 92 bg HDI Confort modelini kullanıyorum.. Kesinlikle pişman olmazsınız.. Antalya şehir içi 1 depo dizel ile 1200 km menzili var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

1 yıldır 92 bg HDI Confort modelini kullanıyorum.. Kesinlikle pişman olmazsınız.. Antalya şehir içi 1 depo dizel ile 1200 km menzili var..

Alıntıları Göster
    O fiyat aralığında çok da güzel bi tercih olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_karaca

O fiyat aralığında çok da güzel bi tercih olur bence.

Alıntıları Göster
    Hocam motorinin durumu ortada bence LPG dönüşümü olabilen bir araç alın. Hatta yeni Civic LPG'li garantili alın.

Bundan bağımsız bakarsak da C4 güzel araba 112 bg olanı fazlasıyla tatmin eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Hocam motorinin durumu ortada bence LPG dönüşümü olabilen bir araç alın. Hatta yeni Civic LPG'li garantili alın.

Alıntıları Göster
    1.6 arabada 92 beygir mi var :S
  • quote:

Alıntıları Göster
    http://resim.donanimhaber.com/m_51546698/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51546698

Burada C4 hakkında izlenimlerimi yazmıştım, belki işinize yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

http://resim.donanimhaber.com/m_51546698/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51546698

Burada C4 hakkında izlenimlerimi yazmıştım, belki işinize yarar.

Alıntıları Göster
    bence almalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

bence almalısın

Alıntıları Göster
    c4 taş gibi araç c3 2010 var mutsuz etmedi 1 aydır 1.4 75 beygir ama 4 kisi ile 160 i gectigimize göre yeterli . c4 le yeterli performansı konforu alırsınız donanım bakımındanda c4 ler golf e göre aşırı derecede donanım içeriyor .yanlış tercih olmazzz.bu arada arkadasın attıgı sayfada dreksiyonun hafifliginden bahsedilmiş. kuş tüyü gibi bi dreksiyon harbi yapmış adamlar.

sonuç:üzmez sizi ama biri gelip illaki 2. eli az satarken zorlanırsın cok zarar edersin diyecek eminim ki:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 16 Mart 2012; 5:21:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

c4 taş gibi araç c3 2010 var mutsuz etmedi 1 aydır 1.4 75 beygir ama 4 kisi ile 160 i gectigimize göre yeterli . c4 le yeterli performansı konforu alırsınız donanım bakımındanda c4 ler golf e göre aşırı derecede donanım içeriyor .yanlış tercih olmazzz.bu arada arkadasın attıgı sayfada dreksiyonun hafifliginden bahsedilmiş. kuş tüyü gibi bi dreksiyon harbi yapmış adamlar.

sonuç:üzmez sizi ama biri gelip illaki 2. eli az satarken zorlanırsın cok zarar edersin diyecek eminim ki:)

Alıntıları Göster
    Aracı kullanmadım ama yakıt tüketimi söylenildiği gibiyse bence kesinlikle alınır çizimi de çok hoş ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Aracı kullanmadım ama yakıt tüketimi söylenildiği gibiyse bence kesinlikle alınır çizimi de çok hoş ayrıca.

Alıntıları Göster
    Fiyatına göre bence güzel araç

Benim hb ihtiyacım olsa tercihim olurdu

• Yaklaşık 6 ay önce almıştık 1.6 e-Hdi 112 Hp olanını. Çok hoş bir araç kesinlikle seni üzmez. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: morqq

Yaklaşık 6 ay önce almıştık 1.6 e-Hdi 112 Hp olanını. Çok hoş bir araç kesinlikle seni üzmez. Tavsiye ederim
    4 aydır kullanıyorum, çok memnunum, aracı daha fazla kullanabilmek için olur olmadık bahaneler yaratıyorum diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Arkadaşlar merhabalar cıtroen c4 1.6hdi 92hp yada 1.6 hdi 112hp almayı planlıyorum sizce doğru seçim yapmış olurmuyum araç fiyatları 49 bin ile 52 bin arası yorumlarınız neler olur

arkadaşım geçenlerde bende astra ile c4 arasında kalmıştım.milletle görüş alışverişinden sonra yeni astra cosmo almaya karar vermiştim.ben size astra tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

quote:

Arkadaşlar merhabalar cıtroen c4 1.6hdi 92hp yada 1.6 hdi 112hp almayı planlıyorum sizce doğru seçim yapmış olurmuyum araç fiyatları 49 bin ile 52 bin arası yorumlarınız neler olur

arkadaşım geçenlerde bende astra ile c4 arasında kalmıştım.milletle görüş alışverişinden sonra yeni astra cosmo almaya karar vermiştim.ben size astra tavsiye ederim.
    C4, astra ve meganst arasında kaldım ama arasında en mantıklı c4 gibi görünüyor. Yeni astrada dizel partikül filtresi ( ekranda dpf temizleniyor sürmeye devam eden yazısı ) ve vınlama sesi sorunu var ( kaynak : **** ), meganst güzel araba ama yakıt tüketimi c4 den fazla. c4 nün 2.el piyasası zayıf, ama hoş araba. Bu arada 0 almayı düşünüyorsan biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Şubat kampanyasını marta uzattılar, bu gidişle nisan ve mayısda araba fiyatları daha da düşecek gibi, düşmezse de artcağını zannetmiyorum.

• quote:

quote:

neden?
  • quote:

quote:

neden?sen astra aldın diye mi?tavsiye nedenin c4 ün astradan kötü olması mı öyleyse bunu nasıl anladın anlat biz de öğrenelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoLaN -- 16 Mart 2012; 15:28:59 >
  • 5 milyar maliyeti olan araca, 52 bin tl'ye alıcı bulmak. vallahi helal olsun nasılda güzel güdülmüşüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Eternal

5 milyar maliyeti olan araca, 52 bin tl'ye alıcı bulmak. vallahi helal olsun nasılda güzel güdülmüşüz.
    4 aydır 112 lik kullanıyorum sessizlik, konfor,dizayn,yakıt eko,donanım olarak çok memnunum tavsiye ederim...
    1 yıldır piyasada ve kronik bir arızası görülmedi.
  • quote:

Bir depo ile aldığı mesafeye bakarsak 1000 km bence gayet motorin daha zamlanırmı demek istiyorsunuz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.